700 pripadnika bezbednosnih službi obezbeđivalo Informerov skup u Požegi
„Navodno „narodno veselje“ povodom otvaranja nebezbedne deonice auto-puta Pakovraće-Požega organizovano je konspirativno, s obzirom na to da je bilo jasno da će reakcija Požežanki i Požežana biti takva da neće mirno posmatrati kako medijska trovačnica (Informer), koja je vređala prosvetne radnike, maturante, studente i građane Požege, gura prst u oko u njihovom mestu. To navodno narodno veselje definitivno je bilo samo za odabrane i primorane, a obezbeđivalo ga je prema našim informacijama 700 pripadnika svih bezbednosnih službi, kaže u razgovoru za Danas Bogdan Radovanović, poslanik Zeleno-levog fronta.
Prema njegovim rečima, slična situacija bila je nedavno, prilikom samog čina otvaranja te nebezbedne deonice, kada su građani pokušali da dođu do improvizovane bine ispred spornog tunela ,,Munjino brdo“ i postave pitanje Vučiću zbog čega se brutalno obesmišljava inženjerska struke i svesno ugrožava bezbednost građana otvaranjem nezavršenog auto-puta.
Radovanović podseća da je tome prethodila uredba Vlade koja je suspendovala važeće zakone i pravilnike i tako nezavršen auto-put pustila u “probni rad” tj. otvorila građanima za korišćenje, što nije dozvoljeno po zakonu o planiranju i izgradnji. Da sve bude još bizarnije, kako kaže, inženjeri koji su učestvovali u projektu nisu hteli da potpišu izjavu da su radovi završeni, ni pri prethodnim pokušajima otvaranja deonice, ni sada.
„Tada nas je policija sprečila da prisustvujemo, jer nismo bili akreditovani da prisustvujemo ceremoniji, što jasno ukazuje da samo probrani podržavaoci zločinačkog režima mogu biti dekor. Slična situacija je bila i sa jučerašnjim pokretnim ćacilendom, na kraju instaliranim u požeškom selu Visibaba, na stadionu FK ,,Železničar“, nakon što su ljudi iz naše opštine pokazali šta misle o Informeru i Draganu J. Vučićeviću. Najpre je u Gorobilju, gde je fudbalski teren prvobitno predviđen za Informerove bahanalije „zamirisan“ u skladu sa sadržajem tog tzv. medija“, napominje poslanik ZLF-a.
Radovanović pojašnjava da je susedna livada pođubrena osokom, organskim đubrivom, tako da su u brzini i panici organizatori narodnog veselja počeli da traže drugi prostor. Od Savinca nisu dobili odobrenje, pa su rešili da pokušaju sa terenom FK ,,Železničar“, iza železničke stanice.
Požežani su, kako kaže naš sagovornik besno pratili put ovog cirkusa, a u gradu su osvanule i nalepnice da Informer i njemu slični trovači nisu dobrodišli u Požegu.
Ali to i nije bilo narodno slavlje za građane Požege. Njih je bilo najmanje na Informerovoj proslavi. Stizali su neki drugi ljudi iz Lebana, Kuršumlije, Ćićevca, ali i iz okolnih krajeva. I ko za sve odakle.
„Do pred sam početak nije objavljivano ko će sve biti prisutan na toj mafijaškoj ceremoniji, osim što smo znali da su prisiljavali prekarne radnike i radnice, npr. iz preduzeća namenske industrije Milan Blagojević iz Lučana, da idu pod šator, pod pretnjama otkazom“,kaže Radovanović.
Naš sagovornik pojašnjava da su na „ćaci veselje“ sukcesivno dolazili najviši predstavnici kriminalne vlasti – od Ane Brnabić, preko Vučevića, Gašića, Dačića, pa do Milice Zavetnice.
„Nakon zvaničnog otvaranja šund žurke – objavljeno je da će za oko 40 minuta doći i titular prve dve krvave ruke Srbije, Aleksandar Vučić, tako da se pretpostavlja da je on zapravo doleteo u Požegu“, kaže Radovanović.
Požežani ga nisu videli, niti su mogli da ga pozdrave. Ostali su zaglavljeni kod mosta. Zaustavila ih je policija.
„Veselje je definitivno bilo samo za odabrane, obezbeđivalo ga je prema našim informacijama 700 pripadnika svih bezbednosnih službi: razne policijske formacije – interventna, žandarmerija i sl. koje nisu dozvolile protestnoj koloni građanki i građana Požege da pređu čak ni most preko Skrapeža na kilometar od tog skupa. Bilo je tu preko SAJ-a, pripadnika BIA-e, Kobri, ali i parapolicijskih formacija sada već čuvenih ćaci lojalista, zastrašivača u crnim majicama i kačketima kojima pokrivaju lica, čemu sam lično svedočio – poslednji put u Kosjeriću, kada sam imao u više navrata blizak susret sa istima tokom tamošnjeg izbornog procesa“, navodi naš sagovornik.
Prema njegovim rečima zbog svega toga, narodni ćaci vašar je zapravo postao miting, a možda čak i osnivačka skupština Pokreta za narod i državu, koji je Vučić davno najavljivao.
„Taj projekat je toliko snažan i jak, da su svi lojalisti i podržavaoci, uz mnoštvo ucenjenih i nateranih ljudi, stali ispod Informerove šatre postavljene na stadion požeškog fudbalskog kluba, koji se takmiči u najnižem rangu takmičenja“, navodi Radovanović.
Na pitanje zna li ko je bar zabavljao odabrane goste na Informerovom slavlju, poslanik ZLF-a kaže da su to uglavnom bili njemu nepoznate pevačice i pevači, ali da zna da je Vučića i goste zabavljao trubački orkestar Dejana Jevđića.
„To je onaj Požežanin koji je inače uslovljavao maturante požeške gimnazije da neće svirati na proslavi maturske večeri, ukoliko simbolično budu tokom šetnje pružili podršku drugaru koji je propustio proslavu, jer mu je nakon izbora u Kosjeriću protivpravno određeno policijsko zadržavanje“, navodi Radovanović.
On konstatuje da je vašar protutnjao Požegom i da je trajao do kasnih večernjih sati, ali da su građani na sam dan održavanja SNS-INFORMER panađura, prijavili policiji da se u Požegi održava neprijavljeni skup.
„Nastavićemo da pratimo da li policija postupa po zakonu, ali i podneti odgovarajuće prijave, jer to što se juče do kasnih večernjih sati održavalo u požeško selu nije samo čisto političko, već i komunalno, higijensko i sanitarno pitanje, u čijoj organizaciji su, osim medijske trovačnice Informer koja je navodno finansirala sve to, bila upregnuta i lokalna preduzeća. Na primer JKP ,,Naš dom“, koja se finansiraju iz opštinskog budžeta, sve svoje resurse – kamione, mehanizaciju i zaposlene, upotrebio je da bi se taj sramni skup pripremio“, zaključuje naš sagovornik, Bogdan Radovanović poslanik ZLF-a.



































A Dusan Radojevic, da lji je doveo svojevrsne Ss divizije?
Ima li gde junca iz Priboja Krsta Janjusevica da nisu njega ispekli na ražnju ako su pomešali sa bikom
Ali omrso nesto ubi ga nerviranje ne donosi niko pare od trupaca ove godine samo milion ipo evra zaradio
Bando lopovska
Да ли си био Бежанићу ћаци на општенародном весељу свог великог вође и врати коњу главу Драгане?
Ako poseti trubu u Guči,trebaće oko pet hiljada policajaca
Seniću i Radojeviću je stranka zabranila da se pojave jer su svojim ponašanjem u predhodnom periodu pokazali nevidjenu bahatost za koju nikako nisu imali dozvolu i samim tim previše su zaplašili pre svega gradjana Čačka a i okolinih mesta.
Koga ta dva balvana mogu da zaplaše?
Glavni caciji na zabavi bili iz cacanskog Komunalca, na celu sa Mirom Istinom i „vojvodom od Vujna“.
Koga da zaplasi coravi mandov senic I budak koji I sopstvenu zenu nemoze da dovede u red olosi I sljam lokalni
Svi vi sto ovde se pišate po Radojeviću i Seniću danima, znajte da ip adrese znamo, da ne bude sutra zabune.
Ови што знају ИП адресе јави се да ти кажем нешто!
stvarno drhtim od cigana senica i onog degena pajsera
Vucic izgleda bolesno. Mislim da je gotov.
Nisu mu bile „sve koze na broju“.Videlo se da je nedostajao Mile Dodik.Bolje peva od Dacica.
Ово је слика и прилика Србије-за парче печења продали би и рођену мајку.Ето зашта се троши наш порез-на печење и полицију,ФУЈ!!!
Vibro.precednik mes.zajednice se slikao
I ovakve drzave se definitivno odlazi 🙄🙄🙄
Da li je ovo Pero iz crvenog krsta sa nasim najvecim lopovom na celu drzave?
Bio sam , išli organizirano utobusima, ih sto je bila dobra muzika , a tek klopa.
Stoka odvratna,sta ih ceka,nisu svesni
Pero vibrator i Milojko Karoserovic😂😂😂😂😂
Novi zoološki vrt, samo vise ološki
pajser je ladno udario na direktora sps a calovica takva bahatost se nije videla poslednjih decenija na politickoj sceni cemu mi da se nadamo koji ne podrzavvamo njihovu politiku zar takvim pojedincima nije mesto u zatvoru
U proseku država po broju stanovnika najčuvaniji predsednik ubedljivo na svetu a država mu među tri najkorumpiranije u Evropi,država gde ga omladina,studenti ne podržavaju,najveću podršku ima od kriminalaca,dilera,razbojnika,raznog ološa.
Nisu mu bile „sve koze na broju“.Videlo se da je nedostajao Mile Dodik.Bolje peva od Dacica.
Evo ga i Kaloserović,tri prsta diže predsednika da pozdravi … Nijedna krka se ne propušta ,lepo se zaokruglio …
SNS = Mafija !
MI SMO DRUGOVI I DRUGARICE TREBALI DA SE OGLASIMO BAREM JEDNIM SAOPŠTENJEM ZA JAVNOST. DA OSUDIMO NAPAD NA NAŠEG DRUGA BRANKA ĆALOVIĆA OD STRANE BAHATOG NAPREDNJAKA DUŠANA RADOJEVIĆA, JER NAPAD NA JEDNOG ČLANA SPS A JE UPRAVO NAPAD NA CEO SPS.
MISLIM DA JE KRAJNJE VREME DA SE PREDUZMU NEKI KORACI I DA MI KAO STRANKA SAČUVAMO DOSTOJANSTVO.
ŠTO SE DEREŠ !!!
Pišti normalno !!!
Vidi,vidi i Perica bahati je tu njega nisam odmah prepoznao …I Bože što ću …
Ово вам је Србија-земља волова и дебила!!!ФУЈ!!
Ona četiri ćirilična slova „C“ na grbu Srbije pretvoriti u latinična „Ć“, da Ćacilend dobije grb.