Парламентарна опозиција не би могла да одбије тражење ванредних избора уколико би их на то позвали студенти
Српски покрет Двери је до сада више пута нагласио да ће подржати Студентску листу на следећим парламентарним изборима, без икаквих очекивања и захтева према тој листи, као и да ће им све своје ресурсе ставити на располагање. Сматрамо да и остале колеге из опозиције треба да учине исто, јер је то једини сигуран пут ка паду актуелног диктаторског и корумпираног режима.
Са друге стране, уверени смо и да би позив студената парламентарној опозицији да свих 85 народних посланика потпише захтев за расписивањем ванредних парламентарних избора, као и да напусти јесење заседање скупштине, био добар корак ка истом циљу, а то је одлазак ове власти и долазак промене система. Промена система је кључна ствар како би Србија кренула ка слободи, правди и просперитету сваке врсте, од економске преко просветне и здравствене до социјалне.
Двери сматрају да један овакав позив студената не би одбила ниједна парламентарна странка, а уколико би се то и догодило, потпуно би се постало јасно ко тајно ради за Александра Вучића и његов режим.
_________________________________________________________________






































Koji izbori,raspitajte se malo koliko je bogastvo oskara I Bata sve je kupio,a nazalost mi smo potkupljivi,zato je lopuza hoceju neceju, na plastic,kratez iz Toca,I ostali sljam sns I sps na funkciji,uzgred skoro na Leonardo, lep skup,lopuza stevanic,kratez vojin I ekipa
Dveri, ne dverinjajte
Da napuste skupstinu, jedino mesto gde jos nesto mogu da kazu sto ce svi da cuju preko medija za celu Srbiju….lepo govorite s obzirom da i niste u skupstini, imate bas veliku podrsku naroda, nista negubite i kada ne izadjete na izbore jer ste uz Milicu vec sve izgubili i nemojte suditi sta treba da rade ozbiljni opozicionari i studenti. Neka se svi uozbilje. Znaci neko ko jednu rec protiv Vucica nije javno rekao od 2012 i sada bude na studentskoj listi je ok a oni koji deceniju pricaju i trpe od SNS-ovaca nemaju pravo da se kandiduju jer vi znate da su oni izdajnici i da rade za rezim. Uzmite se bar malo u pamet i imajte casti.