Ovaj sajt koristi kolačiće (cookies) u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, prikazivanja personalizovanog sadržaja, sprečavanja spama, jednostavnije moderacije komentara, prikazivanja reklama, kao i za druge funkcionalnosti koje ne bismo mogli da obezbedimo na drugi način. Korišćenjem sajta saglasni ste sa Uslovima korišćenja i Politikom privatnosti.
Režim prešao „crvenu liniju“
Sinoćne nasilje na ulicama Novog Sada protiv mirnih demonstranata predstavlja grubo kršenje svih zakona i Ustava kao najvišeg pravnog akta u državi. Sinoćnom grubom intervencijom policije koja je protiv svojih građana upotrebila šok bombe, suzavac i različita hemijsk...
Objavljeno 06/09/2025



































