Režim prešao „crvenu liniju“
Sinoćne nasilje na ulicama Novog Sada protiv mirnih demonstranata predstavlja grubo kršenje svih zakona i Ustava kao najvišeg pravnog akta u državi.
Sinoćnom grubom intervencijom policije koja je protiv svojih građana upotrebila šok bombe, suzavac i različita hemijska pirotehnička sredsta, režim je prešao „crvenu liniju“.
Svima je jasno da je režim odlučio da se svim sredstvima obračuna sa pobunjenim građanima i da nema nameru da raspiše izbore i snizi tenzije u društvu. Odgovornost za sve ono što će se dešavati u našoj zemlji u narednim danima je isključivo na Srpskoj naprednoj stranci, odnosno na jednom čoveku- Aleksandru Vučiću.
Predsednik države koji po Ustavu simbolizuje narodno jedinstvo, sinoć je ,još jednom pokazao, da ga ne zanimaju građani, već opstanak na vlasti po svaku cenu, pa i po cenu građanskih sukoba.
Srbija je duboko podeljena zemlja, zemlja koja se nalazi u pravnom vakuumu i na ivici građanskog rata, a direktnu odgovornost za to snosi Aleksandar Vučić.
Ono što nam sledi jeste žestok obračun sa svima koji drugačije misle , dalja uzurpacija svih institucija i povećanje represije.
Sve ovo je dokaz da režim broji svoje poslednje dane, jer onaj koji svoju vlast crpi iz sile, a ne iz naroda, već je osuđen na propast.
____________________________________________________________________






































Da bre Ivane šta čekamo više? Dokle da se pravimo hindusi pred ovim kromanjoncima? Levo ne znamo gde je i sve što mirise na Čačak su pogazili, vreme je. 12, ne 5 ni minut do. Do pobede
Izadji pred narod Ivane i dovrši ono što si započeo.
Tesko da ce biti gradjanskog rata
Seljacke bune mozda…ako ne preovladaju prodane duse I sitan car
Ono nije preCednik drzave nego cacilenda. Ono je zlo koje cuva svoju guzicu. Vama Ivane ako ne bude lustracije revansizma pozelecu sve najgore do tada imam veru u Vas. Praticemo Vase postupanje posle svega u Gracu, Komunalcu, Centru za Socijalni rad, Osnovnim skolama, posebno u Filipu i Preljini, vrticima… Caci moraju dobiti otkaze svuda ili ces ti dobiti od naroda
Sigurno je da će biti sutra velike i ogromne podrške SNS u, jer dovoljan je samo Parezanović, čovek koji je svojim radom i zalaganjem spasio Čačak od bede i jada u kojoj je dugo bio. Ljudi to vide i znaju da bez njega grad ne bi imao ovakav pravac razvoja. Zato će pola Čačka stati sutra uz njega, jer narod ume da prepozna ko je iskren, ko se bori i ko radi u interesu svih nas, a ne samo za sebe.
Tako je, samo zbog njega ce doci 5.000 ljudi i to se znam. Covek za sve, nema mu ravnog
Hahahahahah
Jbt kolilo ste vi prsli
Protka, ako si ok trepni dva puta?!?
Hoce, hoće Protka oni ucenjeni.. Mali je ovo grad, sve se zna
Protoka, dabogda ti on domaćin slave bio i bostan umesto mesa služio.
Toliko su uz Parezanovica i ostale da po firmama idu spiskovi i ne vise ucene nego pretnje. Pa vi dovodite pakistance ds vas brane 🤣🤣🤣 vi ste pukli svi vide i to trajno. Vi ste sprdnja u ovom gradu, a tek ide ono posle i za vas i za botove
Mogu i dvadeset puta da trepnem, ali ono što je sigurno, sutra će svi videti pravu snagu Marka Parezanovića. To nije samo lična energija, već podrška velikog broja ljudi koji veruju u njegov rad, poštenje i snagu da Čačak vodi u bolju budućnost.
Protka xxxxxxxx pa Parmezanovic jedino sto meže je da ide u Slobodu i da kaže direktoroma da moraju radnici da dodju da šetaju, on kao on nema podršku prvog komšije. Pa zbog takvih poput Parmwzanovića je i SNS otišao u 3 pm.
Dok policija lazna gazi nas narod i decu lokalni fynkcioneri zasedaju sa mesnim odborima, ziva sprdnja, dovode ljude iz drugih mesta da pokazu broj ljudi koji ih podrzava, u Trepci onaj Milic doveo iz drugih sela Becnja, Katrge itd pa se pitamo od kada su Lecici iz Trepce kao i ona njegova kurva Mira iz Katrge , doveo kurvu pred kucu da ga podrzi a njegove porodice nema nigde, zena jeste bivsa ali decu sramita sta im matori otac radi a ova njegova poznata darodajka ko nije pitao nije ni dobio , e nesreco na sta si se spustio da bruke i porodicu i selo tik tok tik tok , necemo te zaboraviti
Parezanovic gradonacelnik budući,a Kaloserovic zamenik gradonacelnika
Kaloserović je već u sklopu Nedelje ponosa dobio nagradu.Biće direktor Elektro morave.A dosadašnji Domanović, će da mu zanosi m.da na krivini.Pa opet kad budu izbori Vi apstinirajte.
I da zagrle Gvozdena ili konja,pa tu sliku na bilbord.Naravno AV iza njih.A parola: Eve nas da ka.amo Vas!
Upravo se na primeru Marka Parezanovića najbolje vidi koliko ste spremni da pokažete zavist prema nečijem znanju, sposobnosti i energiji.
Najviše ga kritikuju oni koji nikada nisu ni pokušali da urade nešto slično, jer u njegovim rezultatima vidite sopstveni neuspeh i prazninu.
Reci ti bato ko je kupio stanove u aveniji za kes i dokazi da nisi njihov…ja mislim da jesi…dokazi suprotno i ne zamlacuj narod..
Reci ti bato ko je kupio stanove u aveniji za kes i dokazi da nisi njihov…ja mislim da jesi…dokazi suprotno i ne zamlacuj narod..da te vidimo
Slava,bahatost vas je sekto opila,bićete manji od mahovog zrna uskoro,vi i sada spavate sa strepnjom i razmišljate kako će te se izvući iz tih gov… ,uvek mislite da ste prikrili,da niko ne zna šta ste radili,opljačkali,pokrali,uništili tuđe živote,na primer pojedine sudije iz Čačka i svih drugih gradova,sve dolazi za naplatu,biće vam suđeno,za svaku suzu,za pendrečenje,ne damo vam decu,oteli ste državu-bando!
Pa i Strepnja je pobegla od njih kroz prozor.Oni više i ne spavaju ,drže upaljen motor,periku, haljinu i cipele sa visokom potpeticom .