Nije prvi put da Stojan Marković, glavni i odgovorni urednik Ozon presa iz Čačka i odbornik u Skupštini grada bude na meti, ali je prvi put da se njegov lik pojavi na plakatima.
Urednik Ozonpresa za N1: Iza napada na mene stoje „gaulajteri“ SNS iz Šapca i Pančeva
Lik Stojana Markovića, glavnog i odgovornog urednika Ozon presa iz Čačka, našao se na plakatima kojima je oblepljen ceo grad, a na kojima piše „lažov“ i „Strani plaćenik“. Marković za N1 kaže da iza ovoga stoje trojica poverenika SNS koji su stigli u taj grad i doneli atmosferu koja do tada nije postojala.
Pre pola godine napadan je na društvenim mrežama, kada su svi naprednjaci u zapadnoj Srbiji delili „skrinšot“ s njegovim likom i natpisom „žurka za Stojana“, preteći da će objaviti mnoge informacije o njemu.
Marković u razgovoru za N1 da je poslednji potez posledica nemoći i nesposobnosti da se politički deluje u kombinaciji sa svešću da se gubi vlast. I sve to uz nedostatak kućnog vaspitanja.
Ističe da je danas on meta, a sutra će biti napadnut neko drugi.
– U Čačak je pre godinu dana došla jedna ekipa iz Pančeva i Šapca, koji su uneli korupciju, kriminal i sve što je skopčano s tim u vršenje lokalne vlasti. I onda smo dobili to što smo dobili. Pristojni Čačani nikada ne bi dozvolili ovako nešto. Mi znamo da budemo oštri, ali ne udaramo na tuđu porodicu i tuđu bezbednost – kazao je Marković.
Dodao je da ga raduje što su njegovi sugrađani u nedelju izašli na ulicu i javno rekli šta misle o tome.
– I što su u protestnoj šetnji odvojili malo vremena da pocepaju te plakate. Naružen je grad lepljenjem tih plakata gde im mesto nije, na autobuskum stajalištima, po fasadama zgrada – nabraja naš sagovornik.
„Valja nam da ovakvu vlast menjamo“
– Dolaskom ovih gaulajtera i Čačak je dobio klimu koja nije postojala dok se nistu pojavili. To ne znači da su čačanski naprednjaci bili med i mleko. Dolaskom SNS na vlast grad je počeo da tone i mi smo ne samo žrtve te njihove vlasti, već njihovih unutarstranačkih sukoba. Postoje dve ili tri zavađene struje koje se stalno svađaju i ceo grad zbog toga trpi. Valja nam da što pre ovakvu vlast menjamo – zaključio je Marković.
Govoreći o razlozima zašto su u Čačak došli poverenici SNS iz drugih gradova, on napominje da je to pitanje za čačanske naprednjake – zašto su dozvolili da im vrh stranke dovodi ljude sa strane koji će im određivati šta se i kako radi, „ko će biti direktor javnog preduzeća, šta će ta preduzeća da rade, kako će se trošiti novac“.
– Sve odluke donose ova tri ‚gaulajtera‘, jedan je iz Pančeva, ova dvojica su iz Šapca. Oni uređuju život ne samo članovima SNS nego i svim građanim Čačka. Ocena je čačanski naprednjaci nisu sposobni da se sami staraju o sebi i vode politiku – dodao je urednik Ozon presa.
Upitan da li je razlog napada na njega njegov novinarski ili odbornički rad, on odgovara – verovatno i jedno i drugo.
Napadi na Stojana Markovića počeli su posle izveštavanja o napadu na veroučitelja Matijevića ispred njegove porodične kuće, koji je do danas ostao nerazjašnjen.
Marković veruje da su ti izveštaji bili jedan od okidača, ali i plakati koje su u Čačku lepili a na kojima je pisalo „Raspiši izbore, kukAVico“.
– To je svakako iritiralo. Slučaj profesora Matijevića još nije rešen iako je prošlo više od šest meseci, to je daleko drastičniji napad na slobode jednog čoveka nego ovo što se meni dogodilo. Nisam se obratio policiji jer je prošlo šest meseci od napada na profesora, a čačanska policija još nije završila istragu i obelodanila ko su napadači – ako imaju rezultate istrage. A ako nemaju, onda je to još drastičnija poruka da svi moramo biti zabrinuti za svoju bezbednost u Čačku – istakao je glavni urednik Ozon presa.
– Uvek kada se pojave SNS aktivisti kao izvođači prljavih radova, policija u Čačku ne reaguje – istakao je i dodao da veruje da je tako i u drugim gradovima u zemlji.
– Da li će ovakvo targetiranje pojedinaca biti učestalije – uvren sam u to. Da znaju da rade nešto bolje ili u nekom fer plejom oni bi i radili na neki bolji način.
_________________________________________________-






































Dok se Milun pitao ipak u ČA je dosta toga bilo na nekom nivou.Od kada je imenovan Lošmi sa ovom dvojicok to je postala neozbiljna priča skroz.u 22.veku oni nekoga da zaplaše pa imenovanje novih krimi funcionera.
Milun i nivo ne mogu nikako u istoj recenici
Тачно Стојане,а где је Стеванић који је гађао јајима грађане у Ваљеву!!!
Pajser je organizovao ekipu za lepljenje tih sramotnih plakata
Sns ekipa zvana GG Pokretac koja je okupila tvrdo jezgdo sns profesora pomagala je u lepljenju plakata.
И још нешто,БИА прати ове објаве и прослеђује их СНС-у преко ИП адреса,тако да прате и Стојана!!ФУЈ!!!
Podrska Stojanu !
Iskreno, dok se Milun pitao u gradu se gradilo. Napravljno je gradska biblioteka, dom učenika, bulevar vojvode Putnika, sređena gradska rupa, napravljeno šetalište i trg Nadezde Petrović, urađeni gradski bedemi sa obe strane Morave, gradska plaža, sređen sportski centar Mladost, otvoren Forvek, Viland,PWO, pravi se muzej košarke, pravi se BIG FASHION…. gradilo se, nećemo da se lažemo, iako sam ja lično protiv ove SNS sekte, Milun nije toliko loše radio prvih godina svog mandata. Onda su počele demonstracije, Milun nije hteo da izigrava budalu i da se sukobljava sa svojim sugrađanima, imam utisak i ona saopštenja koje je izdavao, da ih nije on pisao, to nije njegov stil i rečnik. Onda su ga pomerili u stranu jer nije dovoljno puta u govorima ponavljao „NAŠ PREDSEDNIK Aleksandar VUČIĆ“ i postavili onog malog slina Stevanića i doveli ove majmune i Šapca i Pančeva. Od tad je haos u gradu, sad je špic građevinske sezone, a grad ništa ne pravi, prekinuli su finansiranje KK Borca, zdravstvenoj stanici u Ljubiću više niko i ne prilazi, sve se polako raspada. Više niko ne pominje novu bolnicu, zatvoreni bazen, spomenik Županu Stracimiru, dom za stare…. Ova sekta ne da ni svojim ljudima da rade kako treba, da slučajno ne budu bolji od velikog vođe. Sve što je urađeno mora da se pripiše velikom vođi. To je tako jer se gradonačelnik ne bira direktno od građana nego skupštinskom većinom, tako da Milun ne možeda smeni one parazite po javnim preduzećima i ako dobro zna šta i kako rade. Sistem je napravljen da Beograd komanduje oko svega. Milun nije kvaran čovek ali se uhvatio sa ovom bagrom koja mu sad smešta sve i svašta, ucenjuje …sad i da hoće ne može da se otkači od sekte, zato je i imao mozdani udar. Možda ne delite moje mišljenje, ali mislim da dok se on pitao i držao konce u svoji rukama bilo je bolje nego za vreme Velja i Velimira Ilića. Milun je gospodin čovek u odnosu na ona goveda Stevanića, Bojovića, Petkovića i ostalu SNS bagru. Al sam ishvalio Miluna, preterao sam, ha ha. Pozdrav
Smešno, koliko ljudi ne znaju ništa. Gradski funkcioneri umesto da rade poslove za koje dobijaju platu, oni svoj ne rad pokušavaju da prikriju na ovaj načim. Posle Stojan kriv što vam odkriva afere i ne rad. Samo dižete rejting Stojanu. A tako je prosto, ljudi radite nešto nemojte samo krasti.
Naprednjaci su ekipa perifernog tipa. Ljudi sa margine. Čak i kada su volšebno došli do vlasti, ostali su periferni tipovi.
Ovo je delo „Fontaninog“ sina, i on kao Brnabićka, želi da bude veća svinja od krmače.
Чачку је доста лажи, увреда, етикета и бахатости! Време је да Српска напредна странка у Чачку добије човека који мисли својом главом, који има кичму и легитимитет. Марко Парезановић је управо такав – искусан, доследан и поштован међу чланством. Он није ничији привезак нити привремени играч, већ домаћин из Чачка који може вратити углед и јединство странке. Време је за озбиљне промене.
Mozda je takav bio,dok nije postao finkcionr BIA,koja menja i uverenja i ubedjenja.Skim si onkav si.
Dušan Radojević svojim bahatim ponašanjem, zloupotrebom stranačkih resursa, lepljenjem etiketa i napadima na političke neistomišljenike direktno urušava ugled Srpske napredne stranke. Njegovi postupci ne odražavaju vrednosti SNS-a, već štete i partiji i poverenju građana. Zato je Marko Parezanović pravo rešenje – čovek ozbiljnosti, stabilnosti i dostojanstva, koji može da povrati poverenje članstva i građana. Čačku su potrebni ljudi koji ujedinjuju, a ne dele, koji grade, a ne ruše.“
Moli se Filip MMA CACI da objasni ko je pretio profesoru Matijevicu.
Gospodine Stojane puna podrška za sve što radite za naš grad i za slobodu. Ove fukare će otići uskoro, i bićemo konačno slobodni. Ove kaubojske metode sa divljeg zapada ne prolaze u Srbiji. Mulj je trenutno na površini reke, ali će uskoro na dno gde mu je i mesto.
Svi problemi mogu se resiti jednim potezom olovke.Ostavka AV .Tek bi Av video kakve imbecile je imao oko sebe .Podnesi ostavku spasi omladinu,.Osavka je za ljude.
Stevanic preko ulice drzi stranku i grad.Seme,Kalaja braca Rumuni ,Oki,ranije Djurovci i svi batinasi iza njih drze ceo grad pod kontrolom!!!Za uzvrat ih cuva BIA za prekrsaje i krivicna dela!!!
Sprega politike i podzemlja!!!!
Neki od ovih bolida javno se hvale da imaju znacke BIA.