Prethodni članak
Autoprevoz uvodi novu gradsku liniju zbog otvaranja tržnog centra
Kada nije zbog građana i sve većeg broja privrednih subjekata u industrijskoj zoni, Autoprevoz je rešio da konačno otvori novu gradsku liniju, i to zbog novog tržnog centra.Od sutra, nova gradska linija saobraćaće na relaciji od Preljine, pored Biga, do Solida i Avenije.
Polasci na relaciji Solid – Big – Preljina su u: 8:40, 10:10, 11:40, 13:10, 14:40, 16:20, 17:50, 19:20, 20:50, 21:40 i 22:15 ( polazak sa stanice).Polasci na relaciji Avenija – Big – Preljina: 8:20, 11:20, 12:50, 14:20, 17:30, 19:00, 20:30.
Polasci na relaciji Preljina – Big – Solid: 8:35 (do stanice), 9:05, 10:35, 12:05, 13:35, 15:05, 16:45, 18:15, 19:45, 21:15 i 22:05.

__________________________________________________






































Većina sela nema autobusku vezu kada đaci ne idu u školu..ali za šoping se moramo pripremiti…
Је л ће ту линију овај аутобус са слике возити? А да…
Možda bi trebalo da se za gradske i prigradske linije uvedu brojevi na autobusima(broj+naziv destincacije) kao što rade u urbanim gradovia, da bude pregledno i da se stave table na kojimapišu destinacije glavna stajališta i brojevi na autobusu…)
Ništa vam to ne vredi kad Mikanov mali pozove na miting SNS-a. Toga dana ce Autoprevoz da vozi po nekim Busijama, a na Big ce da zaboravi.
Bolje bi bilo da obrate paznju, i uvedu mini buseve na relaciju Ivanjica Kusici. Sramota da ljudi koji dodju na odmor neMAJU mogucnost da tokom dana oddu do Ivanjice i natrag. UZELI SU MONOPOL I NEDOZVOLJAVAJU NIKOME KO HOCE DA SE REGISTRUJE ZA LOKALNI PREVOZ. 8 GODINA DOLAZIM NA JAVOR I UVEK IMAM ISTI PROBLEM
KAKO DO IVANJICE. SRAMOTA NEVIDJENA
SRAM VAS BILO. UZELI STE MONOPOL I NEDOZVOLJAVATE NIKOME DA VOZI IZ IVANJICE DO KUSICA. 8 GODINA DOLAZIM NA JAVOR I JIS UVEK ISTA PRICA. KAKO SA KUSICA DA ODEM I DA SE VRATIM IZ IVANJICE KAD POZELIM DA.
A Jancici?
Kakav autoprevoz bilo nekad sad je kemo
Važna je veza Avenija-Preljina, nakon veze Atenica-Preljina.
Definitivno nemaju stida i srama.
Sve je ovo lepo i treba da postoji ali bih stvarno trebalo uvesti liniju cacak guca preko pridvorice beljinskog visa tijanja i ostalih sela na tom putu nema nikakvog gradskog prevoza godinama u nazad narod ide peske sa kesama uzbrdo pretezno stariji ljudi koji su ostali na selu pre 10tak godina je bila ta linija i ukinuta iz ko zna kog razloga .pomozite ljudima da lakse zive i krecu se do svojih kuca i domacinstava .
Kada ce se otvoriti linija Avenija-Lj. kej?
E,moji čačani,dozvolili ste da vas okupiraju ovi smrdljivi genocidni izraelci,pa vam sada preostaje samo da kukate. Ne interesuju njih vaše potrebe,da imate linije za sva sela. Njima je važan SAMO I JEDINO njihov interes. Njihov tržni centar,njihov prevoznik. Užas.
Vidi se da su termini samo za kupce, za zaposlene ni jedan termin ne odgovara. Ni prvi ni poslednji…
Nije tačno, prvi i poslednji (crveni) su za radnike. Centar radi od 10h do 22h. Zašto lupate?
A šta ćemo mi koji radimo od 8 bez obzira što tržni centar radi od 10? M? Kako ima ograničenih ljudi. Budi Bog s nama!
Ne može se narodu ugoditi. Uvek ce neko biti nezadovoljan.
Sta treba da se desi da se i Parmenac poveze sa gradom?
Deca iz Dubca Milic Violeta i Mile iz Vuckovice Jovanovic Ivana
Basaric Sara idu u vrtić i predskolsko u Vuckovicu svaki dan moraju da ih voze u skolu i vraćaju kuci sopstvenim prevozom umesto da dobiju mini bus.
Zalosno je kako da mladi ostaju u selu…..
Deca iz Dubca Milic Violeta i Mile iz Vuckovice Jovanovic Ivana
Basaric Sara idu u vrtić i predskolsko u Vuckovicu svaki dan moraju da ih voze u skolu i vraćaju kuci sopstvenim prevozom umesto da dobiju mini bus.
Zalosno je kako da mladi ostaju u selu…..
Deca iz Dubca Milic Violeta i Mile iz Vuckovice Jovanovic Ivana
Basaric Sara idu u vrtić i predskolsko u Vuckovicu svaki dan moraju da ih voze u skolu i vraćaju kuci sopstvenim prevozom umesto da dobiju mini bus.
Zalosno je kako da mladi ostaju u selu…..
Bio nekad „AUTOPREVOZ“ a sada
ćaciprevoz
Pa mora zbog subjekata i predikata.