Prethodni članak
Dve žene u štrajku
U industtijskoj zoni, kod tzv. Kamidžore, nedaleko od Moravskog koridora kod Kraljeva, dve žene već danima štrajkuju, moleći predsednika Vučića za pomoć u, kako navode, njihovoj borbi protiv turske firme ,,Behtel Enka“ koju je država angažovala za radove na koridoru.

Veruju da ih u ovoj situaciji jedino Vučić može razumeti i pomoći, budući da su nezadovoljne trenutnom situacijom što se tiče isplate zemljišta koje je ustupljeno za izgradnju auto-puta, smatrajući da je turska kompanija glavni krivac za to, kao i za činjenicu da usled radova plave pojedina domaćinstva.
__________________________________________________________






































Hahaha, evo samo da skine naočare i obuče gaće preko pantalona pa doleće da ih spase 🤣
Zabole njega za vaša imanja, taj bi majku rođenu prodao za pare. On je i dozvolio Kinezima, Turcima…da rade šta hoće. Glasajte opet za njega, mozda vas spase, on je pun razumevanja. Čovek pljuje po Đokoviću, Obradoviću, Bodirogi, studentima, glumcima, lekarima, profesorima….verovatno će imati razumevanja za seljake iz Kraljeva.Nije mi samo jasno kako samo kod nas u Srbiji,iskopleksirane budale dođu do mesta predsednika.
Jadne zene, pa upravo Vucic je dozvolio stranim investitorima da rade sta god zele !
Vala ćemo ga glasati i nikada pobediti nećete. Samo zato što ste puni mržnje i jadni. Dajte neki plan, program, ideje… A, ne samo da lajete.
Plan je smeniti mafiju i zdajnike, a program dugogodišnja robija za iste i lustracija. Na takvom primeru niko neće više smeti da krade i prodaje državu. Više novca u budžetu. Jel dovoljan plan i program?
Zato sto nasi radnici i nisu bas vredni i azurni,nece praznike da rade po kisi po suncu,neradnici smo kao narod,ziva istina..a za to nzm dal je turska kriva,pre bih rekao da je drzava
Није крива турска фирма већ наша власт. Али не пљујте по нашем народу како је нерадан. Прост и наиван можда, али је радан и вредан. Мислим о већини нашег народа.
Eksproprijaciju zemljišta placa drzava, Putevi Srbije , a ne izvodjaci radova. I te kako može Vucic da vam pomogne pošto se on pita za sve. Niste ustupile zemljište vec vam je oduzeto za izgradnju koridora ako sam dobro razumela. Advokat pa na sud….
Predsedniče, izlazi nam kanalizacija iz šahti, pomagajte. Vi ste okruženi xxxxxxx svaki dan jedino će te vi imati razumevanje za naš problem. Još samo nije bio babica u porodilištu, Slobodan Milošević je bio mala beba za ovu budalu.