Prethodni članak
Kraljevo obraslo u travu, Instagram nalog JKP „Čistoća“ obrisan
Već danima nam čitaoci šalju fotografije kraljevačkih ulica obraslim u šiblje i visoku travu.

Na samo nekoliko stotina metara od šetačke zone, u Obilićevoj ulici kažu, imaju utisak da su krenuli na Stolove, a ne izašli do prve prodavnice, budući da je trava u pojedinim delovima oko drveća narasla do visine butina.

Slična situacija je i oko Starog groblja, Zelengore, a u Vojvode Stepe ka Ratarskom imanju, rastinje je, osim uz sam trotoar, naraslo i preko metar.

Da li su se u Gradskom zelenilu pokvarile kosilice ili je neki drugi razlog u pitanju, ostaje da vidimo, budući da su iz JKP „Čistoća“ ugasili Instagram nalog, preko kojeg su izveštavali javnost o radovima.

__________________________________________________






































Kraljevo, urbano selo.
Ostavite se vi Kraljeva i pišite malo kako lojalista Cosic održava javno zelenilo u Čačku. Ništa vam ovde nije bolja situacija, naprotiv. Ovakav korov i travuljinu po gradu ne pamti ni matori Tofija, a on prilično dugo pamti. Evo pitajte čoveka da li ce vam iskreno reci je li zadovoljan (ne)radom.
Kakav je predsednik Kraljeva takav nam je i grad
Ispred moje kuce i okolinu kosim ja.Placam ja cistocu ali ne ocekujem da neko drugi kosi ispred mojih vrata.Da neko drugi pokupi smece u mojoj blizini.
Zorane, ne zaboravi da povuces vodu, s…s brate mnogo ali bas
Neće kosovari da rade nista ,nema rata sve sfaltirano ,jos da kose
A o iznošenju smeca,kao da smo se navikli da im je to kao usputni posao.U Vojnom naselju tzv.supove zgrade,iznose ponedeljak ujureo i sreda ujutro.PETAK SVE PREPUNO subota i nedelja vece odnosno preko noci pakao čopori pasa lutalica žurka.Sjubre razvučeno na sve strane.
Da li ima neko da mi da racionalno,objasnjenje zašto se peeduzece zove „CISTOCA“
Čačak devedesetih nije bio ovoliko prljav
Nije ni kod nas u Cacku bolje. Krug bolnice i dalje kose trimerima, a gradsko zelenilo nije u stanju da oreže grane nad trotoarima, traze radni nalog da bi obavljali svoje redovne obaveze( odrzavanje svih zelenih povrsina na teritoriji grada) Ali tako to biva kad grad preuzmu neuki i neobrazovani. Neće pismen,vaspitan covek da slusa neradnika Vucica i njegove satrape da ga javno proziva i ponizava pred kamerama. Ipak Vucic je prava mera za ovaj narod, jer da je narod bolji, kulturniji,posteniji, ne bi ovskvi ko Vucic mogli biti ni u mesnoj zajednici, a ne predsednici drzave.
Kakva cistoca uzeli konterer a kante nedaju kada sam isla kod njih u cistocu toliko bahat gospodin tako da kazem toliko vikao na mene svasta reko malo falilo jos i da se bije pitam samo kako mozu ljudi da budu direktori i vec sta prema gradjnima onako bahato ponasanje zakon nema vise tako sam lose iskustvo imala u Cistoci pre 15 dana pa se pitam gde smece da se izbaca nema radnice za kante da kupe ne moze kamion da prodje a dolaze u firme i uzimaju smece pa se pitam gde treba da se zali ?
Takva je cela Srbija osim Bg.
U Beogradu još od pre par godina svakodnevno čiste samo veće ulice i velike parkove.Ostalo jednom nedeljno.Po parkovima ni kante za djubre ne prazne.
Zelenilo ne kosi dok ne dodje trava do pojasa.Nije problem samo Kraljevo.
Sistem…
Ne vidim da je to veci problem od buvljka do ibra, kontejneri puni smrad da se covek onesvesti.,
Porastao standard 90 I 2000 nije imalo kuće zasta da nas ujede.
Mene zanima cija je duznost da pocisti ostatke delova od auta rasutih po putu posle udesa.
Pogledajte sta je ostalo u Jarcujku na raskrsnici ispred Masinca posle udesa prosle subote.