Čačanski studenti i maturanti večeras dočekuju studente iz drugih gradova, sutra protest
Studenti Fakulteta tehničkih nauka (FTN) u Čačku i maturanti Gimnazije večeras će dočekati studente iz drugih gradova koji pešače na studentski protest u tom gradu koji je najavljen za sutra, 20. maj.
Doček studenata pešaka iz Gornjeg Milanovca, Užica i Kraljeva će biti oko 21.30 časova ispred čačanske Gimnazijem kao i studenata iz Novog Pazara koji su krenuli biciklama.
Studentski protest, koji organizuju studenti FTN-a i maturanti čačanske Gimnazije, najavljen je za sutra, sa početkom u 11 časova i trajaće do 23 časa.
Okupljanje će početi kod tri kružna toka u Čačku, na kojima su predviđene sportske aktivnosti, kreativne radionice i održavanje humanitarnog bazara.
U okviru celodnevnog protesta predviđene su aktivnosti za decu, u centru grada kod Pošte, a u 15 časova počeće dnevni program na centralnom gradskom trgu.
Od 19 časova planirani su koncerti horova čačanske Muzičke škole „Vojislav Vučković“, „Raspevanih prosvetnih radnika Požege“ i koncert grupe Beogradski sindikat.
Na protetu će biti odata počast nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, u 11.52 i 21.16 časova, sa 16 minuta tišine.
Čišćenje grada posle protesta počeće u 21.30 časova.


































Izmenite tekst, uveče je 16 minuta ćutanja u 21:00, a ne u 21:16, bar tako piše na fotografijama sa satnicom programa.
stop naprednom teroru
Nisi ćaci ali si iz GG PokretAV,što mu dodje na isto,sevaj.
Tako je, udružili se sa onim Pavlom i misle da su opozicija
Draga deco, živeli vi nama !
Ostala su samo vrata na koja nismo dovoljno kucali, a sada se vidi koga je USAID “ dobro“ reformisao.
Vrata sudija i tužilaca…
Jer na slobodi su Koluvija i Vulini, Šarić,a studenti u zatvoru…
„Kucaj, otvoriće ti se, traži, daće ti se“
Uz Božiju pomoć , do zdrave Srbije!
Vi ste svi toliko dokoni da mozete da blejite po ulucama i maltretirate ovaj narod,zato ste i izgubili poverenje koje ste u pocetku imali,a izbori ce biti sigurno za godinu ipo dana
Bagra. Samo motka pomaze. Ovo je teror direktno ds gradjane a ne na vlast