Objavljen promo video za veliki protest u Čačku 20.maja (VIDEO)
Studenti Fakulteta tehničkih nauka u Čačku i maturanti čačanskih srednjih škola objavili su promo video koji najavljuje veliki studentski protest u Čačku pod nazivom „Zadnji voz za Čačak„.
Protest se organizuje u utorak, 20. maja 2025., sa početkom u 11 časova i trajaće tokom celog dana.
Uz studente će i ovoga puta biti provetni radnici, IZ zajednica, ali i skoro celokupna čačanska privreda koja će pomoći da se Čačak pokaže kao dobar domaćin.
Takođe, planirano je da koncert održi grupa Beogradski sindikat.
Najavljeno je da će u Čačak doći studenti iz svih univerzitetskih centara, ali i okolnih gradova. Pešačke ture su najavljene iz Gornjeg Milanovca, Kraljeva, Užica, a očekuje se i dolazak biciklista iz Niša.
___________________________________________________________________





































SNS = Mafija !
Beogradski Sindikat = Podguzne muve rezima, zakopajte malo po povrsini, vidite kakve su im biografije, cime se bave, kako su u talu sa drzavom. Svi osim Fedje, a ni on nije bas najcistiji, u glavu. Ne trebaju vam lazni heroji,,,
I nama nije simpatično, odavno.
Zato i jesmo na ulici.
I bićemo sve dok bude trebalo.
Nasli smo cacija. Vrato se u skolu da naucis da pises.
Samo napred deco, da isteramo ovo do kraja! Puna podrška od pravih privrednika iz Čačka.
Beogratski Sindikat,i da su bili za SNS,vazno je da sada SIGURNO NISU!!!!!
Ko neskace taj je ćaci!
Hajde dođosi,dokazite da ste Cacani,pokazište to
celoj Srbiji.
Ako masovno ne izađete,dokazali ste da niste daleko od svog kraja,
od primitizva INFORMERA,
od psihijatrijskih bolesti,ne spomenusega.
Ovo nema za cilj da se niko vređa,ni ponizava!
Nema vas na protestima,protiv izdaje drzave,lazi,lopovluka,ponizenju akademskih gradjana,postenih radnih ljudi,kao opljačkanih penzjonera,koliko je svakog meseca pokrao deo penzija.