Počeo protest u Čačku: Studentima nije dozvoljeno korišćenje struje na Gradskom trgu, stigao agregat
Blokadom ulica u užem i širem centru Čačka danas u 11 časova počeo je protest pod nazivom „Zadnji voz za Čačak“, koji organizuju studenti čačanskog Fakulteta tehničkih nauka i maturanti Gimnazije u blokadi.
Studenti i maturanti su blokirali tri kružna toka u centu grada na kojima će se u toku dana održavati sportske, edukativne i humanitrne aktivnosti.
Kako su studenti potvrdili Epicentru press, Kulturni centar i gradske vlasti nisu odobrile korišćenje struje za binu koju su postavili na centralnom gradskom trgu, gde su predviđeni večernji program i koncert Beogradskog sindikata.
Nakon što su nekoliko puta kontaktirali i jednu i drugu instituciju i bezuspešno ostali bez potvrdnog odgovora i dozvole za korišćenje struje, studenti su naručili agregat iz Beograda koji je stigao oko 14 časova.
Podsetimo, program će početi u 19 časova i trajaće do 21 čas, nakon čega sledi čišćenje ulica i javnih površina.
Izvor: Epicentar press, Beta
_______________________________________________________





































Moramo cuvati struju i stedeti,pa kad ih stavimo na struju ima da skakucu
Ja se najo pljeskavica u Nisu . Joj sto je Aco održi dobar govor !
Sve dok im se ide niz dlaku mi smo ….. konacno treba da im se pokazu zubi. Preterali su.
Agregat spontano stigao?
Sto im nisu obezbedili agregate koji su ih doveli do ovog haosa.
Нема џабе струја…кад се пријави скуп онда…овако само дувајте и пиштите…
Koje su to jajare, sitne duše, misle da će nešto da postignu sa tim. Toliko su glupi da ne shvataju da samo izazivaju kontra efekat. Glupi su do bola.
ovo bre NATO vojni agregat za raketne sisteme
Svi znamo da se grad i gradske glavesine pitaju za sve vezano za desavanja na trgu. Licemerno je uvlaciti Kulturni centar u tu pricu.
Надувај ми га па уживај.
znaju oni da nista ne znaju.ali to neznaju isprani mozgovi koji za njih glasaju.
Evo ih botine blate.Sto vise komentara pa trcite da pokazete Stevanicu,mozda vas nagradi.Da li ste pitali Stevanica od cega kupuje stan?
Bahate se na svakom koraku,a deci ne daju struju.Ne kaže se za džabe,ničija nije gorela do zore.
Gorece blokaderi u paklu kao buktinja
Puni kruzni tokovi,haha blokaderi prsli ste,nema ni dve hiljade ukupno sve da skupite,a iz cacka dvesta jedva
Zamislite kakvi ste vi nesrecnici kad vam je ona usukana curica Stevanic gazda,da imate muda ubili bi se
Struja se čuva za karleušu.
Budite srecni studenti pa ide leto i toplo vreme da je zima Bojana Vujovic bi vam zavrnula ventile na radijatorima. Pocela da se mnogo pita u grejanju
Док они шенлуче и иживљавају се по граду народ иде пешака из Љубића апотеке су блокиране јер се до центра не може много људи нису данас могли стићи нигде јер издајници имају радионице на кружним токовима док у прељини пијани и надрогирана такозвани студенти шетају кружним током слика и прилика младости студентске
Duća Pajser se malo igrao s strujom izgleda Tako nam i treba, kad smo njemu i sličnima dopustili da budu nešto u ovom gradu
Duvali i dinstati i podigli Vučiću rejting a opoziciju dotukli!!! Šta bre radite od mladosti svoje!?
Sto vam nije obezbedio struju Ruzicic,Vinic i ostali koji su vas doveli do ovog haosa.
Joj što se prepucavate,bolje bi bilo da se ovoj deci pomogne da ovo zlo ode sa vlasti. Hajde Čačak na noge.
dajte blokaderima da nam ga napumpaju