Prethodni članak
Podrška UAE za otvaranje upravnih mesta u Srbiji
Министарка државне управе и локалне самоуправе Снежана Пауновић састала се са амбасадором Уједињених Арапских Емирата у Републици Србији Ахмедом Хатемом Алменхалијем. Том приликом потврђени су добри односи две земље и изражена спремност за њихово даље јачање кроз конкретне пројекте сарадње.
Влада Уједињених Арапских Емирата исказала је спремност да подржи отварање нових јединствених управних места у Србији. Планирано је успостављање девет нових јединствених управних места, која ће бити додатно модернизована у односу на постојећа и представљаће модел за даље унапређење услуга и квалитета живота грађана.
___________________________________________________________________





































Znate li vi građani da su ti emirati fašisoidna država u kojoj život zavisi od volje nekog šeika? Sa njima prekinuti sve odnose čim se otera ova bagra lopovska.
Ko je ova Marijana Mateus sa fotorafije? Za Ozonpress – Kentaur