Užičani blokirai magistralu ka Zlatiboru i Beogradu
Objavljeno 29/06/2025
Građani Užica blokirali su večeras magistralni put koji vodi ka Zlatiboru i Beogradu, kod nadvožnjaka, nedaleko od autobuske stanice.
Kao vid građanske neposlušnosti, Užičani su se, putem društvenih mreža, organizovali i blokadom te saobraćanice iskazali nezadovoljstvo represijom policije tokom sinoćnjeg vidovdanskog protesta u Beogradu i hapšenjima učesnika togprotesta.
Počela građanska neposlušnost – studenti dali zeleno svetlo
Okupljanje je počelo u 21 čas na kružnom toku na ulasku u grad, a nokon toga usledila je blokada zlatiborske magistrale.
Učesici blokade naveli su da će takav vid protesta trajati do daljnjeg.
Primetno je prisustvo policije, a iz oba pravca formirale su se duge kolone blokiranih vozila.

Demonstranti propuštaju kola hitne pomoći i, za sada, nema incidenata.
Prethodni članak


































Uzimani pa fotografiji se vidu okob100 do 150 lica uzeti motku sve to rastjerati dokle vise sram da vas budezabiravili ste vreme zuti I stanje kako ste imali zaboravili ste kakve puteve ste imali zaboravom na vas bog tada docice vreme da žalite i proklinje dan sto ste pustili te neradnike blokadere da vam čast obraz kaljaju a pritom vratiće vas u neko vreme unazad gde će brat na brata drug na druga wa budu ljuti dolazi vam vreme koje će vas podeliti i razdeliti
Dokon pop i goveda krstava. Vi malo stariji setite se sta je bilo posle Milosevica. Nemojte opet da se kajete.
Idite borite malinu nemojte blejati više
Позивам све грађане Србије који више не могу да трпе ове дивљаке да то растерамо. Шта непријатељи урадише омладини од дроге полудели. Морамо их спашавати. Боље да добију батине него од дроге изгубе памет.
Sa malinom se ne bori.Maline se beru.A ti mozda blejis.
Bog te, i ovde SNS botovi sendvičari preuzeli komentare. Gazda dobro plaća, sendviči su deblji.
Pa valjda su botovi vidis da koriste jekavicu. Izbeglice kojima je Vucic podavao kuce i stanove mora da mu se slihtaju.
Jekavica je izvorni Srpski jezik,a zašto ga je Vuk menjao iz Beča to je za razmišljanje?