Objavljeni snimci napada na čačanske studente (VIDEO)
Studenti Fakulteta tehničkih nauka objavili su snimke sa nadzornih kamera na kojima se vidi brutalno prebijanje studenata, ali i dva slučajna prolaznika na Gradskom šetalištu 23.marta.
Na snimcima se vidi da studenti pokušavaju na svaki način da izbegnu sukob, da bi potom huligani nasrnuli na njih i tukli ih dok su ležali na zemlji.
Studenti u blokadi Fakulteta tehničkih nauka Čačak se oglašavaju povodom napada na naše kolege 23. marta u centru grada.
Nismo se oglašavali sve do danas jer je bilo potrebno vreme kako bismo dobili pristup snimcima sa nadzornih kamera.
Nakon mesec dana od događaja imamo dovoljno materijalnih dokaza na osnovu kojih demantujemo sve spinove i dezinformacije.
Protiv naših kolega se ne vodi nikakav krivični postupak niti postoji osnov za pokretanje istog. Naše kolege su napadnute i prebijene pored svih težnji da do fizičkog obračuna ne dođe.
Ovim video zapisom prikazujemo bitne segmente događaja koje niste imali prilike da vidite do sad.





































Cacak kao i cela Srbija nema ni policiju ni sudstvo i advokati suruju da sudijama
Ostavka vecnika za bezbednost, koji je nedostojan obavljanja tog posla- nista o tome ne zna
Izvinjenje poverenika sns i gradonacelnika, kao i svih drugih koji su lagali
Treba da vas je sramota sve. Eto toliko !!!
Da li cemo docekati i snimak napadaca na profesora iz Gimnazije? Kada ce svanuti taj dan?
Neki od ovih svakako treba da završe u zatvoru, ali su očigledno bili i jedni i drugi pijani, u nekim uređenim zemljama bi odmah bili privedeni zbog narušavanja javnog reda i mira još pre nego što je sukob prerastao u fizički obračun.
Nego, mi čitasmo kako je te studente napala grupa od 25 mladića, sličn obučenih, maltene kao da su uniformisani, a ovde na snimku vidimo da su svi bili u društvu devojaka, čak kod one prve manje grupe ovi studenti su nešto dobacivali devojkama, a druga i treća grupa tih koji su ih „napali“ vidimo da nije baš trčala do mesta gde je započeo fizički sukob.
Dakle, istina je negde u sredini, ovi su izgleda njih provocirali, ali to nigde nije krivično delo niti razlog da vas neko premlati, posebno ovako „viteški“ 5 ili 10 na 1, tako da bi policija morala po zakonu da privede sve koji su napadnutima naneli telesne povrede, da se podignu optužnice i da budu adekvatno osuđeni.
Kako se u Srbiji čak i za gaženje pešaka eventualno dobije nanogica, za ovo će napadači verovatno dobiti samo usmeni ukor sudije!
Kraće rečeno, institucije NE rade svoj posao, zato mora još više da se PUMPA!
Orgijanje razularene bande koja ima političko-sudsko-policijsku zaštitu,ali dolazi vreme promena,niko neće proći bez odgovornosti.
stop naprednom teroru
A ko je tolikoputapominjani D.M:?
Kod korumpirane Čačanske sudije,nikakvi dokazi ne vrede,osuđuje žrtve a počinioce nasilja oslobađa odgovornosti,presude pišu novci,dinari,evri,dolari,juani,ne gadi se bilo koje valute,može i u robi,da odradite…
svi junaci u pritvor dok se ne presudi
Vidim u komentarima da su svi omašili poentu svega. Nema ovo veze sa politikom, ovo ima veze sa nevaspitanjem, bezobrazlukom i porazom našeg društva. Divljaštvo je zavladalo ne samo među mladima, svi su divlji. Retko se sreću normalni ljudi. Svi talasaju. Ne poštuju više ništa. Poraženi smo. Ubio nas internet, Amerika i moderno doba.
Nekada su posrohalu VPD kak na pr.Kruševac.
Da je ovo pravma drzava vec bi neki napadaci sa snimka neki bili na putu za „Sivi Dom“.
nema ovde mnogo nauke , studenti se sprdali ispred SNS, ovaj mali se pred devojkama mangupirao i njima dobacivao, ovi mu uzvratili , ekipa od malog videla frku naleteli da ih tuku, 2 3 iz te grupice očigledno dobro motivisana da ih unakaze… Ovom prilikom posebno divljenje za plavu devojku na snimku spasila je ovog na zemlji da ga ne ubije ovaj mali a i tog malog je spasila dugogodišnje robije . Bila je priča SNS novinara da ovaj mali bez razloga leži , mada svaka čast tužiocu što mu je odredio pritvorio zasluženo
Ovo je samo jedan od primera nevaspitanja, posledica rijalitija, urusavanja obrazovnog sistema i ukupnog pada morala i vrednosti u drustvu.
Tuca pijanih idiota u centru grada.
Prvi „napadac“ im je nesto dobacio, studenti ga pojurili da ga snimaju, snimali su i devojke i eto terena za dokazivanje.
Obostrana licna greska, sledi sudijsko podbacivanje lopte.
Svaka cast za devojku koja se umesala i spasila decka koji lezi na podu od sutiranja. Sramota za sve ucesnike, to je mladost i vaspitanje, bruka. Knjige u sake
Snimak ovog incidenta je izašao već sledećeg jutra, a postoji čak i snimak sa telefona ovih pretučenih studenata dok su se snimali ispred jazbine SNS-a. Lik koji prolazi je prokomentarisao njihovo snimanje, ovi momci su mu „ponudili sendvič“, pa su se zakačili, bez da provere da li je momak sam. Kad je naleteo ostatak ekipe, bila „puna bulja šimika“ i to je to. Glupa klinačka tuča, od koje vi želite da spinujete neki politički sukob.
Goli Otok je postojao s razlogom.
Najveci problem danasnjice, sto svi glume mangupe u grupi, a kad ga uhvatis nasamo ne sme da pisne.
Zecevic iz civilne montirao kameru ispred opstine a nije na rampi kad izlazi službenim dasterom u 22 i posle sa starleta zaposlenim u opštini ljigavi smradć
Zecevic Bratislav montirao kameru ispred opstine a izlazi pozadi na rampi službenim dasterom posle 22 sa starleta a iz opstine smrad ljigavi
Slobodna srbija zecevic iz civilne postavio kameru ispred opstine a izlazi posle 22 pozadi na rampi službenim dasterom sa starleta a iz opstine smrad ljigavi
Zecevic iz civilne postavio kameru ispred opstine u vezi protesta a izlazi pozadi na rampi posle 2o službenim vozilom sa starletama iz opstine smrad ljigavi
Slobodna srbija zecevic iz civilne ugradio kameru ispred opstine u vezi protesta a izlazi posle 2o na rampu iza opstine službenim vozilom po starlete iz opstine smrad ljigavi