Sutra celodnevna kontrola saobraćaja
Policija Srbije, je za tri dana, otkrila 626 vozača pod dejstvom alkohola, a sutra će organizovani celodnevnu kontrolu saobraćaja usmerenu ka otkivanju onih koji pod dejstvom alhohola i narkotika upravljaju vozilima.
Ministarstvo unutrašanjih poslova (MUP) Srbije je danas saopštilo da je, za tri dana, 102 vozača zadržano u službenim prostorijama u stanju teške, veoma teške ili potpune alkoholisanosti, kao i 32 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
MUP je precizirao da će sutra, sa državama članicama evropske mreže saobraćajnih policija – ROADPOL, sprovesti dvadesetčetvoročasovnu kontrolu saobraćaja, usmerenu prevashodno na otkrivanje prekršaja pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.
Ova akcija, koja se istovremeno sprovodi širom Evrope, u sklopu je sedmodnevne međunarodne akcije, od 16. do 22. juna, pojačane kontrole saobraćaja, dodaje se.
U Srbiji, tokom akcije, angažovami su sve resursi saobraćajne policije, pri čemu se dnevno kontroliše više od 8.000 vozača i vozila.


































ako im nije tesko, samo jos da nam kazu u kojim ce ulicama biti i u koje doba dana, ce raditi svoj posao…Fala unapred…
Biće po ćoskovima naravno , kecati narod da idu po sudu
Ja sutra vozim bicikl i pijem zaječarac!
Veze oni nemaju i nije ih briga. Svako vece jurnjava kroz grad, a njih nigde nema. Patrolnih kola nigde.Ceo grad mozes da zapalis i da te ne uhvate. Opsti raspad. Srbiju sad mozes da osvojis sa nikad manje ljudi i tehnike.Sve bi se to razbezalo, sluzbe bezbednosti izbusene, politicari bitange postavljeni od spolja, narod sludjen od televizije i interneta, omladina nema nikavu ideju. Srbija je u goroj situaciji nego posle Balkanskih i 1.sv rata.