Prethodni članak
Uhapšen bivši ministar Tomislav Momirović
Objavljeno 01/08/2025
Bivši ministar Tomislav Momirović uhapšen je u akciji policije i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, saznaje Nova.rs.
Kako smo ranije objavili, od jutros je u toku akcija hapšenja Javnog tužilaštva za organizovani kriminal.
Akcija je povezana sa padom nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, 1. novembra prošle godine.
Podsetimo, Javno tužilaštvo za organizovani kriminal vodi finansijsku istragu koja se odnosi na projekat rekonstrukcije Železničke stanice u Novom Sadu.
Prema saznanjima Nova.rs, privedeno je 14 osoba.


































Jbt, svi beže u bolnice, što , šta im se dešava ?!?
Da li ima informacija šta se dešava u opštini, po ovo situaciji u Beogradu, ovde bi trebalo da bude epidemija?!?
Sprem’te se, sprem’te lešnici, ….
U Ivanjici mirno, spokojno sve se priprema za nušićijadu 🙂 smo igra pjesma i veselje.
Dođite vidite pa idite, popize po jednu mučenicu, položite cvijeće Draži na spomen, pa sa trubači udri brigu na veselje jer ovo je naš dragi Dražingrad jer sve će to ovaj guravi narod pozlatiti 🙁
Да ли је и Хуља ухапшен?
Štrajkuj glađu jedan dan i branićeš se sa slobode,i na kraju ćeš nositi nanogicu 1 mesec
Neka hapse sve redom,samo neka ne diraju Vučića i Dragana vl. Informera.Neka su nam oni zdravi i živi.
Тома Мона је требао први да буде ухапшен али и ово је да се замажу очи народу,као и са Весићем!!
Hapse svoje, a do juče jeli zajedno parizer i bodrili narod da može da se živi na dva jaja dnevno.. 🤣 Bilo bi dobro da krenu sad oni da pričaju, samo neće moći dok su iza brave.. Dolaze nove generacije da prave narod ludim, stara ekipa se menja.. Da li će uhapsiti burn-a-bitch?
Sad će Vučić da ga pomiluje.
Bacanje prašine u oči…
Pa zar i ovog prepoštenog momka da uznemiravaju ….!?
Ako, i treba. Napred NENADICU samo hapsi redom.
Neka neko ko poznaje ovog coveka a nas je Cacnin, kaze, da pocne i po Cacku da hapsi redom sve, jer ima dosta materijala
Milun je se zaista razbolio on je
Inače velika poštenjačina , znam to … to sto vi mislite da će ga hapse , on je sitan kakig ima .
Ajde sad ispitajte atletsku stazu, branu, kupaliste, bedem.. ko se koliko ugradio … A svi znaju ko je to.. ako to sprovedete u delo glasam za SNS na izborima
Sta je sa Stevanicem,Jakovljevicem?Ima li nasih naprednjaka negde na vidiku?
Gde su Trifunović(3 stana),Ivana Vukajlovic(2 stana),Miroslav Petković(stan),Milan Bojović(2 stana),Petar Domanovic(x stanova),Mira Djokovic(placevi,stanovi),Parezanovic…. dugačak je spisak ovih naprednih lopuza.Čim ovo sve prodje, raditi na oduzimanju imovine i kastraciji.
Svratite u Čačanski sud,tužilaštvo.
Kako da ne. Predstava za narod. Svakog cuda tri dana dosta.
Poceli da prepisuju i sistem bezanije, svi bolesljivi pa se hospitalizuju… Krenule neke boljke sad kad su nam crno ispod nokta ukrali. Joj, joj…
Bilo je svojevremeno i Miškovićevo hapšenje . Ništa im ne verujem…zar je zaboravljen epilog i odšteta. Scenario…
RIBA SMEDI OD GLAVE ,A RIBA NA SLOBODI.
NENADICU KRENI REDOM,TVOJI CACANI CE TI VECNO BITI ZAHVALNI.
Al će da plače ko pi……
Nenadiću,ako počneš da hapsiš u Čačanskom sudu i tužilaštvu,zbog korupcije i kriminala,onda će mo ti verovati!
Vesića prebaciti u zatvorsku bolnicu,vezati ga lisicama za krevet i non stop da ga čuva policija!
Ovi imaju mnogo novca. Ko je u Srbiji ikad odgovorao ako je stekao takav novac, kapital?Vataju ove sitne i policija i pravosudje.Ovi imaju dovoljno novca za otkup grehova. Dovoljno da namire sud, advokate, novu vlast kad bude trebalo. Misli sirotinja raja da ce sad giljotina da proradi na trgovima.Ako na vlast dodje ova druga frakcija, videcete sve ovo sto vam pisem. Nama je sve losije, a oni se kapitalisu, deca im obezbedjena i na najboljim zapadnim lokacijama, a ti se sirotinjo kupaj.
Jos jedna cirkuska predstava onog jevrejina sto ga Vucko placa suvim zlatom od nasih para.
Hoce li konačno poceti da se hapse u Lucanima ovi banditi koji su uzjahali na budzet opstine i fabrike namenske. Mogao bi jedan mini bus da se napuni sa ovim lopovima
Kako je ono bilo, kad je postao ministar, „Direktore, hoćeš li da me prodaš?“
I, eto, direktor ga prodao :)))))))
mona,biznismen -ministar,hulja,zorana,a tek dinkic,pa joorgovanka,jos 50 sns miljardera i 33000 milionera.. sns lopuze pokrale preko 100 milijardi evra,demokrate 75,a slobo 50 milijardi maraka.e zato ja sa VSS,i 53godine aktivnog radnog staza dobio resenje za penziju 200evra.pljacka veka.smradovi bedni.smrdi zemlja za vama gde dodete i kuda prodete. jE“o vas onaj ko vas takve napravio.vratite pokradeno da vam se ne desi giljotina.pljacka drzave se glavom placa…mlogo vas je …
Hoćeli da hapse po Slobodi!
Lopova na rukovodećim mjestima ima ih nekoliko.
Stanovi po Beogradu i Beću.
Kada hapsite Čačanske korumpirane sudije,koji prodaju procese!