Funkcioner SPS Miloš Papić na silu ušao na fakultet i vređao studente
Prodekan za nastavu na Fakultetu tehničkih nauka, član Gradskog veća i funkcioner SPS Miloš Papić, nasilno je ušao u zgradu fakulteta probijajući mere obezbeđenja i pri tome se neprimereno ponašao vređajući studente.

Bahati funkcioner SPS upao na fakultet i vređao studente: Miloš Papić
Incident se dogodio 7. maja oko 19 časova, a o tome su javnost obavestili studenti fakulteta koji su izdali saopštenje.
– Prodekan za nastavu Fakulteta tehničkih nauka u Čačku Miloš Papić, nasilno je ušao u zgradu probivši sve naše sigurnosne mere. Neko vreme obilazio je prostorije u kojima boravimo, pri čemu je provocirao studente i neprimereno se ponašao. Na molbe studenata da napusti objekat nije reagovao, uz komentar „Ja ću izaći kada ja budem hteo“ – kažu studenti.
Studenti su bili uplašeni za sopstvenu bezbednost, kao i bezbednost sopstvene ustanove, za koju su trenutno odgovorni.
Profesor je, između ostalih komentara i optužbi, izjavio da su studenti obili jednu od računarskih učionica, iako su sve računarske učionice zaključane na našu inicijativu, navode studenti.
– Demantujemo sve optužbe uz zahtev dekanatu za pregled snimaka nadzornih kamera – kažu studenti.
Studenti smatraju da je Miloš Papić upadom u zgradu i svojim ponašanjem prekršio sve kodekse akademskog ponašanja i ustanove Fakulteta. Ovo nije prvi put da direktno provocira studente i upućuje neusmesne komentare, koje ne priliče bilo kom profesoru, a naročito nekome ko predstavlja upravu Fakulteta.
– Najoštrije osuđujemo incident koji se dogodio. Zahtevamo smenu profesora Miloša Papića sa mesta prodekana za nastavu Fakulteta tehničkih nauka u Čačku, uz zahvalnost što nam je ukazao na nedostatak sigurnosnih mera. Nećemo pogrešiti dva puta – navodi se u saopštenju studenata.
Podsetimo, Miloš Papić nedavno je, kao gradski ministar zadužen za oblast obrazovanja, sa čelnicima grada vršio pritisak na direktore škola da spreče štrajk Sindikata obrazovanja Čačak.
__________________________________________________________





































da li je moguce da je od onakvog oca ovaj postao ovakav, da napada prosvetne radnike, sada i studente? Kompleksi su cudo izgleda
Da otac mu je bio sjajan lik, meckao sve politicare, bio uz nastavnike, sindikalni borac. Budi bog snama sta je ovo postalo
Cale ga je i doveo na fax, ko bi to primio gde da radi ovako nasilnog
Boze ko sve radi u prosveti
Poludeli radikali skroz. To je gospodo politika na fakultetu, stranacki funkcioneri na rukovodecim pozicijama. A i sta je fakultet dozvolio ko sve ovde radi
A šta mislite kako je nama komšijama.Nimalo nas ne bi čudilo ništa da psihijatri rade posao kako treba.Skloniti ga od dece dok ne bude kasno.Ta deca imaju roditelje koji neće dozvoliti da ih neki psihopata vređa.Zabraniti mu bilo kakav rad sa decom,jer nije dostojan svog poziva.
A tek ovi sa Agronomskog? https://www.ozonpress.net/projekat/sramni-profesor-ftn-a-svoje-studente-nazvao-divljacima/
kog agronomskog, taj radi na tehnickom?
ja ga se bas slabo secam, retko se pojavljivao na predavanjima. To su naši profesori.
Obične ste p…,znate da će sutra da pokažete kod njega i ponašati se tako.Vama je to uredu što blokirate fakultet a on što je ušao nije uredu.Onični ste jadnici.
Jedi govna penzioner, i glasaj za Vučića kao i do sad, što si glasao
Ljudi, šta pričate? Papić nasilan, pa to je smešno.
Sve vi znate,trenirali smo zajedno isli u skolu zajedno druzimo se ceo zivot…to je covek koji je sve sem nasilnik.Profesor pravi otac i pravi drug a vi sudute na osnovu cega??? Na kraju krajeva imate pravo na misljenje koliko je lose kotiran u svim sverama drustva pokazuje i to sto se cela gimnazija odazvala njehovom pozivu za maturu i sto je organizovao toliko predavanja bez ikakvog interesa.Sto se tice Zeljka koga sam takodje poznavao odlicno on je ponosan na Papa uvek bio ali nije mu zavrsio da bude najmladji doktor nauka u Cacku.
Šomi zna li ti gospodja da si opasan?
@Petar ocigledno ima mracnu stranu. Uhvatio se u kolo sa Trnavcem koji ima kratak fitilj, sa onim zenskim Petkom, lubenicarem i Dulkom pajserom….odabir drustva sve govori
Usao na svoje radno mesto.
Ima naravno slazem se kao svi mi…ali veruj to nije nasilje…a sto se tice odabira drustva ja opet znam ko meni dolazi i kod koga ja idem na slave a te pomenute nisam vidjao na nasim slavama npr…necu u politu da ulazim oko toga ne znam nista ali covek kao covek je takav da sam mnogo puta bio ponosan sto imam takvog prijatelja pored sebe ceo zivot..eto
Gxxxx! Najobičnije gxxxx i šljam!
Nije Papić ušao na fakultet kao funkcioner SPS, već kao prodekan za nastavu na tom fakultetu. Prema tome, prestanite da lupetajte. Blokaderi oteli, uzurpirali i uskratili sva prava vlasniku prostora, upravi fakulteta, nastavnom osoblju i studentima koji blokadu ne žele, a prodekan za nastavu „upao“ na fakultet. Ma dosta je više budalaština.
Petre i ja tebe poznajem kao šklovanog podrepaša.
Papiću, koliko si platio i kome da ti napiše doktorat?
Papic nije usao na silu nego na svoje radno mesto a studenti su prolazni
SPS sa ovakvim kadrovima više ne postoji samo im nisu javili. Slavica Đukić Dejanović, Mološ Papić, Dačić, Bajatović, braća Tončev, Jeremićka itd. Kraj krajeva.
Samo chitajte ovakve clankove i ovamve novinare i komentsrissete daleko cce te dogurati
On na silu ušao a vi na silu branite što je vaša sila u redu a on je nasilnik
Izaći ću ja kad budem hteo ,znate li ko sam ja,e pa ja mogu.To su im izjave 😡Bahatost njihova😡Sramota😡
Neka jos neku godinu i sps kao i cela ta koalicija, nece biti deo nikakve vlsti
Vlst treba da sluzi narodu, ne da zastrasuje narod. Narod da se osvesti, i da shvati da on kao narod, bira te ljude, i da svaki taj covek treba da sluzi kao servis svakom coveku
Ali sta reci, kada ni svoje clanove ne sisaju ni za nokat, samo gledaju sebe, i svoje interese. Zbog toga, cela ta ekipa jos neku godinu i zavrsava svoje. Dolaze neki novi ljudi, neki ljudi koji nice biti nadmeni, nece biti puni sebe, i nece biti ljudi koji su tu da bi sebe zadovoljli, nego ovaj napacen i jadan narod, koji vise ne zna sta ce i gde od muka
Zakonom ograniciti neke profesije da ne mogu da se bave politikom i da imaju javne funkcje u politici.
Profesori, vaspitaci, lekari, zaposleni u svakom drzavnom organu i lok.samoupravi.
Jer ti ljudi ne smeju da budu pristrasni, nego da rade svoje posao samo
A oni su,kao,nenasilno ,okupirali fakultet,pa sad biraju ko da uđe,a ko ne.
Ni prema kolegama dotični ništa nije bolji, doduse kod k9ga mo6e takav stav da mu prodje posto nam u kolektivu takvi nisu pptrebni jer nas bruka na svakom koraku
Nevaspitanje i bahatost, dr menadzmenta, jak kadar, kao i struka. Nije prvi put da se ponaša tako prema studentima. Javna je tajna da vecina kokega ne želi da ga neko takav preddtavlja i traži njegovu smenu već duže vreme. Otkuda takav nasilnik na mestu prodekana pored toliko stručnijih doktora nauka iz elektrotehnike i mašinstva, i po karakternim osobinama i po stručnosti daleko iznad, vaspitanjem su za njega institucija. Dr menadzmenta smešno, ali politika je čudo.Pitajte starije kolege kakvo misljenje imaju o ovakvom oduvek.
Studenti trebaju da uče. To im je najpametnije.
Pitajte profesore sa fakulteta šta misle o ovom mufljuzu. Niko nema lepu reč za njega. Doktor menadzmenta, doktorirao na temu „Analiza zemljišta čačanske kotline“, ej, zamislite temu za doktorat. Kome treba ovakav kadar, pored silnih doktora nauke na fakultetu iz mašinstva, elektrotehnike, grafike, informatike….ova slina postao prodekan,“veliki stručnjak“ za menadzment. Treba da zatvore FTN kad su dozvolili da im ovakvi likovi budu profesori i prodekani. Sledeći put studenti da ga uhvatite za uvo i išutirate u guzicu i isterate napolje, gxxxxx jedno politikanstvo. Da u nije politike umro bi gladan jer ne zna ništa da radi, kom privatniku treba diplomirani menadzer.
Pofesor Papić je jedan od omiljenih među studentima. Proverite koliko nas je radilo diplomske radove kod njega. To što je član SPSa nema veze sa funkcijom koju ima na fakultetu. Gde je dekan fakulteta? Izgleda da je dao ključeve studentima u blokadi i sad gleda da neko drugi izbaci studente umesto njega, pa potura prodekana da ulazi na fakultet.
Sta drugo.i ocemivati od MilosaPapica. Nedoztatak domaceg vaspita ja, bahatost, recnik jednog ulicara, nekultura, obican olos.
Dekanu fakulteta su se.mnogi zaposleni obracali jer su imali problem sa njim.Ali, Papic interesuje samo licni interes.Prica se da i svoju suprugu hoce da zaposli na.fakultetu.
Mi smo kao drustvo stvarno propali, kada jedan takav moze da se.tako ponasa i da za to nesnosi nikakve posledice.
U ovom slucaju, Dekan mora podhitno da reaguje.
Unistili,satrli,pokrali Srbiju,to se zovu komunisti,SPS,SEKTA.
Da nije prostaka kao sto je navedeni zivot ne bi bio interesantan.
Mogao bi predavati na Agronomskom. Fale nam stručnjaci
Iznenadilo vas je ponašanje nekog SPS-ovca?
Odgovor Goranu. Treba te sramota da se tako ophodis prema penzioneru. U pravu je sta je rekao a ti imas nekog penzionera pa njemu pricaj svasta.
kakva blokada…zar nije počela nastava? Morava (SNS) INFO OBJAVILA hahaha
Увек читам коментаре, и питам се ко је лош, да ли они који коментаришу или онај о коме коментаришу??? Ал, игром случаја познајем Папића и знам да ово не стоји, јер је изузетно добар човек.Ал штета што се не објављују и другачија мишљења!?
Oni koji ga vole cute. Nema takvih
A ko je njima dozvolio da oni biraju ko sme da udje , a ko ne?
Svi državni fakulteti i njihove prostorije su vlasništvo države i ona mora i treba da raspolaže i održava iste a blokaderi studenti neka idu kod svojih roditelja, pa neka blokiraju njih što ih nisu lepo vaspitali a ne da kao neka kriminalna banda zauzme određeni prostor i ucenjuje državu da nešto učini ili ne učini.Vlada treba da donese uredbu da se deblokiraju sve obrazovne ustanove a uzurpatori izbace milom ili silom i omoguće normalnim stdentima da se vrate na fakultete.
MALO JE REĆI DA SE ČOVEKU POVRAĆA OD KOMENTARA TIPA “ NA SILU UPAO NA FAKULTET“.KAKO TO DA PRODEKAN ZA NASTAVU UPADNE NASILNO NA FAKULTET GDE RADI?PROTIV KOGA NA SILU?PROTIV ONIH NASILNIKA KOJI SE BUNE ZBOG „SILE“ŠTA ONI TU RADE?KAKO SU UŠLI I KOGA OGRANIČAVAJU,KAKO SU SEBI UZELI ZA PRAVO DA SE TAKO PONAŠAJU
On je nasilan što je došao na svoje radno mesto a studenti nisu nasilni što su uzurporali i blokirali fakultet,sram vas bilo uličari.
Kako usao na silu to mu je radno mesto a ovi sto blokiraju ko zna odakle su
Svi znaju kako mu je otac pomogao da zavrsi fakultet i posle sve do doktorata koji je dobio preko stranke kao i funkciju na fakultetu. Pricamo o coveku koji je u gradu poznat kao xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx i covek koji ne prica sa kumom (bivsi kosarkaski reprezentativac). Covek je postao zlo od kada je usao u politiku, svi normalni ljudi mu se vise ni ne javljaju, a ne da se druze sa njim. Na branu dolazi sa zenom i decom da ga ne bi vredjali. Danas na 20 godina mature gimnazije zna kako je prosao i morali su profesori da reaguju da ga ne bi izbacili.
Ne znam da li je doktorirao preko veze, ali se lako moze proveriti ko je bio mentor, na kom fakultetu je doktorirao, koja je bila tema, da li je napisao neophodne naucne radove i ko su bili autori, koja je oblast iz koje je doktorat.
Nisam upucen u detalje, ali nemojte sa tim frazama da svi znaju ili svi su obavesteni, to su kafanske price koje plasiraju oni bez skole ili oni sa kupljenim diplomama. Ako mu je neko drugi pisao diseratciju i pisao naucne radove, to mora neko da dokaze, inace mozemo za sve profesore da kazemo da su dobili posao i zvanje preko veze.
Za politiku si mozda u pravu, narod lepo kaze ‘daj coveku vlast pa da vidis kako gubi vlast nad sobom’, zato treba zabraniti paralelne funkcije i poslove, ako neko ima politicku funkciju ili javnu funkciju dobijenu preko politike, morao bi da zamrzne posao koji ima u prosveti, zdravstvu ili bilo gde drugde u javnom sektoru.
Ovako, slusamo od politicara kako je politika na univerzitetu zabranjena, a neki profesori imaju funkcije na univerzitetu ili fakultetu, a na drugoj strani su politicki aktivni i svako ima pravo da se zapita da li i koliko njihovo politicko angazovanje utice na njihov posao u prosveti.
Na kraju krajeva, nevezano za ovaj slucaj, znam jos iz perioda 2004-2010. godine za slucajeve postenih i casnih ljudi koji su prihvatali neke funkcije, pa su ih posle pljuvali kao da su najveci prevaranti i lazovi, jer kod nas je politika jedna ogromna kaljuga u kojoj posteni i casni ljudi nemaju nikakve sanse da ostanu cistog obraza.
ISTINA je u pravu, nije bio dobar student ni srednjiskolac sto bi rekli srednjak, ali je za kratko vreme stigao do redovnog profesora preko SPS-a, i obicno su takvi najrdjaviji profesori i pedagozi
Nadobudni babun. Taj priča o sebi kao da je Nikola Tesla, a ne tatin sinčić koji mu je završavao ispite i posao. Na predavanjima smara studente kako je najmlaði dr nauka ikada. Jer misli ako to kaže postaje autoritet. Malo i na jeziku ojačao pa produbi glas pa se uživi u film da je faca. Boga ti, mali pr*dava* idi mlati negde drugo. Ne glumi intelektualnu elitu, tatin dečačiću. Sram te bilo.
Lepo je naša omladino što se borite, ali se čuvajte onih koji vam podmeću svakakve ideje.
Ako u zgradi dodje do poplave ili požara, ko će da preuzme odgovornost, da nećete svi kolektivno ili ćete reći da nemate pojma šta se desilo?
Morate omogućiti da u zgradi uvek budu bar portir i još nekoliko zaposlenih u tehničkoj službi, jer zgrada ne pripada samo vama, niste je dobili od tate i mame testamentom, a o zgradi neko mora i da brine, za šta vi nemate znanje i niste kompetentni.
A čudno je to da tražite da tužilaštvo i sudovi rade svoj posao, a blokirali ste svoj fakultet, zar nije prirodnije da blokirate zgradu suda? Znate koliko se Vučić sekira što ćete da izgubite godinu, njemu ionako treba više radnika za motanje kablova, a kad izgubite mesto i u studentskom domuu, on će tu ubaciti svoje podobne iz Bosne i Hercegovine. Na vašem mestu bih dobro preispitao kome najviše na ruku idu blokade fakulteta. Ne protesti i ostale akcije, to je nešto najbolje što se u Srbiji dogodilo bar u poslednjih 20 godina, već isključivo ove blokade fakulteta na neodređeno vreme, neodređeno jer ova vlast prvi zahtev neće nikada ispuniti.
Te blokade idu na ruku svim političarima, i onima u opoziciji i onima na vlasti, jer mogu da se prepucavaju i krive drugu stranu što su studenti izgubili godinu, izgubili finansiranje iz budžeta, izgubili kredite i stipendije, studentske domove, oni će da se svađaju, ali će i dalje primati poslaničke plate, jedino ćete vi ispaštati, vi i vaši profesori.
Zato vas molim da još jednom preispitate odakle je došla ta ideja o blokadama, jer je postojalo nebrojeno drugih rešenja, koja su i bolja i daleko efektnija kao pritisak na one iz vlasti koji smatraju da su iznad zakona i sprečavaju institucije da rade po zakonu i Ustavu.
Ovi studenti sto se hvale da su kod njega diplomirali… Sestro i braco… Birali ste najlaksi moguci izlaz za diplomski rad, malo vas je blam, jel da?
Otac mu je bio divan covek, on je DALEKO od svog oca.
Naravno da se ušemio u SNS bratiju. On je Ćaci koji je dobio sve. Poziciju i novac, uvalio se u sve strukture uzimanja novca. Taj neradnik je slobodan i dokon po gradu, al dobro zna da uposli druge, kroz neke glupe projekte za prosvetu, od kojih je uzeo dobre pare.
Ne bori se on za zlotvora na vlasti, bori se za sebe. Jadno!
Ako postoji neko dobro od ove vlasti, onda je to što su vešto okupili i etiketirali sve ĆACIJE Srbije. Najgori šljam je u toj stranci. Bitange po karakteru, a nule po obrazovanju. Zauzeli pozicije i drže se za fotelje ko pijan za plot. Spremni su da životom brane svoje pozicije.
Narode, pamti, sve beleži i ništa ne zaboravi. Blizu je dan slobode i pravde…
Ljudi, svi koji poznaju Miloša znaju da je reč o vrhunskom momku. Momak iz grada, pravi drug i neko ko se itekako zalaže za svoje kolege na FTN-u.
Lošmi,samo napred burazeru…
Odvratana ljiga. I bez ovoga sto je uradio.
SPS kadar, tata sredio zaposlenje na faksu..
Papiću govedo ganfersko 😁
Papić je ispao seronja !
Momak iz grada se ne ponasa tako. A i nije sa cacijevcima. Malo je uzleteo uz trnavca bahati se
Odgpvor za Siska Mencetica
Svi koji poznaju Milosa Papica dobro znaju ko je on.
Ali, ne po lepom, nego jednom losem coveky.
SPS u Cacku dobto da razmisli ko ga i na koji predstavlja.
Zbog Papica mnogi vise nemaju postovanja ni naklonosti prema stranci.Idu izbori, zibi bili pa videli.
Papicu mora neko da pokaze gde mu je mesto.Pokondorena tikva.
Ljudi se stide sto ga poznaju.
Ko njega moze da hvali?
Samo isti kao i on.
Slican se.slicnom raduje.
kao studenti ne znaju nista a Vucic od srednje skole u smradikalima, bio poslanik…more bando ustaska i kriminalna
Lep covek,steta sto to ne prati njegovu pamet.
Miloš Papić i Dalibor Čukljevic su autori mnogobrojnih udžbenika na nivou Čačanskih osnovjih škola a i šire.Prodajom udžbenika zgrće se ogroman novac.
O cemu on.moze da pise u udzbeniku?
Doktorska teza menadzera :Analiza zemljiata y Cacanskoj kotlini“
Kakve to ima veze sa menadzmentom?
I ono pise udzbenik!
Studenti su u pravu 100 %,sta rade se fakultetom u znak protesta sta hoceju!!!
Sedam meseci,bez napretka u pocetku istrage u vezi nastresice.Ispunjavanje legitimnih zahtjeva.Kao i koriscenje zvucnog topa na nikad dosad,broj izlaznost 15 marta,studenata i gradjana u
Beogradu!
Vredjanje da su Ustase i pokazivanje srednjeg prsta,i to ponavljanje na mnogim lokalnim gradovima,gradonačelnici da bi zaradili sto veci rejting,kod PRESEDNIKA koji je sebe deklarirao da je presednik SNS,Srbije.
Propraceno medijski da je
video ceo svet!Podizanje i skrnavljenje centra Srbije,sa satorima,CAĆILENDOM!O
profesor Papicu je sve prethodno opisala koleginice,da mu je sve otac obezbedijo.Za razliku od oca koji je bio,spolja miran i ugladjen,ali POLITICKI kamufliran, naklonjen levici!
Krv nije voda,Papicevi dedovi,Titovi veterani
drugog svetskog rata!!!
Mesto da se ponasa kao
tata,on naglašava preko ponasanje dede u ratu i posle rata.
„Zauzimanje“fakulteta je legitimno GRADJANSKO pravo studenata.Papic je trebao da stane uz studente da brani Ustav u GRADJANSKA prava.Svi sadasnji zakoni,koja je prethodna i sadasnja vlada donosila su nelegitimna,bez prisustva o kritike opozicije.
Jedini način da se otključaju fakulteti,to su izbori.I ako kljuc legitimnosti izbora lezi u AV rukama.Ili ste mentalno
OGRANICENOG kapaciteta,ili ste neograničeno bezobrazni.
Na primer;ako mislite da je Jovanjiva otiska u istoriju,i otpuste i sa pretnjom po zivot casnim policijskim službenicima koji su je otkrili,studenti su nastupili na političkoj sceni,da nemoze da jedan covek ili stranka,se poistovecuju sa državom.
Da su oni drzava,a ostali neprijatelji drzave.
Ako je ovaj zaista radio analizu zemljišta čačanska kotline mogao bi da predaje na Agronomskom.. Goca Šekularac ide u penziju. Ona je za svoju disertaciju radila analizu koliko rečica Kamenica donese kamenčića i sitnijih čestica u Moravu godišnje. Sećate li se kada je Kamenica godinu dana bila prerađena sa onim ogromnim siti a kroz koje je cedila Kamenicu godinu dana. Da, da, godinu dana. Šta, ne razumete?
Papo je bio ok lik dok se nije uhvatio politike i pajtosa Trnavca i postao pavijan kao i on!!! U znanje i zvanje ne mogu da ulazim jer ne znam ni šta je završio i gde je završio… Ako nam je metalostrugar ili nešto tako slično, konobar, magistar gradonačelnik onda nam je sve jasno i sa njim šta možemo očekivati.. Da ne pričam gde mu je drugar Trska završio i šta je završio…
Nije ušao na silu, otključao i ušao na svoje radno mesto, uostalom pitajte studente, nikavog nasilja tu nije bilo.
Uzgred budi rečeno, jedini na FTN koji ima m..a, univerzitetske profesore najurili klinci, sad ne smeju ni da priđu fakultetu! Da se smeješ i plačeš u isto vreme.
Odgovor Kolegijumu (Agronomskog fakulteta). Možda će polusvet poverovati da je dotična „naučnica“ sa Agronomskog godinu dana cedila Kamenicu. Hahahaha. I to disertaciju. Tu lakrdiju, laž i prevaru smo mi građani na svojoj grbači nosili dotičnu Šekularac zarađujući joj platu da bi se ona radni vek šepurila kao prof. dr. Kakav doprinos i čemu???????? Koliko je takvih farsi u Srbiji. Kako napred? Nema šanse. Ali ako je nešto vredno to ćemo pre zaustaviti a ovakvoe gluposti nećemo dirati. Tomo je sa dotičnom popio cisternu kafe kako je sam izjavio. Eto kakav je i Tomo????
Систем срозавања свега вредног. Како су неке особе дошли до титуле доктора наука да не поверујете. А тек до звања? И чудимо се што је урушен систем, поред осталог, и образовања. Какве ће ово имати последице на заједницу? Колико факултета а без студената, колико „професора“ без знања, колико глупости у 21 веку?
Vreme je da se sve nepravilnosti u izgradnji i uzrastanju profesora univerziteta, sticanju titula doktora nauka i naučno-nastavnih zvanja na univerzitetu stave pod lupu. Ako treba i resetovanje – oduzimanje titula i zvanja. Uspostavljanje reda u ovoj oblasti kao i u svemu drugom. Vratiti stvari na početne pozicije i usmeriti u pravom smeru.
Otac mu je stvarno bio dobar čovek i sigurno mu je dosta pomogao kao drugoj deci i otac od politike nije ništa ućario za razliku od sina.A ne treba se čuditi nije politika juče ušla u obrazovanje samo je sada kulmlnlralo. „SRBIJA JE TO“ U svetu se profesori u slobodno vreme bave naukom iz svoje oblasti ne guraju se u partijska rukovodstva, privatne firme, preradom voća.Učitelj, nastavnik, profesor su temelj društva.
Da se glasa za produženje radnog odnosa Goci Šekularac. Joooooooooooooj. Šta da se radi. Drugarica i specijalna savetnica bivšoj ministarka poljoprivrede. Zato nam je i propala poljoprivreda ko je bio na čelu i ko je savetovao. Prvi sa začelja.