Čačani dezinfikovali ulice i prostorije SNS
Više stotina građana okupilo se večeras u Čačku na protestu koji je održan pod parolom „Dezinfekcija i deratizacija grada posle Ćaci parade“.
Oni su se okupili u 20 časova na platou isped čačanske Gimnazije i blokirali obližnju raskrsnicu za saobraćaj.
Građanski aktivista Ismet Solova rekao je okupljenim građanima da će večeras izvršiti „dezinfekciju“ čačanskih ulica u kojima su protestovale pristalice Srpske napredne stranke (SNS) u nedelju.
Nekoliko građanksih aktivista iz neformlanih grupa građana koji su pozvali na večerašnji protest, poprskali su plato dezinfekcionim sredstvima i okadili okupljene građane sa tamjanom iz kadionice. Isto to učinjeno ispred prostorija SNS.
Među okupljenim građanima bio je i profesor srednje Mašinske škole u Čačku Mirko Mirković koga je policija uhapsila posle protesta u Novom Sadu koji je održan 5. septembra.
Okupljeni građani su ga pozdravili aplauzom i skandiranjem „Pumpaj, Pumpaj“.
Oni su na kraju protesta prošetali ulicama kojima su održali protestnu šetnju pristalice SNS u nedelju prksajući ih dezinfekcionim sredstvima i kadeći tamjanom iz kadionice.
Protest je završen oko 21.30 časova, bez incidenata.
____________________________________________________________






































Sto vam je fora u pi… ma……Vi stvarno ne znate sta ce te vise da radite.jako je jadno gledati sa strane.Pogledajte se.
Oni se neosvrcu,jedino sto
blokadera gradjana ima uvek,za razliku od njih,samo batinasa i poneki direktor.Nemaju koga da dovoze,osim jos starce iz
Bosne,moraju da plaćaju nasim parama.
Tuga čemer i jad ko je na protestima. Kad shvatite da ljudi koji su vođeni mržnjom protiv sns da ti isti ljudi donose mržnju znali bi šta će nam se desiti. Zoćo koji je zavio u crno sve difovce kolege finansijskim mahinacijama, ne vraćanjem pozajmljenog novca, uzimanja od roditelja učenika, uzimanjem novca namenjenim za Ulcinj od strane roditelja. Čovek koji je najomraženiji difovac u Čačku koji je upropastio konkurs za prijem potkazivanjem kolega da bi on dobio posao. Na ulici ima iskrenih protivnika sistema ali većina je onih koji su pravili gluposti i malverzacije pa im je sad sistem kriv. O Kristini da ne pišem. Bez završene škole…
Ako nam nešto kazuju sinoćna dešavanja sa Marakane to je da ih je ostalo malo. Vrlo, vrlo malo…
Neophodno je pojačati pritisak sa svih strana.
Kraj je blizu.
VUCIC NAJVECI IZDAJNIK PA 10 MESTA PRAZNO
Ponavljača Solovu sklonite molim vas,ima li neko sa većim IQ,valjda dolaze bolji od Ćacija,a on je i ispod njihovog praga
SNS = Mafija !
Dobro je da rade dezinfekciju koja ne razlikuje caci i blokadere.
Јел Исмет кадио?Људи, узмите се у памет, за ким идете? Нама требају суштинске а не формалне промене.Немојте да постанете већи Ћаци од ћација.