Krenulo Stevanićima: Sin preuzeo SNS, tata avanzovao iako je osuđivan
Krajem septembra prošle godine Miloš Stevanić preuzeo je rukovođenje SNS-om u Čačku. Nedugo zatim, njegov otac, Miodrag Stevanić, unapređen je u Studentskom centru Čačak na mesto upravnika doma. Pre toga bio je rukovodilac poslova u ugostiteljstvu, odnosno rukovodio je menzom i objektima u kojima SC prodaje gotovu hranu.
Medjutim, problem je što stariji Stevanić ne bi ni mogao ni da dobije posao u Studentskom centru jer je krivično osuđivan.
OzonPress je došao u posed presuda koje to i potvrđuju, a koje ćemo i objaviti. Naime, u Zakonu o studentskom standardu navodi se da u radni odnos ne može biti primljeno lice koje je osuđivano pravnosnažnom presudom za krivično delo za koje je izrečena bezuslovna kazna zatvora u trajanju od najmanje šest meseci i za koje nije, u skladu sa zakonom, utvrđeno diskriminatorno ponašanje. Stevanić je, po presudi koju mi imamo, osuđen na veću kaznu zatvora.
Miodrag Stevanić je inače bio dugogodišnji direktor Turističke organizacije Čačak čiji rad su pratile brojne afere u kojima je bio oštežen budžet grada, a o kojima smo svojevremeno pisali.
- Stevanić utužen za 2,7 miliona dinara!
- Neosnovano isplaćene dnevnice u TOČ-u!
- TOČ prodaje turistički vozić
- Stavanić zapošljavao po nalogu stranaka
- Mobing u Turističkoj organizaciji Čačak
Inače, gotovo cela porodica Stevanić radi u državnom sektoru. Miodrag Stevanić – radi u Studentskom centru, supruga – zaposlena u Gradskoj stambenoj agenciji, sin Miloš – pomoćnik gradonačelnika, snaha – zaposlena u Gradskoj upravi za finansije. Takođe, svi se nalaze na spisku donatora Vučićeve predsedničke kampanje.
___________________________________________________________________






































Na lekove sve potrosili olosi!!!
А потом су на јуниорову Мају, сениорову снају, пазарили стан од 100 и кусур квадрата у најскупљој згради у авенији!
Према томе, сви у назадњаке, док још има шта да се мазне!
Главни спорт у кумовској фамилији, лева рука, десни џеп!
Биће за још један станчић кад се избехатонира паркинг иза факултета!
Ispitajte 10 stanova po cacku, 12 apartmana na zlatiboru, cak su i jedan stan oteli od socijalno ugrozenih kategorija..gde ce im dusa… Nikad im nije dosta..
Sta vas to cudi od sns?Svuda su ugurali kriminalce.Nema drzavnog sektora gde ih nisu zaposlili.
Stevanići,kao Ano Brnabić i Aco srbin mnogo više od vas vole Srbiju i oni su patriote a vi ste kako oni kažu bedni nacisti,fašisti i onda treba da vam je jasno što su oni verdniji od vas.
A tasta?Radi li tasta negde?
kakva pljačka ove jadne i napaćene države i nikad im dosta
Guzicari polupismeni hoceju neceju misle da je njihovo vreme hiljadu godina a pa nece biti sljamu nepismeni i xxxxxxxx stiže kazna samo polako tiha voda breg nosi a kamoli sljam radikalski
Lažni rusu ko ti drma kavez???
Jedino cija familija je vise na budzetu to su Logvinovi. Lazni rus u Parking servisu, zena u bolnici, brat u Telekomu, snaja u Sportskom centru, cerka u opstini bratanica u Komunalcu. Otac naravno par udruzenja lazno ruskih preko kojih mu opstinari uplacuju pare i eto Logvinovi oko milion dinara mesecno kostaju gradjane Cacka.
Pa i bazen je njihovo privatno vlasnistvo
Ko im radi u Zelenilu? Ko od familije radi u SC Mladost?
Da su pametni ovi u sns, da nista ne rade kad ih zovu, jer ih samo koriste, dok svoje uvaljuju na top mesta. E moji glupanderi, jadni li ste
Cacak je na kolenima, i to bas na kolenima…..
Narod slep, nista ne vidi, serviraju im vucica a onda im neki koje i ne znaju rukovode.
Sve je ovo i tacno i sta vec, ali koga i zanima. DA je demokrate zanimalo, davno bi im bukagije stavili na noge i oduzeli svu imovinu
Kako stoje stvari po selima, a cujemo dosta od raznih, stoje mnogo lose sa podrskom naroda. Miluna je narod i cenio, ali sad, SNS stoji mnogo lose.
Sledece izbore u Cacku su opozicija, ako neko od opozicije se ne proda, SNS i sateliti su opozicija debela. Mislim da i oni sami to vec znaju
Stevanići su uspešni i radni ljudi i to celi Lugovi znaju. Miloš radi fizičke poslove kada završi svoje političke obaveze a njegov tata on po noći radi pomaže da se ljušti crni luk, krompir itd. Ne dirajte ibne napadajte poštene ljude koji su sve svoje nekretnine i svoje račune napunili pošteno od svog rada.
Kakve fizionomije, kao sa reklame za xxxxxx xxxxx xxxxxxx.
Daj Boze da i celu azbuku znaju, o abecedi ne bih.
Ali da xxxxxx, tu su strucnjaci.
Dok je na vlasti Srpska Nakaradna stranka, sto ti je deblji krivocni dosije, to ti je tapaciranija fotelja.
Mogli su kako su hteli, ali ne i dokle su mislili…ako me razumete.
Večito su bili prevaranti i dobrovoljni davaoci tuđe krvi. Calovic, Jelesije i ostali iz opozicije moraju da se odmah obavežu da sa ovakvima sutra nema kompromisa i oprosta grehova. Sve oteto da se vrati u državnu kasu.
Pa SNS trebaju samo kriminalci.
Srbija srlja u gradjanski rat.
Pa SNS trebaju samo kriminalci.
Srbija srlja u gradjanski rat.
A stan na zenu Maju na Zlatiboru,cca 48kvm.
I šuraka je zaposlio u JKP Komunalac…čisto da se zna da čovek nije ostao nezbrinut
Seme i pleme se svima zatrlo koji otimaju tuđe u ime partije !!!
Ljubav prema predseniku košta,zar ste mislili da oni svi podžavaju Vučića zato što je lep ili pametan. Čim više ne budu imali interesa svi će mu okrenuti leđa. Ovi Stevanići su male bebe u odnosu na Gašića, Tabakovićku, Malija i Brbnarićku.
Да додамо фамилијарно буџетско запошљавање назадно радикалских кадрова у Чачку, а то је породица Бежанић, начелник у градској управи се добро показао у марифетлуку око локалних избора прошле године и одмах као бенефит добио за супругу намештење у Центру за народну традицију.
Govna isplivavaju i plutaju najace al odnece i njih morava kao sva xxxxx do sad!
Videli da moze lepo da se zivi, a nista da se ne radi! Najlepse je kad zivis lepo na foru. Ko je nama kriv kad smo glupi! Da smo iole pametni, ne bi ovako radili
Mikan je oprao nekoliko miliona preko onog ugostitelja u Ovčar Banji što je prodao bitnis. Noćenja i ručkovi…kad je došla policija da proveri i pitaju majku vlasnika-šta ima za ručak ona će-nemamo mi kuhinju ovde dete. Lažni računi a Mikan nakrao. Vozić je da bi izbegao tender rastavio na vagone, pa posebno kupovao a lokomotivu kupovao u delovima sve direktnom pogodbom. Nakrao se batica još tada. I osudjen. A sad kao penzioner radi. Sramota za sve. A Stevanoći glume čestite. Sramota. Sve je policija otkrila i dokazala ali desi se sns i sve ode u majčinu
Ceo vladajuci kadar u Cacku je katastrofa…sve bezlicni i losaci…
Muza ženine sestre u sportski centar a njegovu mamu kod Mikana u menzu, uzas sta rade banditi
Stevanici moraju u zatvor kada se promeni vlast.A ovaj Bezanic koji je bezao sa zapisnicima i sakrio izborni materijal je uvecao imovno stanje .I on ce odgovarati zbog izborne kradje .Zato svi na Vidovdan u Beograd.
Mnogo njih je pozapošljavalo sve iz porodice po javnom sektoru, a ubedljivo najbolji primer toga je Dule Pajser
Tatka i sina na robiju !
Pa ako pedagog moze nakon zatvora da radi u skoli, zasto ne bi radio i Stevanic?
Stevaniću možeš da daješ selima koliko hoćeš ali baš u tim selima gde si davao ćeš doživeti politički fijasko, loše ti rade, mnogo loše tvoji čjudi od poverenja
Surak mu je zesci redondo,mogu da ga Pomeraju kao figuricu covek je NERADNIK,vrzma se tamo ovamo ,voli da cugne mlad a glup,
Ne zaboravite ni Trnavca iz SPSa,zena u Elektrodistribuciji,brat u Sportskom centru,snajka u opstini,a mama u Upravi cacansokog groblja
Gde su sad opozicija i studenti u blokadi da blokiraju radove na behatoniranju zelene površine iza fakulteta? Idemo džabe u BG na Vidovdan, a ova SNS mafija radi šta hoće!
Ovo sigurno Cacani nece podrzati na sledecim izborima. Ni oni u SNS nemaju ljude koji ce um spovesti izbore
Oni ni sami ne znaju koliko su njihovi na njih ljuti, razocarani i besni.
Svako vece selo, a i manje, nista dobilo nije. Narod nema osnovne stvari za ziv, oni pricaju neke price leve
Gotovo je sve, kako toga nisu svesni.
Calovic u svakom selu ima ljude, koji vec koriste krizu, i preuzimaju ljude na svoju stranu, pod izbgocorom da nista nije uradjeno i da nece nista uraditi. Laganje i obecanja, dovela su do toga, da u svakoj MZ SNS ima bar 10% manje glasova nego pre 1 godinu. To znaci, Kraj !
Za to vreme grad nikad zapusteniji, korov raste i iz ivicnjaka, neurednih povrsina na sve strane, smeca takodje. Cak i u zoni skola nemate kante za djubre.Pogledajte na sta lici ulica Dr. Dragise Misovica, divlji parkinzi puni teskih kamiona, ulice pored gradske bolnice neravne, oglodanih ivicnjaka tamo gde ih ima. Po celom gradu horizontalna signalizacija se skoro ne vidi, izbrisani pesacki prelazi, linije…Grane iznad trotoara ometaju pesake.Kakvi ljudi vode grad u normalnoj zemlji bi bili samo fizicki radnici.
Milun je zaposlio na desetine kumova,rođaka,partijskih vojnika i sve naravno na budzet,pritom su neki od njih se seljakali i birali necu ovde hocu na drugu poziciju…doćiće đavo po svoje…posto mi samo gledamo i kao da smo omađijani dok oni samo bahato
Najveci mulj u sns je bio Igor longvinov
Advokat neće da nam uradi tribine fudbalskog kluba što u prevodu znači Stevaniću još samo nam uradi tribine i dobijaš u Miokovcima jer svi znaju da fudbalski klub je vaga, koju mi stranu podržimo taj dobija, to se videlo na prošlim izborima.
Ajde vi pametni,koji čekate promenu vlasti da bi bili kao ovi kažite jedno ime koje se zaposlilo u javnom sektoru u Čačku kao stručnjak od ’96 god.Svi zaposleni po političkoj liniji i posle promene vlasti ostali i dalje u firmama samo malo spali na lestvici i niko nije bio dana u zatvoru kao osuđeno lice.
Ko drzi bazen vec 2-3 godine unazad na gradskom bazenu? Sitna lova ali kaplje..
Nije vise Džane sada je Ćane..
Ma kakav Calovic,pa njega je sns stvorio da ne bi bila seca direktora i sns botova kad dodje do promene vlasti,aj da se ne lazemo.
Calovic ce ih prvi smeniti sve, to budite sigurno. Samo mu dajte sansu, pa cete videti. Zato mnogi sada kupuju sebi sta stigne gde stignu, da imaju od necega da zive, jer znaju da ce morati da daju otkaze ili ce sami otici u zaborav
Previse je povezan sa njima iako bih volela da to nije tacno….. Ko zastupa fond za razvoj… pa cak i Komunalac…. nikakva vajda od njega.
O ujku niko ne misli! Muči se u Parmencu na brani.
Crno vam se piše bez Longvinova a i mnogih drugih časnih ljudi članova SNS a koji su se bezinteresno borili i koji su izneli SNS na svojim ledjima, i koji su kao takvi gurnuti u ćošak. Izbori su jako blizu neće to više ići kao do sada.
Baš mnogo zavisi izborni rezultat od Longiša i njegovog mu Miluna. Ebo te poturice onaj ko nine
Ne znam samo sta je to taj Longis ili ko vec uradio, kada ste u gradu gde i zivite ama sve izgubili, a sve je uradjeno narodu.
Izbore su dobili ljudi koji vode odbore po selima, i ljudi iz tih odbora. Oni rade sve iz uverenja i ciste podrske, jer njih niko od ovih glavnih i ne poznaje niti dolaze i traze nesto.
A tim ljudima, i tim selima, ama nista nije dato niti uradjeno, a bez njih SNS nema sta da trazi.
Slede izbore, tesko da ce biti tako, jer se prica da SNS puca po selima, da vise niko ni na sastanak nece da dodje, jer se narod samo laze i obecava, nista se ne resava.
Kakav Longis i te price, pises sam za sebe. Ni ti, ni bivsi tvoj drugar Pajser, ni Kratez ni niko od vas nema snagu da pobedi u svojoj MZ, tako da, bolje je da cutite i ne javljate se.
Drzi vas ovaj mucen narod, koji gledate sa visine, zato je pukla stranka. Nece vise narod ove ljude, studenti su tome doprineli jos, i rekao bih vam, da ovo KLIZISTE vaseg rejtinga, ne mozete da zaustavite
Držao čovek bakalnicu, bio u Radikalima i sad prirodno u SNS-u. Problem, nikakav. Problem je u onim ljudima koji ne kapiraju kako sistem funkcioniše. A sistem je katastrofalan. Ovome se i stara garda Udbe nije nadala….
Gg Ostoje gura Kumica.
U Cacku.opozicije nema sve su to zvalovi placeni ljudi.
@Serafina
Apsolutno tacno! Ti sto su se kao izmakli od SNS su smisljeno pusteni da nikad ne dodje do kaznjavanja i presuda, da oteto i opljackano ostane na uzivanje. Pazite se tih koju se nude, a bili su deo sekte. To su laznjaci.
Tata na posao u bermudama i papučama.
Sinko Avenija 1. +Avenija 2 +Zlatibor itd…
sve u svemu, zivot nije sns i ove bezvezne price
karijera nije opstina cacak i neka takva mesta po drzavnim strukturama
to su pijavice, vecinom nizeg proseka znanja i spossobnosti, koji samo to mogu, i misle da su bitni.
njihovi zivoti su neispunjeni, jer ne znaju sta je zivot, ne znaju sta je avantura, ne znaju sta je prijateljstvo jer nikada nisu imali niti doziveli
zbog toga sto nista nisu imali, sada zele sve, vecinu stvari stekli na foru, i samo ih jedno zanima, a to je novac.
Ugled je nesto sto se stice ili strukom, ili dobrotom, ili kulturom ili time sto pomazes drugima ili se nesto izboris za druge
NEce ti funkcija dati postovanje i ugled, budite sigurni !!
Sve u svemu, Zivite zivot omladino, ne dajte da vam oviuzmu zivote da trcite po mitinzima da bi oni svoje fotelje sacuvali.
Karte su podeljene vec sad i za sledee izbore, za VAs nema nista, oni to medju sobom dele
Mikan zvani vozić…sve dokazano ali se izvukao. On i Vesko iz O.Banje lažne fakture vadili lovu. Vozić platio pet puta skuplje, kupovao ga u delovima direktnim dogovorima. I sad kao penzioner otima radno mesto nekome. A glume šta? Pištenjačine. I lažu narod.
Svi su vam okrenuli leeks,cak I ovi sto vas jebu kao majmune..
Svi su vam okrenuli leedja ,cak I ovi sto vas jebu kao majmune..
Ma koji Belic.Glumi nervozu na tudja imena.
Belic Sasa zvani Caciiii!!!!!!!
Belicu guras novac na kamatu ,a zaposlen si na izmisljeni possao u opstini.Ti i Gavro dva cacija
Belicu izdajnice Cacana.Spavas li u Cacilendu?Odjebali te ovi iz Zablaća
Belicu vrati nam teniske terene.Zetonu SNS-a.Kasno si se upisao u četnike
Belicu izadji Stevanicu iz guze.Krtice ne dovrsena
Sta se desava sa Sefom kancerom fudbala Cacka.Bagro matora igras li karata na Poletovom sa Mozgonjom.Dolijaces guzicaru
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Vesko je i dalje alfa i omega
Све док опозиција не увери народ да се неће поновити 5.октобар после кога нико није одговарао,неће добити гласове за победу.Ови људи не само да треба да буду ухапшени,већ да доживе народни линч али у Србији нико није одговарао,па и Вучић је дошао на власт тако што је обећао претходнима да неће бити ухапшени.Ако су Стеванићи,Тодоровићи,Петковићи поштени и да тако мисли народ,онда је Јован Рашковић био у праву да смо ми луд народ,па у свакој држави ови би завршили на дугогодишњој робији.Све сам криминалац,а вамо се издају за поштењаке.Сељаци,смрадовии криминалци!!!