Krivokapić podneo ostavku
Načelnik Gradske uprave za inspekcijski nadzor Igor Krivokapić, podneo je ostavku i sutra će, na sednici Gradskog veća, biti razrešen dužnosti. Tako su se višemesčna nagađanja da su naprednjaci nezadovoljni njegovim radom i da mu spremaju smenu pokazala kao tačna.
Krivokapić je za načelnika izabran 2024.godine na period od pet godina.
Nezvanično saznajemo da je Krivokapić prešao na novootvoreno rukovodno radno mesto u JKP „Gradac“

Aleksandar Petrović
Za novog vršioca dužnosti načelnika predlaže se Aleksandar Petrović, diplomirani pravnik, koji od avgusta 2025. godine radi u GU za inspekcijski nadzor na radnom mestu za normativno pravne poslove. Završio je privatni Pravni fakultet Univerziteta Union u Beogradu, koji je osnovan 2001. godine.
____________________________________________________________






































Kakve su nam inspekcijske sluzbe ne daj Boze nikome. Teski nerad, nezainteresovanost, nestrucnost. Ako ste njihovi, sve vam je dozvoljeno, precutno vas puste da radite sta hocete. Nema ovde ni zakona, jos manje pravde, a poštenja ima u tragovima.
Da li će da vrati stanove koje je uzeo kao reket za vreme rada u inspekciji?
Privatni pravni fakultettt!!!Da li neko od ovi sns kretena ima drzavnu diplomu?
Kazu samo ima rus lazni i pajser, ostali kazu nemaju ni srednjaka, tako se prica po gradu
Zato oni i idu na najvise funkcije sledece izbore, tako se isto prica
Evo jos jedan zaposlen u Borcu imaju svi po 2 posla.. Koji su losi ljudi ovi cacijevci
Da vidimo da li će novi načelnik konačno da reši nelegalne parking barijere u Aveniji i Kaluđericama
Jel mislis da ce to da resi neko ko ima diplomu Uniona? Jel mislis da taj zna nesto o pravima?
Pitanje je: ko ga je uopste zaposlio u Upravu graca? Ej, sta bre zna neko ko je zavrsio Union?
Poredjenja radi- Union je zavrsio i Lazni Rus 😂😂😂😂😂
Sta je bre ovo narode , ocemo na nove stranacke zadatke eee Sasa nadrljo si
Promene su uvek dobrodosle
NATERAN JE DA PODNESE OSTTAVKU JER NIJE HTEO DA SLUŠA KOORDINATORE I RADI PROTIVZAKONITO STVARI NA KOJE SU GA PRISILJAVALI.
Krivi je mnogo para uzeo videli su to oni koji treba da vide.
Od svih inspekcija , jedino radi komunalna policija, ovi ostali su me lagali prebacivali a ovi ljudi u uniformama su izasli na prijavu resili problem upozorenjem bez kazni i zavadjenja.
Каменица, викендица ☺️
Bravo za izbor Saše Petrovića, pravi čovek, gradski čovek, dobar čovek na pravom mestu!
Saša, lepo sam sebe ishvali!
Sve kvalitete ima, samo lazni fakultet? 😂😂😂
Pa lepo, kome je jos skola i bitna danas. Kad moze Ceca nacelnik, mozes i ti druze, samo guraj
Gde ce Igor Krivokapic, zna li se šta?
Zli jezici kazu u Gradac
Saša nadrljao si upao si u more pizdarije a to nije klincevo pravo.. kad te nagne sns plus pored posla pa teraj ljude na mitinge sastanke, Krivi je to nekako provukao dok su clanovi verovali ali vise nema , oce da biju clanovi, laze sns mnogo.
Opet sa kupljenim diplomom.ĆACI.
Oteraše sve ćaci Milunove kadrove. Dođoše ćaci druge struje nazadnjaka. Nego, ko će sada Miluna raširenih ruku tamo da dočeka, pošto najavi povratak u fotelju?
Završio je privatni Pravni fakultet Univerziteta Union
Hahahhahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Mrs bre cacad nepismena
Sve ološ do ološa.Ali ako je završio privatni fakultet,onda je “kapacitet“.