Naprednjaci ostavili porodicu bez prihoda jer su podržali opoziciju
Dokle je kriminalni režim Aleksandra Vučića spreman da ide najbolji svedoči primer iz Guče gde je Milan Rajičić izgubio posao nakon 11 godina rada u „Dunav osiguranju“ zbog toga što se našao na listi koju su podržali studenti – „Zvuk pravde – zajedno za studente“.
Milan i njegova supruga uzeli su kredit i kupili stan u Guči, rešeni da tu ostanu, sa svoje dvoje male dece. Međutim, lokalni moćnici i novi šefovi naprednjaka iz Šapca okomili su se na Rajičiće jer je odbio njihovu ponudu da promeni stranu i da se proda.

Ko je porodicu Rajičić, sa dvoje male dece, ostavio bez prihoda?
„Pritisci su počeli pre više od mesec, mesec i po dana. Ono što sam saznao nezvanično je da su pritisci došli odavde sa lokala, od lokalnih opštinara, da tako kažem, koji su se obratili svojim zaštitnicima u Beogradu, tako da je nalog za moj otkaz došao s polja u kompaniju i bilo je potrebno da se to učiniti što pre. Otkaz je usledio već na samom početku kampanje. Pritisci su bili ranije i više su bili u formi neke ponude da pređem na drugu stranu i da biram pozicije ili u opštini ili u samoj kompaniji. Ja sam to odbijao i to je prolazilo kako su prolazili izbori i normalno sam obavljao svoj posao. Verovatno je trebalo da poslužim kao primer, ali poslednjih dana kako sam izašao u javnost, dobio sam dosta poruka podrške, ali i dosta primera da širom Srbije ima još ovakvih slučajeva samo se ljudi verovatno plaše pa ne izlaze u javnost. Nije mi jasno šta su time želeli da postignu i mislim da su dosta toga promašili. Ako je cilj bio da se zaplaše moje kolege, moji prijatelji, saborci, mislim da su i to omašili, da su se ljudi samo motivisali. Mislim da su postigli samo kontraefekat kod ljudi koji su bili njihovi glasači, a koji poznaju i mene, moju porodicu, moje roditelje„, kaže Milan Rajičić.
Za Milana Rajičića svako će u Guči reći da je vredan, radan, pošten. Reči hvale čuli smo i od kolega u Dunav osiguranju gde je odlično radio svoj posao. Međutim, takve vrednosti se ne cene u SNS.

Egzekutor: Dragan Filipovic sa stranačkim prijateljima



































SNS sekta… Čine zlodela… VELEIZDAJNIK… AL narod će mu pokazati samo polako…
Bravo Milane,obraz nema cenu.
Вучић је готов!!! Издају га његови снс чланови који су јако разочарани! Мора ЛУСТРАЦИЈА да се уради. Без тога, неће нама бити боље. Пумпајте људи до победе.
Da im kažu ti poverenici da kleknu klekli bi
Proćiće i Vučićev cirkus kroz Srbiju. Radujem me što ce se odvojiti kukolj od zita. Pitam se šta će biti sa klovnovima.
Ko drzi inspekciju rada u S. Pazovi te nece da proveri Pangraf radnici u knjizarama ne prijavljeni i odu bez zarade
Odmah bre prijava u nadleznoj instituciji. To je prljava ucena
Šta bi tek bilo sa nama kada bi nekim čudom ova studentska sekta došla na vlast, da gospodare razni plenumaši, zboraši, pumpadzije, dinstači i ostala blokaderska gamad
Pa verovatno bi lustrirali tebe i slične a oskar bi sa bratom morao na robiju, institucije bi bile vraćene narodu i svi bi bili srećni osim tebe i kriminalaca
stop naprednoj pljacki
Braca Filipoviccc!!!Ovaj hara Dunavom dok drugi Domom Zdravlja.Gde mislite kad sve ovo prodje jednog dana?
Jednog dana i mi ćemo proći!
Ko te pustio sa lanca.Treba da te vezu opet.
А што је наставник историје Александар Росић добио отказ у ОШ Вук Караџић,уз фалсикате и злоупотребу службеног положаја,то никога не занима,а то су учинили СНС xxxxxxxxxx-директор школе Милко Иконић,начелница Школске управе у Чачку Слаћана Парезановић,која је xxxxxxxx xxxxx у дворишту Управе,па Радојко Дамљановић,начелник Школске Управе Крагујевац,који је докторирао у Јагодини код покојног Драгана Марковића Палме,па Милош Стеванић,кумић који је опрао милоне и има неколико станова,па његов тата правоснажно осуђен криминалац,ФУЈ СНС МАФИЈА!!!!
Milane,uz tebe smo !!!
Strasno sta se radi, u Indjiji smenili direktora Doma zdravlja cestitog i postenog ginekologa zato sto nije dozvolio presedniku opstine da mu semesa u posao . Dosao polupismeni na celo opstine i doveo apotekarku iz N. Sada za direktorku . Sramota velika. Sreca pa nece jos dugo vec mu se ljulja fotelja
Strasno sta se radi, u Indjiji smenili direktora Doma zdravlja cestitog i postenog ginekologa zato sto nije dozvolio presedniku opstine da mu semesa u posao . Dosao polupismeni na celo opstine i doveo apotekarku iz N. Sada za direktorku . Sramota velika. Sreca pa nece jos dugo vec mu se ljulja fotelja
Mi kao Cacani smo doziveli sunovrat onog trenutka kada smo dozvolili da se u Cacku pitaju ljudi iz Sapca koji nemaju nikakvu biografiju osim sns lepljenja plakata
Dok takvi upravljaju gradovima ili firmama ili opstinama, nema ovde da bude bolje nikom. Od ovih na slici ko je iz Cacka?
Nema niko !!!!
E to je ono sto nas je dovelo dovde, jer oni nemaju ovde familiju i komsije i nema cega da ih bude sramota, zato su spremni na sve. I ovi j sns cacak i svi drugi
fahrijevo kopile jaše po srbima…ako samo ćutite
Cudi me za Dragana, on nije klasican Caci sns. Covek imam utisak da bi i izasao iz te price….
To je stigla naredba iz Beograda, sta ima u Cacku on da mu daje otkaz…
Ali zato se zaposljava po Postanskoj. Evo u Mrvajevce dosla osoba sa osnovnom skolom, niko ne zna jel negde srednju zavrsila, ali eto je sedi i radi…
Nije ni clan sns, nije nista, ali, ona zna kako se dolazi do poslo
E to je kadar ovog sns sadasnjeg, samo sto gore, bez skole, bez statusa, bez podrske komsija i mestana, bez icega
Tako mislite da dobijete nove glasove? Pa toj ne i muz i cela porodica protiv sns, smeju vam se u facu
Jel istina da je Gajo (veca/manja) glavni sns Caci u Mrcajevcima? Kazu Bakinac mu predao palicu, on ide ponselu prica da sve zavrsava?
E moj sns dokle ste dosli, zamena za nekog po svemu najbolje za nekog koga zovi veca-manja ili vockica?
Prsao je sns, napustaju vas oni koji nesto vrede, i vreme je bilo kada takve ljude ne postujete, jer ih se plasite
A sta je sa Rakom vernim drugom
Iz 1 u x to je taj TIP
*odgovor*
A jel’ ti mama ,veća manja.
U potpisu , voćkica ( Krastavac )
1 u x to je taj TIP
*odgovor*
A jel’ ti mama ,veća manja.
U potpisu , voćkica ( Krastavac )
Milane,apsolutna podrška za tebe!
E sad bi neki poszeni pazriota privatnik trebao da zaposli ovog pravednog coveka.
Ali ovaj opis ispod poslednje fotografije je veoma zanimljiv…
Sektaši se nakotili ima ih ko pleve..
Da li je realno da čovek sedi ispod slike Vučića i Vučevića i drzi sastanak taj Filipović. Posle Tita i Sloba ka sam mislio da je taj cirkus završen. Strava!
Puna podrška kolegi Rajču!!! A ovi gore „lepotani“ će brzo da se vrate pod kamen odakle su izmileli!
Pitanje da debilsku n1 ili već kao i za kvazi ozon press koje veze ima Guča sa Šapcom? I kako je dobio???
Dalibore iz tvog pitanja se vidi da si ti debil a ne oni koje napadaš. Samo debil kao ti može da pita kakve veze ima Guča sa Šapcom. Pitaj bitango naprednjačka i debilu jedan, ove tvoje smrdljive naprednjake odakle su ona dva bilmeza koji nadgledaju rad dragačevskih naprednjaka i izdaju im radne zadatke, pa će ti biti jasnije zašto si debilni bilmez.
Ti si stojka dobio 😁😁😁😁😁😁😁
Ne razumem sta je problem ovde?
Pa i prethodna vlast je ovo radila, pa i ona sps 90ih. Sta je sada problem?
Isto su se tako i zaposljavali i otkazivali, kao sto se radi danas
Ma šta kažeš i bivša vlast radila isto. Pa vi naprednjaci se hvalite da ste bolji od žutih, da su oni bili ološ a da ste vi pčeleradilice. Ma vis te seronje obične.
Postali smo narod koji se sladi tudjoj nesreci i jako negativan prema tudjoj sreci.
Svako neka radi sta misli da treba, pa kako mu bude. Ovi ljudi biraju da su sns i svesno znajuci sa ce po promeni vlasti imati probeleme neke. Isto tako drugi da su protiv i sve se to radi svesno.
Problem svega nije ovo, nego to sto se vise cene losi kadrovi i ljudi bez neke podske, nego ljudi za koje nema sta da se kaze
SNS ne shvata da gubi podrsku, zbog toga sto nema kvalitetne ljude, jer masovnost ne dovodi do kvaliteta, dovodi da se medjusobno pljujete jer svi hocete nesto, a ne shvatate i ne vidite sebe, da ste losiji od drugih
Važno da se tamo šepuri napuderisana kobiletina iz Bresnice, završila za vaspitačicu ali se razume u osiguranje pa je uhlebili.
Razume se okay razne stvari 😂
Sta kazu? Jel majstor ili velemajstor?
I na koga tacno mislite?
Vaspitacica koja radi osiguranja? Zato ce i da pukne sns, jer nema blage veze gde koga treba da postavi
I ovakve spodobe vladaju Srbijom.
Kada smo to dozvolili, nismo ni za bolje !!!
Lustracija , kastracija ili vec kako se zove pod OBAVEZNO!!!!!
Ovde se uzgaja poltronstvo, udvoristvo. Selekcija se radi temeljno, sistematski, zato moralne nakaze napreduju, gaze preko ljudi, aplaudiraju direktoru ispred kolege i njegove porodice koja je izgubila jednog člana. Nemojte se nadati dobrom, ako cinite zlo. Mnogo Srba je neposteno, izdaju se za vernike, a varaju i Boga i ljude.
SNS je pukao,broji zadnje dane
Posle promene vlasti sve članove i funkcionere išutirati sa posla, oduzeti zarade, većini penzionera ukinuti penzije poslati u planinu da čuvaju ovce dok ne pocrkaju, a vrhušku sns-a vešati po trgovima.
Ne na planinu, na čist vazduh,nego u rudnike koje otvaraju.
Jedini način da to dođe i do nekih drugih medija je da ga ovi iz N1 ili NovaS povedu kad negde na javnom mestu budu imali priliku da postave pitanje o ovim ucenama sveznajućem koji se za sve pita, pa kad kaže da niko nije ucenjen, da pokažu ovog čoveka i da onda pitaju sveznajućeg zašto je on dobio otkaz!
Hocu imema radnika koje je Radoje zaposlio u OS u Preljini da znamo ko leti sa posla posle promena
KADA ZLO POČNE I DA PIŠE ,NEMA DALJE.
Ko se lača mati… Ne petljajte se u politiku, to vodi u prostituciju
Kako je moguce da Filipovic sa kupljenom diplomom i govornom manom bude uopšte na nekom položaju iznad portira. Lustracija mora se raditi, da se proveri koliko je stekao na ovom položaju, osim sto je brata postavio za direktora Doma Zdravlja.Skoro se razveo bila ga je zena, a na poslu je hrabrisa.
Dokle to ide, pa zamislite Petkovic zaposlio sina radi u muzeju, i to jos ne ide na posao uopšte, samo je prijavljen. Zamislite da tako svi rade, bilo bi naopako…
Бежанићу, градски правобраниоче, хоћеш ли се огласити или си послушник и полтрон радикалске секте? Сети се какве си малверзације радио са Станишићком за локалне изборе 2024. у Чачку? И како си захваљујући твојој понизности ухлебио супругу у Центар за народну традицију. Спреми се за лустрацију и испитивање порекла стечене имовине. Србија памти.
A ko je zaposlio poslednju f… u centar za tradiciju?
Covece ,divni izdrzi jos malo.
Ovo mora pasti ili smo gotovi svi ,odosmo u ambis.
Neka Bog cuva tvoju porodicu.
Ostavili su ga bez posla komšije I sugrađani, nemojte to zaboraviti. Setite se samo Lučana I onih nesretnih ljudi koji su izgubili sina u fabrici namenske. Setite se kako su ih komšije napadale I pljuvale. Nažalost, takvih Srba ima svuda i postali su većina. Junački srpski narod je izumro. Ostale kukavice I poltroni.
Да ли је то онај Милко Иконић кога су ученици назвали Милко Дебилко,да ли је то онај што је био на листи СНС за локалне изборе а у школу га довели бивши директор Парезан xxxxx из Горачића и Окац уз сагласност Веља Илића и Вељка Неговановића, да ли је то онај што је запослио жену и Срђана Парезановића,који је вршио xxxxxx xxxxx у својој школи у Гучи,да ли је то онај што је без папира и тендера поставио рефлекторе и терен у школи,али и највећи део запослених је примио СНС на одређено,а шта рећи о Марији Вучељић и Марији Петронијевић,које су примљене после 5.октобраа сада су ћацијевке а роћена браћа им у опозиционим странкама,па како мислите да победите Вучића са таквим људима-БЉАК!!!
Najboljeg prodavca otpustiti zbog različitih stavova. Ostali zaposleni ćutite i kao ovce neka vas Dragan pastir vodi u subotu na miting. Da vam dupe ne izmakne iz „luksuza“ u partijskoj firmi.
Ученици и родитељи,пазите јер се у школама преправљају оцене после Наставничког Већа члановима СНС и сарадницима БИА,а поготову се то ради у ОШ Вук Караџић где и чистачице раде за БИА!!!
Stvarno ima sranja i do plafona ali komentari su vam….zajebalo vek…naročito onaj za penzose i ovce….jebem ti sitno žito …hahahahaha..bog vas ubio blesave!!!!
Sve je pričam ti priču.Gde su bili ovi iz SNSa pre dolaska na vlast, već znate odgovor, bili su u prethodnim vladajućim partijama.Tako će biti i posle promena.
A ona guzata Lecicka radi u osiguranju, koje kvalifikacije ima pitamo se osim glupave napuderisane face i ogromnog dupeta ali je zato sns kadar i svi iz kuce udomljeni
Kako je dosla tu isto tako ce da leti kada se promeni vlast i dodje neko ko gleda skolu, znanje i rad.
Ako se nadaju da nece, varaju se
I ovaj covek je radio 20g imao uvogor i sve pa je leteo, lete ce i oni i kraj price. Samo tada nece biti ovih da im zavrse nesto drugo, nego ce biti bas tesko, i to je u zivotu zove KARAMA. Vratice se da zive onako kako sada zive ovaj jadan narod, pa ce videti sta to znaci i da je KARAMA nesto sto je od Boga i sto svi treba da dozive.
Pa kako radio tako da ti i bude
Kako će da čovek živi i izdržava porodicu. Zašto jer misli drugačije van radnog vremena. Strašno. Ja sam platio mnogo samo što sam mnogo znao i javno pričao istinu. Gde i kako misle da žive ti ljudi kasnije. Žalosno ali Bog neće sa ih kazni, jer i popovi propagira ju ono što vlast kaže.
Pozdrav za krastavcica haha
Dobar si nadimak sam sebi dao, ne moze bolje. I da, ako si vec vockica, krastavcic ti je povrce ne voce. Ali to je to, da nisi tako pametan ne bi ni bio uglavljen u drzavno preduzece da citas vodu po selu, a do pre 1g si bio protiv ovih na vlasti?
Jel bese ti docekivao stidente na putu za Kragujevac i delio vodu i hranu?
Dunav, afera za aferom…
A koliko vas dunavaca ide na ovaj piknik u subotu…Nema podrške kolegi, ali zato ima izlet u Arenu… Svaka čast
Probrana ekipica ide na subotnji piknik, egzekutor je upregao celu flotu službenih vozila…možda bude i neka bunga bunga žurkica u motelskoj varijanti… prebrojavanje u ponedeljak! Toliko o podršci kolegi! Sramno!!!
On the beautiful blue Danube egzekutor direktoruje i leči komplekse već osam godina…trebala je žena da ga tuče mnogo bolje, jače…do iznemoglosti
A jel ste pokušali da čujete i drugu stranu?
Neverovatna kolicina mrznje prema Vucicu, nemojte mnogo da AV jer gluposti su sastavni deo dzabolebarosa !
Dragan ako je dasa neka izadjw iz Dunava. Nego je isti kao i oni. Bagra. Nadamo se danu kada će svi odgovarati. Ili bar boti katranom namazani i posuti perjem
Kakve veze ima Guča i Šabac? Ako može malo pojašnjenje cele situacije
Marko, već je tvom kolegi botu Daliboru gore negde povodom njegovog komentara objašnjeno kakve veze u ovoj priči imaju Guča i Šabac, ali evo opet da objasnim i tebi neinformisanom botu naprednjačkom. Ko što znaš vi u stranci imate ljude zadužene da po okruzima i gradovima i opštinama nadzorišu rad lokalnih odbora SNS-a, pa tako dva bilmeza iz Šapca nadgledaju šta rade dragačevski naprednjaci i onda ih drukaju u centrali stranke i izdaju im nove radne naloge. Jesam li ti pojasnio situaciju. Imaš te šabačke bilmeze na prvoj fotografiji u tekstu (prvi s leve strane).
A vi dragi Ozonci sad da mi isplatite honorar što Marku, Daliboru i ostalim priglupim botovima dajem dodatna objašnjenja da i oni nešto shvate.
Ovaj dole levo, Birmancevic, je kupio novi audi s6 onog momenta kako su dosli na vlast u Sapcu. Mozda posle 2 meseca. Pa koliko se to zaradjuje kad se ustedi za audi s6 posle 2 meseca,..
Bruka, jer SNS nema ni grama časti. Bitni su oni sami sebi i briga ih za narod. Daju malo svojim glasačima,a očekuju da traju što duže. Probudi se narode.
Ако ме питате ко је већа бараба међу овима на фотографији не бих знао да вам одговорим. А ако ме питате ко је сместио Рајичичу и ко смешта људима по Драгачеву, то је Доловић. Лош је као блато. Нема образа као на путу. Пијандура, лажов и преваранат. И Коле га скинуо са курца. У Котражи нигде није могао да привири. Лак га ни Репан није позвао за сто са АВ и Догнам-продам. Са њим ће народ по Драгачеву брисати дупе. Ништа боље није заслужио.
E moji dunavci, organizujete grupni odlazak na koncert Ace Pejovića 4.aprila, povoljna cena za firmu, ovo ono, udri brigu na veselje. Baš ste jadni i bedni. Gde je podrška za kolegu???
Ta što je došla u Mrcajevcima u POSTANSKU sigurno je neko iz SNSa agitovao za nju. Možda je nečija metresa cerka kuma ili ima diplomu Megatrenda. Ne cudi nista dok je ova sekta na vlasti.
Verovatno po istom principu kao i ti, jer vi samo blatite jedni duge. Ne bi me cudilo da se i licno znate, da pijete kafice i drugo. Tako kod vas to ide, svi ste vi isti
Onaj ko nije takav on i nije kod vas a ako neko i zaluta vi od njega napravite budalu. Sto je ovde cudno? Jel neko danas u ovom gradu i drzavu ima neke vece ili bolje skole?
Samo se najgori brave drzavnim poslovima ako to jos niste shvatili
Dragan Filipović je za razliku od mnogih završio državni fakultet i bio jedan od najboljih studenata Tehničkig Fakulteta u Čačku tako da priča da je kupio diplomu i ne pije baš vodu. G-din Raičić jednog momenta nije pomenuo da mu je Filipović dao otkaz. O Draganu verovatno loše komentare pišu ljudi koji su pokušali da udome svoje žene, ćerke, rodjake u Dunavu ali u tome nisu uspeli. Svi koji poznaju Filipovića znaju da je jedan pošten, odgovoran i dobar čovek.
Fin čovečić, on samo udomljava ćerke maminih prijateljica…vodi ga kući ako ti je dobar!
Gamadi,vratiće vam se sve.
Nisam ja, stiglo iz Bg. Hahahahha ma važi. Putko iskopmleksirani ne izlazi Doloviću iz čmara, u stvari tu mu je prirodno stanište. Idu Mara i svatovi!
Vrati se ljubavi da te još malo tučem, očigledno nisam dovoljno!