SNS optužio Čačane da su razlupali autobuse, snimci pokazuju da je to laž (VIDEO)
Gradski odbor SNS-a u Čačku nastavlja da blati Čačane. Nakon napada na tužioca Mladena Nenandića i proslavljenog trenera Željka Obradovića, sada su optužili Čačane da su divljaci i da su navodno razlupali autobuse Autoprevoza koji su sinoć vraćali njihove pristalice u Bosnu. Svi snimci jasno pokazuju da nijedan prozor nije bio polomljen. Međutim, Autoprevoz i SNS tvrde suprotno. Zbog toga se oglasila GG Znanjem za Čačak.
Znanje za Čačak – Goran Arsenijević najoštrije osuđuje laži koje je Gradski odbor SNS Čačak izneo u današnjem saopštenju.
Ceo Čačak je svedočio i snimao ispraćaj ucenjenih članova SNS-a koji su autobusima dovođeni na stranački skup. Ti autobusi su, što je svima poznato, bili polivani jogurtom i gađani jajima, što dokazuju brojni snimci i fotografije građana. Nasuprot tome, fotografije koje je SNS objavio kao navodni dokaz o nasilju – lažne su. Radi se o scenariju u kojem su sami, naknadno i drugog dana, namerno oštetili autobuse kako bi krivicu prebacili na normalne građane Čačka.
Naši građani nikada nisu i neće dozvoliti da ucenjeni ljudi iz Loznice i drugih mesta budu dovođeni u Čačak, da uništavaju naš grad i ostavljaju smeće iza sebe.
Takođe, obaveštavamo javnost da je naše udruženje već podnelo prijavu protiv Grada Čačka zato što su zvanične prostorije Opštine korišćene za stranačke političke skupove, što je zakonom strogo zabranjeno. Podsećamo da Zakon o javnim preduzećima i Zakon o sprečavanju korupcije izričito zabranjuju korišćenje javnih resursa u stranačke svrhe.
„Znanje za Čačak – Goran Arsenijević“ će nastaviti da budno prati i obaveštava javnost o svim pokušajima zloupotrebe gradskih resursa i o lažima koje se plasiraju u javnost.
_________________________________________________________________





































Ovo je sramota kako nas oni optužuju.Autobuse su lično razlupali naša braća iz G.Milanovca Užica bilo ih je više sa strana no nas samih.
Ево сви смо ми луди и нисмо видели аутобусе синоћ. Могли сте да нађете креативнији начин да им опет пребаците паре.
То легло заразе је требало запалити да се униште бактерије које су одстале у бусу
Zasto niko nije uhapsen koje razbio stakla autobusa kad su tu bili oni koji hapse i onoga koim padne ma pamet
Zar to nisu Izraelci kupili Autoprevoz ?
Da nisu to možda neki Izraelici iz Čačka kupili Autoprevoz pa se oni žale.
Još malo pa ćemo da vidimo ko je šta radio…
oni mrze cacak i cacane. sve sislo sa planine. Parezan iz ercega, ovaj trifunovic ko zn aodakle ga poplava docerala, milic vijagra
E pa uskoro stizu leteci autobusi i onda nemaju sansu!
Da su imali dokaz razbojanja odmah bi uhapsili tog nekog i linčovali sa njegovim podacima, ali nemaju, propale fore