Studenti i večeras pozvali na protest
Studenti u blokadi objavili su lokacije na kojima će večeras biti održan protest. Protest počinje u 20 sati, a održava se pod parolom „Nismo vreća za udaranje“.
Protest je zakazan i u Čačku za 20 časova.

„Rođendanska žurka ispred SNS počinje u 20 časova. Ponesite poklone„, navodi se u pozivu studenata i srednjoškolaca.
Sa društvenih mreža upućen je još jedan poziv građanima Gornjeg Milanovca na protest, treći po redu ove sedmice, pod sloganom „Nema vode, decu prebijaju, gaze ustav i zakone“. Okupljanje je zakazano za večeras u 19.45 časova na Trgu kneza Mihaila, odakle će učesnici krenuti u protestnu šetnju.
Kako su naveli na društvenim mrežama, od 20 do 22 časa planirano je emitovanje poruka putem razglasa „hrabrim čuvarima prostorija SNS-a“.
@studenti.gornjimilanovac na svom Instagram nalogu kažu „Ne ćutimo na brutalnost režima i njihovih poltrona, policije.“
______________________________________________________






































Ma ja da se pitam ne bi niko branio te proklete prostorije.Zabole me za kancelarije SNs-a.To je vlasnistvo Halk banke koja im to izdaje pa neka oni razmisljaju o tome.
Nije mi samo jasno sto narod ne gadja Vucicevu sliku koja visi iznad Sns.
Inace ,mislim da svo nasilje koje se desava nad prostorijama sns u citavoj Srbiji rade placenici sns-a.Vucic zeli da prikaze divljanje demonstranata svetu i glasacima.
Ma tako je, ovi u svetu su glupi, ne znaju šta Vučić radi već četiri decenije.
Pravite žurku sa 16.minuta odavanja pošte!? Bolesno, kao i sve drugo što radite, govorite i mislite.
Proslavljate rodjendan Milosa Stevanica bravo pacenici
Gde nestadose poltroni,komunjare sps,sekta.
Studenti anarho fašističke bande zgubidana neradnika kontejner revolucija.
To mu je bio,nadam se,poslednji rodjendan!
Za sledeci zapilimo svece i donesimo tortu!!!