Monstrum: Stevanić priznao da je gađao decu pokvarenim jajima (VIDEO)
Na sinoćnom protestu u Čačku došlo je do incidenta oko 22.30, kada su aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji se nalaze ispred prostorija, i građani koji protestuju pored tih prostorija, gađali jedni druge jajima i plastičnim flašama sa vodom. Veće incidente sprečila je interventna jedinica policije koja od početka protesta razdvaja demonstrante i aktiviste SNS.
Protest je počeo u 20 časova pored prostorija SNS-a, a demonstrante, među kojima su bili i studenti i srednjoškolci, od funkcionera i aktivista SNS razdvajali su kordoni policije i žandarmerije.
Demonstranti su se sa megafona obraćali policiji i okupljenim aktivistima ispred prostorija SNS-a, a jedan građanin je pozvao policajce „da ne budu upotrebljeni za interese vladajuće stranke“.
– Pogledajte kakve oni automobile voze dok vi jedva imate za preživljavanje. Vi ste tu da dobijate batine kada se promeni vlast, a oni će da pobegnu – rekao je jedan demonstrant u Čačku.
I kada je većina građana otišla i kada se očekivalo da će se sve završiti mirno, oko desetak naprednjaka, predvođeni Milošem Stevanićem i Markom Parezanovićem, oko ponoći zasuli su decu pokvarenim jajima!
Da je prvi čovek čačanskih naprednjaka i pomoćnik gradonačelnika Miloš Stevanić dobro znao da su ispred kordona ostali uglavnom mladi i da je gađao decu, danas je priznao i u svom saopštenju gde u nekoliko navrata navodi da se radi o deci i o klincima od 18 godina.
Zašto si gađao decu, klince? Ima li šta u tebi ljudsko, roditeljsko? Zašto si uopšte stao ispred njih? Da li tako treba da se ponaša jedan gradski funkcioner, a uz to i prvi čovek vladajuće stranke?
Mi živimo košmar.
__________________________________________________________






































Monstrum-fašista,poreklo imovine,pa lustracija,to mu čeka porodicu!
Najopasni maneken iz Prijevora.Zalizan ko Al Paćino
Тако је,само не лустрација већ затвор и за тату,мада би људи могли да се прошетају до сувог брега да виде како живе Стеванићи,чисто на кафу!!!
Nije to šte ste napisali rekao građanin nego osuđivani kriminalac iz redova Ćalovićevih pristalica.
Da to nije Cebo rekao? On je osudjivani kriminalac.
Kako je Mikan sinoć je pao baš teatralno.
Postoji jedna stvar koju treba istaći…Analiziramo slike sa protestima danima i ni na jednoj nema Milana Bojovića…iako nisam pristalica njegovog opredeljenja, moram da pohvalim, ako je stav Bojovićev takav da tako nešto ne treba raditi
Na odmoru je .Ali tu je kum pod dejstvom alkohola tako da nije neophodno njegovo prisustvo.Imamo dovoljno MENTOLA NA PLAŽENIM FUNKCIJAMA,pa možemo sebi da damo luksuz da neko bude i na moru.
Obrni, okreni, ovo je prava slika SNS-a. Sve ostalo je farsa. Poslušajte samo po televizijama kočijaški rečnik, prvo žvalavi, pa ostalih SNS-ovaca. Pametni Dačić nema takav rečnik, ali šalje lajavca Bakija Anđelković po tv, pa poslušajte Bakijev rečnik, matore drtine koja je 35 godina na državnim jaslama, pa mu to sve malo pa je sad v.d. direktora Pošta Srbije. Nema od nas ništa, na žalost.
Gde je i sta radi Boka R sinoc udarena flasom. Kme kme Boko dobro je da je ovog puta flasa, obicno te udaraju necim drugim.
Celavo ercovsko govedo parezanovic,hoceju neceju lopina sa krmecim ocima,budak I ostali junaci izroda is sns I sps junaci Nad decom, treba vas prvo govnjivim motkama PA ostalo sljamu raspali
Ko je veca svinja on ili tata?
Nece daleko iver od klade.Dva probisveta vladaju gradom jos koji mesec.
Marijana,vuk dlaku menja ali ne i ćud…pokušaće to prestrojavanje…pravi se mrtav taj teletabis koga pominjes
Govedarević i tata fontana su sa one strane zakona već duže vreme. Kad zakon metlom proradi znaju šta ih čeka. Ostavke pa robija
Pa govedo odvratno nije svesno sta ce mu se dogoditi,najebao je
Stevaniću mangupe na kineske baterije,glumiš mangupa kada znaš da si okružen policijom a svi mi dobro znamo koliko srce imaš.Prijatelju pucaš po svim šavovima i znaš da gubiš na izborima kao što si oduvan u Sokolićima i Miokovcima.Samo što ovoga puta u gotovo svim MZ si ugašen.
A gde je Sanja Djokovic , nema je….da primi jaja
Pajseri sve, predvođeni sa Dušanom Radojevićem…
Veprinooooo !!!! Znas li da falcon 6x ima samo 9 mesta za sedenje.Kad bolesna zvala uzleti iza njega ostaje samo talog.Krmacendoooo !!
Aerodromi ce biti zatvoreni.
Ruke fa se osuse ovom furundziji debelom.
A decu karma ce stici zbog ovakvog oca,koji bapada postenu srpsku decu.
Ovi sns su pravi crnokosuljasi.
Gde je direktor bolnice da brani stranku koja ga je postavila i od koje ima ogromnu korist
Direktor bolnice,haha? Sta ce on ovde kad kaze da ga stranka nije postavila i da prema njoj nema nikakvu obavezu Ja ga pamtim kad je 1999 bio mobilisan za Kosovo,a nije hteo da ide pa je operisao suljeve,i kolega umesto njega morao da ide. A posle 10 godina nije mu bio problem da regostruje auto u KM kako bi izbegao placanje poreza drzavi Srbiji
Naš ljepi Bosanac. Hvala ti
Bucko bio oslobođen nastave fizičkog vaspitanja. Vidi se po tehnici bacanja.
Kretenu teški kao sto su i kreteni preljanski botovi zvalavi i tupavi .
Kakav je to skup seljačkih đilkoša, Stevanić i kompanija.
Ovo vam je najbolji medju vama? Necege vi daleko, znajte. Narod je progledao
Za Mikanovog sina nece niko glasati !!!
Da imas obraza i casti, podneo bi ostavku. Kao Vucevic posle tuce u NS, tako i ti posle ovoga u Cacku.
Pomocnik gradonacelnika koja narod placa, gadaja narod jajima?
Ti si druze javna licnost tebe mogu i da gadjaju i da pljuju i sve, ali ti ne smes nikog.
Jel iko od vas NAPREDNJAKA, veruje da ce ovo da prodje?
Jel verujete da cete pobediti na nekim izborima? Vi ste u velikoj zabludi.
I sve vas sa snimaka od pre 1-2-3 dana, sve vas treba najuriti sa poslova kada se smeni vlast, a znamo ko je sve tu bio, pajser, baluga caci, ekipa ludilo snova. Vi ste taj sns ugasili, i hvala vam
Pa sta je ovo gde su vam:
Bojovic, Trifunovic, Tofija, gde vam je 70% direktora? Gde je Beko, gde su drugi vecnici, nacelnici?
Gospodo, zbog toga sto su takvi na funkcijama, vinste spali na vojvodu sa Vujna, stalak za infuziju, surake, pajsere i jos par opskurnih likova
Stevanicu, znanje je nesto sto vodi uspehu, ne sila i dziberisanje
Oni nece moci vise da zive u ovom gradu. Sve drugo bi bila sramota naroda. Ovakvi ne smeju proci kao da se nista nije desilo. Previse su se oni investirali u ovaj rezim, da bi bilo zaboravljeno. Ne znam da li je svestan, ali kada ga masa ljudi bude uhvatila, prici ce i oni koji su bili uz njega da ga udare. Eto toliko je dužan svima.
Treba Trnavca povesti na skup kao studenta, on je za Gavra streptomicin, prošli put ga je prognao na par godina iz Čačka, a i Srbije. 🤣🤣🤣
Pade Mikan kao da ga busikom pogodiše …. A i onaj mali,usukani stalak za infuzuju dobio muda pa se uskurčio … Parezanović standardno huliganaki maniri … Jebo vas ko vas sastavio
Aj što Mikan pade,nego njegov sin nije pritrčao tati da vidi kako je.Bože oprosti,čini mi se da mu je teže bilo kad mu je tata ustao nego kad je pao.Ponadao se da će postati domaćin.
Jedina zemlja u kojoj predstavnici vlast izađu na ulicu i gađaju svoje građane (koji bi u normalnoj zemlji trebali da budu njihovi šefovi) naravno sakriveni iza policije. Ovo nije viđeno u Evropi ko zna koliko vekova. Kakav je ovo šljam!
Hhaaaahha gde su ti Cebo ,Rumun i Belic da te brane.Belic vozi sluzbeni automobil ,Cebo i Rumun botuju.Smrad se siri velikom brzinom
Sa kim si jutros pio kafu u Velvetu,a satro ne komunicirate.Velvet Milunov Cacilend.Jutros na kafi dva gospodina Stevanic prasac i Miliun vatrogasac.Daju instrukcije jedan drugom.Fuuuuj hijene pokvarene
Cebo Caci cuva stranku!!!!Pozarni hhhaaahhaaa
Sta se desava sa komunjarama sps,nestali,okrenuli ledja,spremni za bekstvo.
Pa recite ko je sve sedeo u Velvetu, bas ih nabrojte
Da dve znamo ko se sa kim vidja i da znamo ko je sa njima,
Za DAN POSLE, da ne bude nisam ja to bio, nisam to radio
Krao si Miso a nisi delio pogacu sa ortacima.Pa se sada Miso cudi kako mu nema ljudi da ga brane ispred stranke.Izjebli ste pola grada ,svi sto su bili sa vama okrenuli su vam ledja.Ostali vam samo ovi dripci i vodonose poput Rebrace i par tih klosara!
Meni licno zao tu nekolicine ljudi koji su stvarno sjajni po svemu, ali su upali u taj vrtlog.
Samo ih koriste za neke svoje stvari. Ali drago mi je sto ne vidjam u poslednje vreme isto tako te neke ljude, jer su izlgeda i samo shvatili da od takvih ljudi oni nece moci da dodju do izrazaja.
Ljude koje znamo ceo zivot, znamo da su dobri ljudi pre svega, da su se trudili da nesto postignu, neke skole zavrse itd, glupo je da ovakvi kao ovaj sns koriste za glasove, i druge neke svoje stvari. Ovo je kraj ove price, koliko god sns misli da ce se izvuci
Svi sto ste krali poturite ledja da vas gadjaju.Vi kradete ,a drugi bi da vam stoje ispred stranke.Auuu sto ste pametni.Jajare.
Jakom idu Mara i svatovi!
Kad narodu prekipi, digne se i pobedi Austrougarsku, a nekmoli vas, šaku govana.
Je l’ ti, Stevaniću, pričao tata Mikan i mama Ljuba, kako su počeli s trafičicom. To i tebe rođeni čeka kada se vratiš s robije.
Debeljko furundzija bio i ostao seljak.
Kad misliš da ne može biti odvratnije, oćeju/nećeju, dokaže da može!!!
Kakva je ovo buzga!
Izaziva gađenje, fujjj!
Furundžija smiri se malo da ne prođeš kao ja!
Pa vidi se da je DEBELI stevanic navikao da mu budu tudja jaja u rukama
Ovo je čista strvina,prdonja,ovo je primerčić daš nekome vlast i odmah vidiš ko je i šta je,ide mara i svatovi,videćeš brže nego što si sanjao!
Gde Vam je doktor Dabic,ako vec debeli Stevanic planira da ga predlozi za gradonacelnika treba da dodje da brani stranku. Sa takve dve moralne i intelektur\alne gromade prosperitet nam ja zagarantovan
Vi cete bezati,a narod ce vas juriti.Ukrao si 20 milki eura..Napunio kuma Pisa.Tofiju gurnuo u sport.Pa zasto te Miso oni ne cuvaju ispred stranke.Nikom talove ne dajete pa vam svi ledja okrenuli.Lopovcine prodane.Onaj se navodno slogirao.Poceli da ga cepaju studenti pa roditelji ,krenuli svi javno da ga provlace preko drustvenih mreza.Stvarno mnogo jadno i tuzno.Milunka pobegla .Sta ste vi u stanju sve da radite.Uzas ,uzas!!!!!!!!
Koliko ide vas bezobrazluk da ste uspeli da se odreknete ljudi koji su za vas zajedno sa tobom Stevanicu napadali profesora.Cipija ste pustili niz reku.Pa spavas li mirno.Grize li te savest nesreco.
Gde ti je Belic Caci?Odjebali vas svi ovi sa ulice.Kraduckate mnogo a sa njima ne delite😂
A pašo Nikitovic Ivan, bio je.planiran za direktora nekog preduzeca, al slaba vajda od toga..bežace oni zajedno..
A GDE SU JUČE STEVANIĆ I VOJIN JAKOVLJEVIĆ OTPUTOVALI AVIONOM ZA MENINGEM U NEMAČKOJ BLIZU ŠVAJCARSKE. DA LI SE SPREMA BEŽANIJA?
A sta je sa kumom od kumica,da ga ne zaboravimo..?
A sta je sa kumom od kumica,da ga ne zaboravimo..?
Milos -Pis caci na baterije.
Milun i Stevanic sedeli u Velvetu.Sta je to cudno.Tu se okupljaju svaki dan.izbacili ih iz svih lokala samo u tom Cacilendu jos imaju slobodne stolice
MARSAL VUCKO je ISPUSIO samo jos ne moze to da prihvati…
Ja te potpuno podržavam dečko!!!!
Peko ima li leskovackog rostilja veceras u prostorijama SNS.Pazi da ti ne zapadne pod jezik ,kao kada si se ko mlad zagrcnuo u Mladost kafani.
Lepo baca jaja,vidi se da ima stila
Kumic furundzija naci ce uhlebljenje lako,vencace se sa topdzijom iz nemcie.
A guzonja ostavlja zenku ,kelner vise ne moze,videcemo ko ce je rentirati.
Ljubavi kako sam te cepao,Mikane obnovimo vezu,koliko si me samo plaćao