Smenjen pomoćnik gradonačelnika
Kako smo nezvanično saznali dosadašnji pomoćnik gradonačelnika Čačka za oblast društvenih delatnosti Miroslav Petković, razrešen je te dužnosti i raspoređen na rad u Gradskoj upravi za stručne poslove Skupštine, gradonačelnika i Gradskog veća.
Do smene važio je za jednog od najbližih saradnika gradonačelnika Miluna Todorovića, što nije od strane svih u gradskoj organizaciji SNS-a bilo prihvaćeno sa simpatijama i odobravanjem.
Naime, Petković je pre dolaska u SNS, bio član JUL-a, a potom istaknuti član Demokratske stranke Srbije u kojoj je jedno vreme čak bio i jedan od potpredsednika u vreme Vojislava Koštunice i to jedini potpredsednik iz unutrašnjosti Srbije jer su svi ostali bili Beograđani.
Bio je jedno vreme, kao član DSS i narodni poslanik u više mandata, u Narodnoj Skupštini Srbije. Kao poslanik učestvovao je u radu nekoliko skupštinskih odbora, a kao potpredsednik DSS u javnosti je istupao kao veliki kritičar politike Aleksandra Vučića.
Da li je bio iskren kada je kao član JUL-a zagovarao politiku Mire Marković, ili kada je kao funkcioner DSS kritikovao SNS i Vučića ili sada kada kao lokalni funkcioner podržava politiku SNS i Vučića.
Uprkos političkog neslaganja sa Vučićem, napustio je DSS i učlanio se u SNS, a u SNS je primljen uprkos javnog neslaganja sa Vučićevom politikom.
U SNS-u nije lepio plakate i prolazio trnovit put stranačkog delovanja od običnog člana do funkcionera, već je odmah dobio funkciju. Postao je član Gradskog odbora i pomoćnik gradonačelnika u gradskoj administraciji. Od vatrenog kritičara Vučića, postao je vatreni zagovornik politike SNS ili što bi se u narodu reklo – veći katolik od pape.
Istakao se i kao pisac brojnih tzv. botovskih stranačkih saopštenja SNS-a sa često vrlo uvredljivim sadržajem, kao i sa brojnim botovskim objavama na društvenim mrežama.
Kao pomoćnik gradonačelnika za oblast društvenih delatnosti nije ostavio dubok trag, jer se u prosvetu, kulturu, brigu o deci, rešavanje socijalnih problema u društvu i sport (osim atletike) slabo razume. Čak lošije i od samog gradonačelnika.

Diplomirani pravnik koji za polaganje zakletve kaže da je „zakletva sviranje kurcu“
Po zanimanju je diplomirani pravnik, a skromno pravničko znanje u praksi je sticao kao pripravnik u čačanskom Okružnom sudu, kao pravnik u preduzeću „Niskogradnja“ i kao pravnik u Filijali NSZ u Čačku.
To bogato pravničko radno iskustvo, a ne kako zli jezici tvrde članstvo u tada vladajućoj DSS, ga je valjda kvalifikovalo da kao poslanik u Skupštini Srbije bude predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu, član Visokog saveta sudstva, zamenik predsednika Odbora za odbranu i unutrašnje poslove, dugogodišnji član Zakonodavnog odbora i član odbora za administrativna i mandatno – imunitetska pitanja NSRS.
Pored pravničkog iskustva ima i „značajno“ znanje iz ekonomije, pa je valjda zato bio i član Odbora za finansije, republički budžet i kontrolu trošenja javnih sredstava.
U ovom poznavanju i kontroli trošenja javnih sredstava nije se baš dokazao, naročito ne kada je projekat „Čačak prestonica kulture“ u pitanju.
Petković će ostati upamćen i po načinu na koji je učestvovao u konstituisanju sadašnjeg saziva Skupštine grada Čačka. Sporan je rečnik koji je koristio Petković i onda kada je bio svestan da su mikrofoni uključeni i onda kada toga nije bio svestan. U trenutku kada je sedeo za predsedavajućim stolom vezano za davanje odborničke zakletve rekao ovo što možete čuti na snimku:
– Nema veze davanje zakletve, to je sviranje kurcu, to je svečani čin, ne mora da postoji – izgovorio je Petković.
Na opomenu da je mikrofon uključen i da se to što govori može čuti u prenosu, Petković je samouvereno rekao da mu je javljeno da mikrofoni nisu uključeni, pa se i to čulo u direktnom prenosu.
I tako dolazimo do pitanja: kakav je to čovek, kakav pravnik po struci, a kakav je to tek političar, kome je svečana zakletva sviranje kurcu? Znači on ne veruje u zakletvu, pa ako je tako, kako građani njemu da veruju?
____________________________________________________





































Ne verujem vam ništa dok mu i devojku ne smenite
Podrska Gradonacelniku Milunu Todorovicu da pocisti sve tajkune u stranci.
Igora Trifunovica treba postaviti za predsednik gradskog odbora snsa u Cacku. Covek bez mrlje u karijeri.
Trifunovic Igor hvali samog sebe..objasni bolje kako si zaposlio devojku ! Pozdrav od Cebe i Malog Fontane.
devojka od prodavanja gaca do nacelnika, i to je ljudi moji jako kratak put.
Ali taj PUT, ce i vec jeste ovu SNS stozao na NULU, jer ko ce normalan da glasa stranku kojoj su kadrovi CECA, FOTOGRAF, UNUK na POPA, TAPETAR, FONTANA, VETERINAR, ATLETICARKA bez ikakvog znanja o rukovodjenju, LUBENICAR, i da ne nabrajam dalje, apsolutno svi tu sto ih vidite
Jako nam je zao, ali i sami znate da je ovo gotova prica za vas
Fontani nije dovoljno ovo sta se nakrao pa bi jos vise da krade
Fontana se izgubio, dobio da vodi grad a klinder nije posteno nigde ni radio. Ne moze ovo ovako da se radi. Petkovic nije nikad bio za neku funkciju, jer nema podrsku ni 10 ljudi, ali pricam za druge kadrivske odluke, sve gora od gore. Zato je ovo i gotovo, ynaju to i oni, zato jure sad kao i Petkovic, da negde nadju neka radna mesta, misle nece ih niko dirati.
To je uradio Todosijevic, to sad rade svi redom. Gde je uglavljena SEKRETARICA SNS, sto to ne pisete, bez skole, bez icega, dok postena deca i ljudi cekaju nesto. E moji sns botovi, sta vam rade i kako vas vuku za nos i fekalije po vama bacaju
Sledeci je Dusan Radojevic koji svakodnevno prenosi informacije opoziciji.
dodvorava se misli nece ga dirati kada sve ovo padne. On se nada da ce da se izvuce, mozda i neki pokret da napravi da udje u koaliciju neku, da izbegne sve ovo, kako kaze, mnogo zna svima treba.
Neka se samo nada da je tako
Od Petkovića iz Goračića ne valja ni pečeno prase.
Подршка Милошу Стеванцицу
Куме држи се,недај се
you are next !!!
pogazio je svaku zakletvu i rec koju je dao u zivotu. Ljiga
Izdao svaku stranku,rasturio porodicu,to je ološ od čoveka.
Stevanic, Dusan Radojevic Pajser i Parezanovic nastavljaju da kadriraju u stranci i gradu
SNS silazi sa vlasti, jer on je uvek na vreme osećao propast partija. Po stručnosti jedino bi mogao biti zamenik svojoj k…. u domu učenika ili u fk Provo pošto je kao predsednik komisije za sport uništio sport u Čačku.
Jednom recju LJIGA!Kao takav je plivao u svakoj vlasti.
Koja slina. Sada kada je žlajzno i ptica trkačica će da mu zalepi nogu u dupe. Naći će ona brzo nekoga ko brže napreduje.
Podrska za Petka jedan od pametnijih ljudi u Sns.
Milune, svi su uz tebe. Dosta nam je ovih batinasa koji nas teraju da idemo na mitinge i koji nam prete.
Patrijarh teska sudbina te ceka..
MORATE NAJURITI I KUMA BOJOVIĆA ONI OBIČNO IDU U PAKETU. ŠTO SU PRELETALI PRELETALI SADA ĐAVO DOLAZI PO SVOJE.
Kao kruna njegove karijere može da bude rad u resoru za brigu o porodici ili za borbu protiv alkoholizma. Tu se stvarno dokazao.
To mesto u resoru za brigu o porodici je već zauzeto dokazanim kadrom- ministarkom za propast, Milkom. Ona kad prođe, ostavi dubok trag, u pravom smislu te reči. Smrdi ko Pepe le fuj.
Tako da ga uskoro vidimo u epizodi:
I’m a Piško, I’m an alcoholic
Zajedno sa njim i ptica trkacica Ivana sto maltretira zaposlene u domu ucenika
Kume idem li i ja? Radije ću se odreći kuma nego Gradca. Izvini kume mi smo to samo politički kumovi. Da si nešto znao ostao bi kao sudija.
Kume da si ti nešto znao ostao bi tada u fabrici Cer,to ti je prvo zaposlenje kao tehničarčić
Pravi trenutak da gospodin Gojgic preuzme funkciju. Covek bez mrlje, agilan i uspesan. Puno iskustva i uspesan.
Sva kadrovska rešenja su naredbe kabadahije Stevanića, to koga je sve zaposlio po gradskim upravama i javnim preduzećima je velika sramota, zenu koja je prodavačica je zaposlio kod mučenog Gojgića, samo joj doneli stolicu, ni srednju školu nema. Katastofa.
Gde nestadose Cacanske komunjare,Sps,kazu u gradu da cekaju da prelete ,cute ,valjda se umorili .
Da li je ovo jos jedna smena kako bi se najveci drustveni parazit prebacio na neku direktorsku piziciju ili su odnosi sa Milosem zahladneli?
Nekada su bili dobri, ali od kada on i atleticarka pljuju sve po stranci moguce da im se smesi razlaz.
Difinitivno su dva najveca losaka, on i njegova mu draga, i vec su se dovoljno nakrali pa je vreme za smenu
Neće dugo proći svi će oni zajedno,
Osilila se ova njuška prilično. Bahati nastupi, drska obraćanja. Taj ne zna ništa sam da uradi. Da nije lokalnih jasala umro bi od gladi. Iz suda isteran zbog neznanja. Ovi ga oterali jer se nabacivao ženi od hoćeju nećeju.
A zato se ptica trkačica ućutala, mekša je od pamuka, šuruje sa pozicijom, a već je i našla novog dečka. Žorž je sad prvi.
U PAKETU ON I TRKAČICA, PROVERITI KUPLJENE STANOCVE, OD ČEGA I KOLIKO, NA PRIMER CACAK GRAD KULTURE
I tako dolazimo do pitanja: kakav je to čovek, kakav pravnik po struci, a kakav je to tek političar, kome je svečana zakletva sviranje kurcu? Znači on ne veruje u zakletvu, pa ako je tako, kako građani njemu da veruju?
Nikakav, nikakav, nikakav
Da ociste stranku od svih, jer svi su BOGU PLAKATI ,ne vredi im nista.
Narod je progledao, narod je odlucan, narod je rekao svoje
MLADI ih nece, a mladi se sve pitaju gospodo draga
Sad ce ivanica nekog mladjeg da nadje, i sta ce joj ovaj cica koje je 66 godiste, samo se folira i glumi mangupa
Ali steta, sto ce i nju sada da smene, koliko god da se bakce po sns, ne vredi nista, nece je narod, nema facu za narod, nema pristup za narod, nema energiju za narod, a to je ono sto krasi politicara, ili nekog rukovodioca.
Da te bre narod ceni, postuje da si normalan fin obican covek
Već je našla mačora sa Suvog Brega. Kaže voli skupocene automobile i estradu.
Ljudi, on nije smenjen, on je jos u napedjen
Dobija da bude sef za skupstinu i sva ta zakonodavna pitanja, sa platom od 170.000 dinara sigurano. Ej, oni su njemu samo ucinili, ovo je predstava za narod, nista vise.
Da su ga najurili skroz, pa da razumem, da nesto pisu. Ali ovo je smejurija klasicna sta oni rade
Nestrucnog coveka stavljaju da vodi sluzbu za strucne poslove hahaahahahah
Sve je tamo ljiga do ljige.Obezbedili se,nakrali,naotimali…Svi do jednog zasluzuju jahanje i zatvor!
Ne nasedajte na ove predstave za narod. Samo je promenio fotelju. Na novom mestu ćemo isto da ga debelo plaćamo ni za šta i dajemo mu mogućnost da uzima sa strane. Gde će devojku, zna li se šta?
Jadan je grad u kome se kompeksas Mali Fontana Stevancic,Parezanovic,Trifunovic,Radojevic mali Pajser itd nesto pitaju. Najnizi talog iz naseg drustva.
E Trifunovic se oduzio Ceci a sada cemo da vidimo koju kurvu ce Milic da postavi na Miskovo mesto, kojoj je kupio diplomu i koja se dokazala po moru na sportskim radnickim igrama, gledajte narode ovaj kurvaluk, stoke nemoralne
Postavljaju seljaka na jos bolju poziciju gde ce imati vecu platu, Ali nece moci da maznjava lovu.
Treba ispitati Sportski saves odakle mu je bivsa uzimala pare, I Cacansku rodnu odakle je on isisao milione.
Kao intelektualac , a u stvari obican supak
Pre 5godina dva stara clana SNS-a su glasno najavila da su kumovi dosli da uniste stranku. Presuditd sami, dali su bili u pravu.
U domu osnovan sindikat, a ona njene ucenjene naterala da potpisu pristupnice i bude u vecini kako bi ga kontrolisala.
Postovani,ovo je za neku/og Moravu. Ne bulazi kretenu/ko,sta ti znas ko je odakle. Sa koje li si se Planine okliznuo/la. Mora da ti je nas neki Deda zadao opasan problem. Mi nismo caci,ali ti sa onakvim komentarom,cisto sumnjam da nisi. Pozdravlja ti nas Dedica tvoju bakicu. Verovatno ti to smeta.
E pa zato mu vukajlovicka zalazi u jednu ozbiljnu kancelariju . Mora da menja konja za trku , stari samo sto necapne , a ovaj novi u velikome zaletu
Petkoviću ne možeš više popiti alkohola od mene?
Kada su vi potrebni neki rukovodeci ljudi za neke funkcije pa onaj ko se pita u opštini po tom pitanju neka ode na fakultete i neka se raspita ko je bio najbolji student , pa zatim da se raspita gde radi u kojoj firmi pa da ode tamo da se raspita kakav je kao ličnost stručnjak i sve ostalo ako je to ok razgovarati sa tim ličnostima i dovesti takve pametne i pismene na razne pozicije u opštinu i druge opštinske resore a ne dovoditi bagre sns kurve starlete i mafijaše koji ce da pljačkaju idržavu i narod
Stevanic treba da precisti stranku, koja je postala Javna kuca.Ovaj olos da rastera i postavi normalne ljude.Petko. njegov kum,trkacica, njena ortakinja Nacelnica,
Čuš smenjen – lik se premeštio, u sklopu sveopštih rotacija u krugu privilegije, sa ciljem razvodnjavanja lične odgovornosti funkcionera. U SNSu se funkcje ne gube- samo se presvlače! A kad se pogleda šira slika – 100% da ga niko pomerio nije- pomerio se sam, jer očigledno da poseduje nepogrešiv senzibilitet za šmugić – zna tačno kad treba da sklizne niz hodnik, pre nego se upale svetla. Ova vest je moša- javite ako povuče potez napuštanja stranke!
Ljudi, osnujte svoje stranke pobedite pa radite sta mislite da treb.
Ovim ljudima je povereno da se bave sns u cacku i da odlucuju. Neko je to odlucio i stoji iza toga.
Kome se ne svidja izadje iz toga i gotova prica, vrlo je prosto
Što ne napisaste da je pro JULa bio član SPO ??
Što ne objavite neku izjavu ili sliku dok je bio član JUL-a, a prozivate ga za to 20 godina?