Podrška Vučiću stigla peške do Ušća
Iz Rudnice sa KiM na put dug 315 kilometara krenuli su Srbi iz centralnog Kosova i Metohije – Gračanice, Kosova Polja, Badovca, Lapljeg sela, Dobrotina, Gušterice, kao i iz Kosovskog Pomoravlja uključujući Gornje Kusce, Stražu, Ranilug, Parteš.
Juče su stigli do Ušća, pa je pitanje kako će peške stići do Novog Sada do 1. novembra, osim ako im i nije namera da na godišnjicu pada nadstrešnice izraze svoje saučešće porodicama nastradalih, nego im je motiv da krenu peške sa Kosova bio poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se u Novom Sadu planira veliko narodno okupljanje Srba koji se protive blokadama i zaustavljanju Srbije.
Danilo Gudžić iz Dobrotina rekao je za RTS da je 60 Srba krenulo sa AP KiM kako bi podržali predsednika i dali punu podršku Srbiji.
– Mi znamo najbolje kako se voli i poštuje Srbija i da pokažemo svima da ćemo da istrajemo ovaj put uz Božju pomoć i da pokažemo blokaderima da smo uz pravilnu i jaku Srbiju – rekao je Gudžić.
Danilo i njegovi drugari noć su prespavali u hotelu Termal u Mataruškoj Banji, a ne u prostorijama MZ u Ušću kako je javila nacionalna TV, a veći deo puta prelaze vozeći se autobusom.
Ovo je već četvrti put da Srbi sa Kosova i Metohije peške idu na skup podrške Srbiji i predsedniku Vučiću, a to su radili i 2019, 2023. godine, kao i u aprilu 2025. godine.
Za to vreme od 2019. do 2025. još nekoliko desetina hiljada Srba se sa Kosova iselilo u Srbiju. Valjda zbog toga što ih štiti ta „pravilna i jaka Srbija“ koju podržavaju Danilo i njemu slični.
___________________________________________________________________________





































Banda kosovarska, raspala i trula
SNS = Mafija !
Za snimanje ovoga filma dobro smo placeni vasim novcem.
Ima li Draga iz Doma zdravlja?Ide li on pesaka?Valja mu malo zbog secera i kilaze,a konacno da i Slavka obezbedi neku funkciju.
To ih je poslao Fahri Musliu da mu podrže sina.Još malo biće im uvedeni kosovski pasoši.Neznam kako prelaze bez pasoša u susednu državu.Dok su naši preci i deca ginuli za Kosovo oni su prodavali Albancima srpsku zemlju i bogatili se u Srbiji a sada dolaze da biju našu decu na protestima.I to im se plaća sa naše grbače.Premda ove što poznajem više se žale na ovo šiptarsko kopile nego na Kurtija.
Psovaćete vi uskoro majku istom tom Vučiću, vrlo brzo, kad vas Šiptari dole naguze i proteraju. Koga su on i Šešelj branili taj nije prošao dobro. Možda vam tad dođe iz dupeta u glavu. Spaliste da vas brane nepismeni Marijan Rističević, lezbejka Ana Brbnarić, lopovi Gašić i Dačić. Brbnarić, Dačić, Gašić i braća Vučić imaju imovine više nego svi Srbi na Kosovu zajedno.
Jes, krkanluk u kafanama i 2 poliĆaci auta za njih 61
Pardon, 60….jedan odustao, ojela mu se guza
To su sve bitange i narkomani.
60 visoko moralnih plaćenika.Daju podršku VELEIZDAJNIKU.BEDNICI.
Srbi sramota .Gledajte svoja posla i cistite prvo svoja dvorista.Mnogo ste zastranili u tudja dvorista
Posle letecih taksija dobili smo i autobuse koji idu peske
Stoka izdajnicka, prodali su Kosovo a sada prodaju i ostatak Srbije. Seme im se zatrlo.