„Pripadnici policije u Čačku uhapsili su M. Đ. (37) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela razbojništvo, nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i ugrožavanje sigurnosti“, saopšteno je.
Uhapšen lopov iz Čačka, za drugim se traga
Objavljeno 23/02/2026
Muškarac M. Đ. uhapšen je u Čačku zbog sumnje da je sa još jednom osobom upao u kuću, pretukao mladića i opljačkao ga.
Sumnja se da su M. Đ. i još jedna osoba, za kojom policija intenzivno traga, 21. februara, provalili u kuću u kojoj su zatekli dvadesetdvogodišnjeg muškarca kojem su zadali više udaraca, a potom iz kuće uzeli novac i pobegli.
Policija je nedaleko odatle u vozilu kojim je upravljao M. Đ. pronašla lovačku pušku „kratež“ i devet komada municije, za koje nije imao dozvolu.
Po nalogu nadležnog tužilaštva u Čačku, M. Đ. je određeno zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Prethodni članak


































Po zakonu 5 god.robije,ali ako je student ćacilenda i ako je bio maskiran razbojnik,siledžija,bio studente 1 mesec nanogica,ja to garantujem!
Ne dirajte našu decu…hahaha
Он је наш активиста,ослободићу га,није крив,биће слободан и без досијеа!!!
Upao je u kuci kod baluzanskog druketa Simeca.
Boktica sa ekipom posetio kolegu Simeca.
Napisite Ciju je kucu obio i cijeg je radnika pretukao.
Trazili zlatnu koku hahahahahha
Ko li je taj drugi za kojim se traga …. pitam se ..
Koja li su to dva kretena ….pitam se …
Simec Baluzanski distributer Belog brasna.Prosirio se i na grad .Sva sela su njegova.On drzi selendre,A Spajak grad.
Ceka se brat iz Baluge na pun tretman. Nis A paviljon.
A ovaj sto je u bekstvu….ko je..
Zasto klosari i seljaci haraju gradom …..
Ko je drugi misteriozni nasilnik ?
Bokta !!!!!!!!!!!!!!!!
Lokalni kockari i narkomani na bupu …. cekamo ime drugog …
Glupost prve klase.
Drugi je Comi,Mico zvani čekic. Maslo Torbice Mirka
A torbica maslo Simeca ,pa sve tako u krig do Nisa i A paviljona.
Cije je maslo, Ivo Maslo?
Mirko torbica namestio brata Simeca , sledeci je Tomak, Simec i Tomak najjaci seoski dileri
Ko je bre taj Simec , svi ga znaju… nikad cuo…
Zasto su obrisani ostali komentari???