Prethodni članak
25 godina od ubistva Ivana Stambolića
Danas, 25. avgusta, navršava se 25 godina od otmice i ubistva nekadašnjeg predsednika Predsedništva Srbije Ivana Stambolića.
Prema pravosnažnoj sudskoj presudi, ubistvo Stambolića naredio je tadašnji predsednik SRJ Slobodan Milošević, a izvršili su ga čelnici i pripadnici Resora državne bezbednosti, koji su jedini i osuđeni za to delo. Znači državni službenici sa državnim ovlašćenjima i državnom platom.
U tom trenutnu vrh vlasti činili su mnogi današnji vlastodršci. Nakon 25 godina na vlasti su skoro isti ljudi, samo u različitim ulogama, kojima se priključio i otpad iz tadašnjih opozicionih stranaka.
________________________________________________________________________





































On i Petar su bili komunjare koji su poklonile sever Kosova siptarima..razmislite o tome..
Obrisi gibanicu s usana i pogledaj u buducnost.
Da Ivan nije likvidiran i da je njegova garnitura srpskih intelektualaca se održala na političkoj sceni, danas bi Srbija u sklopu SFRJ bila jedana od uvaženih članova Evropske unije.
Mi smo kao narod politički nedozreli. Kad biramo i donosimo odluke koje nam trasiraju budućnost uvek izaberemo najgoru moguću.
Au, sine, u kakvoj ti deluziji živiš! Neverovatno!
Odgovor Sretenu
Srele uvek sam se divio mojiom neprejebivim Srbima- sliže se binaroidnom logikom i nikada niko vas ne bi mogao promeniti pa ni onaj veseli TITO.
Prvo nije nam jasno šta ti znači ono deluzija. Iluzija je suorotnost deluziji kojom vi Srbi sa dna kace ste opsednuti.
Drugo osnovni pricip pismene polemike je da tu vašu sprčenu tvrdnju obrazložite istorijiskim faktima,
Ovako kao i uvek pas laje a karavani prolaze mimo našeg ognjišta.
Stambolici su ucestvovali u unistavanju ove lepe zemlje,nije mi ih zao.
Ivica Dačić je član stranke koji su ubili I.Stanbolića,osoba za doživotnu robiju..
I smrt Duška Radovića ide na dušu Stambolića u neku ruku.
Ono sto su Stambolici ucinili srbima zajedno sa svojim saborcima ocigledno jos nije doslo mnogoma u Srbiji do mozga,a cini mi se i nece..