Prethodni članak
Na Rudniku u šumskom naselju otrovani psi
U vikend naselju na Rudniku, na putu prema staroj Šumskoj kući otrovani su psi.
Pet pasa iz legla koje je bilo ostavljeno na tom potezu, starosti do najviše dva meseca, u rejonu između ulica Orlovića Pavla i Nemanjine, jedan za drugim iz dana u dan naprasno skončavaju, što ukazuje na trovanje koje se desilo pre najdalje dva ili tri dana.
Veterinarska služba Gornji Milanovac navela je da će nastojati da utvrdi tačne okolnosti smrti ovih pasa.
Rudnik, varošica a i naselje u gornjim krajevima, inače do sada nije bio mesto poznato po ovakvim surovim i bezobzirnim događajima, ali očigledno da nije ostao zaštićen od izgrednika čija samoživost prevazilazi i moral i humanost.
_________________________________________________________________





































moral? humanost?
ZAKON postoji… pa na sudjenje. Pa onda iza resetaka.
Tako je Wazoo. Dali treba da postoji zakon i za komšiju,koji teroriše celo naselje sa njegovim kucadma. Koja po celu noć laju da nemaš sna da bi sutradan bio radno aktivan. Koji je nemaran i pusta kucad na ulicu da moraš dete redovno da propracas u,i iz škole. Da za tebe je to normalno.
Postoji zakon i za komsije.
Jedno ne anulira drugo.
Po tebi je ok da trujemo pse, a ne trujemo komsije?
Bravo care oni bi da ubijaju kad im smeta, ubijaju da žderu, a svojoj deci žele sreću. Boga se boje, mrze sve sto hoda. Za takve su vakcine i virusi, ratovi i namenjeni. Pririda je čudo.
Metla samo za taj nivo smeća.
Rade,Wazoo,vi ste očigledno u kuckarskom lobiju,biznisu,jer kako čujem to je danas jedan od najunosnijih poslova baviti se. Interesuje me šta mislite kad je u Rumi iz opštinskog budžeta izvučeno 65000€,za god.dana za kuceci azil. Pare uzete(pokradene ) kucad ne uhranjena polipsala,i sad javni tužilac to goni. Da oni su radili human posao za lični interes. Ma to je sve ok.
Šumare, ovde se radi o ljudskom smecu a ne o kocki. Pare za azile jeste tacno, govnjavi narod trazi da drpa a ne zna da su bolesti, bolnice i sl.opomena za zlo koje misle i rade, od onog sto misle da ga nema..tako da ti šumare pazi svoja dela i ne brini a svako će na svoju kasu kad mu stigne ura. Ko pipne nedužnu životinju, nek se drži dok ne dobije, obično s boka.
To sto ti se ne svidja sta imam da kazem, ne znaci da sam u lobiju.
Bravo tako je . Fekalije ljdske
A ovde ih ima koji bi da ubijaju kad im smeta i da ubijaju kad prave rostilj..a svojoj deci zele srecu u zivotu..e nek im guzica oseti sta im onaj gore odmeri. 💪
u Novom Sadu ubijeno 16 ljudi pod nadstresnicom. Optuzeni oslobodjeni. Za Ozonpress – Kentaur
Kentaure šefe slažemo se al si ovde malo zaluto s temom. Izgleda da si slabo ide osecajnost kao i ovima sto peku rostilj i bacaju otrov..
Bravo care oni bi da ubijaju kad im smeta, ubijaju da žderu, a svojoj deci žele sreću. Boga se boje, mrze sve sto hoda. Za takve su vakcine i virusi, ratovi i namenjeni. Pririda je čudo.
Metla samo za taj nivo smeća.
Sta se desava sa ovim crnim pticama koje grakcu i prljaju park i bedem?
Nikada za 50 godina ovako nije bilo.
Neprijatno je da se prodje. Deca se plase. Grozne su. Imaju li prirodnog neprijatelja da se malo suzbije broj u jednom istom delu grada? Ima li neko ko bi trebalo time da se bavi?
Samo sto duže izlazite ispred njih, pobeći će..i one se plaše kad im se neko ne svidi
Uzjasi dron i resavaj situaciju
Napravi se istraga,sakupe dokazi pa na sud Naš zakon je predvideo i to ali osobe plaćene da zaštite gradjane . i životinje…treba da se pokrenu