Naime, postoji opasnost od klizišta. Otvaranje tunela, bez automatskog praćenja koje je bilo predviđeno pravilnicima, sada je omogućeno izmenjenom uredbom Vlade usvojenom 21. juna, ali uz 24-časovna dežurstva – od vatrogasaca, preko policije do hitne pomoći.
Malo vozila na novom auto-putu, SNS šalje svoje članove da prave gužvu
Deonica auto-puta „Miloš Veliki“ od Pakovraća do Požege zvanično je otvorena za saobraćaj u 12 časova, a trenutno nije velika gužva na ovom delu puta.
Kako se može videti na licu mesta primetno je da nema gužve u saobraćaju, da je auto-put uglavnom prazan, a da se saobraćaj, za sada, uglavnom odvija trakom koja vodi od Pakovraća do Požege. Veliki broj vozača se i dalje isključuje u Pakovraću i nastavlja ka Požegi magistralom.
Zbog toga je vrh SNS dao nalog svojim ljudima u Čačku i Kraljevu da angažuju vozače i automobile koji bi vozili novom deonicom auto-puta i sve to snimile režimske televizije za večernje dnevnike. To je objavio odbornik u Skupštini grada Kraljeva Predrag Veljković kome su se javili tamošnji članovi SNS.
Otvaranje ovog projekta prate mnoge kontroverze, pre svega vezane za jedan od tri tunela – Munjino brdo.
Direktor Puteva Srbije Zoran Drobnjak garantovao je bezbednost, ali građani su zabranuti jer struka tj. inženjeri zaduženi za stručni nadzor su jednoglasno su odbili da potpišu Zapisnik o obilasku radova, ali i saglasnost na spisak nezavršenih radova, dokumente bez kojih je nemoguće da građevinski inspektori izdaju potvrdu da je deonica završena.
Predsednik je, ipak, juče svečano otvorio ovu deonicu, uz proslavu za svojim pristalicama.
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević je takođe izjavila je nova deonica auto-puta E-763 „Miloš Veliki“ od Pakovraće do Požege bezbedna.


































Ovde su sve Potemkinova sela
Dobro bre mrzitelji i blokaderi, šta vi ima da se plašite, kad je gospodin Drobnjak lično garantovao!
Da bre,njegova reč je granit😂
gos Drobnjak strucnjak za RAKIJU
popila mu rakija mozak
svi cete zavrsiti u zatvirima
Dobro,idi vozi se…mož ti i plate! Dobro bi bilo da nešto i razumeš!
Po onome se vidi koliko je sposoban, ne bi mogao dve ovce da sacuva. Njemu ni ukucani ne mogu da veruju!
Samo se vozajte. Iginuli svo dabogda!
Vozim ti decu sutra!
Ja na vasem meatu bi bojkotovao sve autoputeve sto je Vucic napravio
Скоро нисам прочитао оволико болесних коментара!
Када овај примитивни олош каже „Жвалави направио пут“ ,прво питање је чијим новцем ,тата Муслијивим или је добио на лотоу?!Ових осам месеци буђења Србије показали се сву трулеж и лоповлук на коме почива ова опустошена земља,и у руке какве багре је пала!
Većina Vas što ste protiv ove deonice , brzo ćete ići njom , znači da Vas mržnja polako jede….
Znači nije baš da nema nikoga.
Ljudi se plaše ,šta je tu čudno ,jbg nije svejedno
Bože koji bolestan narod, vama izgleda nema ni lijeka ni pomoći crkavate u međusobnoj mržnji
Tacno ce da vas pojede DREKALO !!! Kad udjes u tunel vici AV,AV,AV , drekalo ima da te prepozna i pusti!!!
A koga to interesuje sta predrag veljkovic kaze. Nemam veze sa sns sektom, ali ste sve mere preterali sa vasom mrznjom I blokadama.
Ako ste novinari bavite se novinarstvom, a ne abrovima.
Što vi petokolnaši umete da slažete,to voz ne može da po vuče.
UKLETA DZADA,KO JE LUD DA PROBA SIGURNOST TUNELA.
Srbija krupnim koracima napred
Zivela Srbija
Мислим да су бољи путеви од лудница где вас треба послати због мржње према Србији. Но,ако желите луднице урадиће држава,а стручњаци ће примити зграду само да се такви лудаци лече.
Ovo se granici sa ludoscu. Na zalost, tacna je informacija. Gvozden i Danilo snimaju, a naprednjaci voze.
Gvozden jajara!Ovo kljuse nikako ne treba zaboraviti po smeni vlasti…
Drobnjak strucnjak za RAKIJU mozak se sasusio od alkohola
vi pametnjakovici i poslusnici SNS a cete zavrsiti u zatvorima
popila mu rakija mozak
popila mu rakija mozak ali zatvor ne gine
Ne lupetajte…sve je uradjeno po evropskim standardima…Hvala drzavi sto nam je napravila Milos veliki i skratila put do Crne gore,Zlatibora,Višegrada
Па и станица у Новом Саду је била најлепша и најбезбеднија,по речима Маје Гојковић која ју је по други пут отварала, и? Сви знамо како се завршило. Узгред, није имала употребну дозволу.
Jel vama krivo sto vas nece da plate da se vozizte
hhahahahah
Dokle vise mrznje? Sve Vam smeta. Nije bezbedna ni Ibarska, koliko je do sada naroda nazalost poginulo. Nije taj put napravljen za SNS, nego za sve gradjane ove drzave i druge. Polako dok se naviknete, ima da hvalite sve to, naravno necete javno, jer ste takvo kakvi ste. Zivela Srbija.
Drobnjak sa IQ 80 (znaci, budala)i u pripitom stanju garantuje bezbednost. Sam rece da pravilnici nisu bitni. Po istom principu poginulo 16 ljudi u Novom Sadu.
Dokle vise mrznje? Sve Vam smeta. Nije bezbedna ni Ibarska, koliko je do sada naroda nazalost poginulo. Nije taj put napravljen za SNS, nego za sve gradjane ove drzave i druge. Polako dok se naviknete, ima da hvalite sve to, naravno necete javno, jer ste takvo kakvi ste. Zivela Srbija.
Kako vas nije sramota da mrzite sve što se uradi u ovoj našoj Srbiji.Ako vam toliko smeta pa idite tamo gde se ništa ne gradi.Bezmozvovići.Mrzite sopstveni narod.Bukvalno mi se povraća od vas
Alo bre sta vise izmisljate prosao sam oko 19h idu vozila drugih registracija .Sto bre lazete.Narode ne treba da ih slusate hajtere i mrzitelje Srbije.Sram vas bilo sve ce vas Bog kazniti kad krocite na ono sto je uradjeno sve za nas.Bagro ljudska od Pavla i Stojana.Narode bre opametite se i prekiniti saradnju sa njima breeeee …..pusti te nas da zivimo normalno.
Ja sam gradio tunele i puteve 43g u Srbiji isvetu, i kazem sve je bezbedno slobodno vozite. Predrag Veljkovic po ceo dan siri lazne vesti na fejsu i gde god moze. Radi istine , tuneli nemaju upotrebnu dozvolo , ali to je samo formalnost. Vise od pola objekata u Srbiji nema upotrebnu dozvolu pase koriste , mozda i vasa kuca ili stan nemaju dozvolu pa zivite unjemu.
….drobnjak…šta je to drobnjak? Onaj što drobi….gluposti?
KAKO LAZETE DA IMA MALO AUTA GOSPODO IMA IH KOLIKO HOCETE JA SAM DANAS PROSAO MNOGO JE LEP.SVAKA CAST.
Aha, znači bitno je da je put lep? A bezbedan? Šta kaže Drobnjak, pravilnici nisu bitni? Pa zašto onda postoje? Pobogu, ljudi, pa zar ne vidite da je sve, ali bukvalno sbe obesmišljeno u ovoj državi? Onaj koji bi trebalo da prvi insistira na primeni svih pravila, koliko god da su formalnosti (a s razlogom su uvedeni), on se podsmeva pravilnicima, proceduri…bukvalno svi koji podržavate ovu sektu, ne stranku, nego sektu na vlasti, treba da prođete ili finansijsku reviziju vaše imovine ili psihijatrijsku procenu. Treći razlog za podršku ovoj sekti jednostavno ne postoji!
Zar stvarno misli da su Srbi toliko glupi ili gluplji od njega pa da se voze veoma rizičnim putem. Nije jedini koji je rizičan…
MORAM da odgovorim na ovaj naslov teksta jer prosto nije tacan. Zivim u Ovcar banji i sa prozora gledam na put SAOBRACAJA na ovoj deonici gotovo da nema a svi znàmo da NEDELJOM su izuzetne guzve. A TO ZNACI….
Pa šta vas briga što je autoput prazan
Setimo se i visećeg mosta
Dajte blokaderi pare ja ću se voziti tim autoputem za koji vi tvrdite da nije bezbedan dan noć. Povežite me sa vašim investitorima.
Ono sto mozes da dobijes, sigurno nisu pare.
Jedan crnac se sprema i glanca ga da mu pokloni.
Svasta ce pasti na pamet nekim ljudima nema vozila pa salju sns,dolle idu lazi,protivsrb8je,sram vas bilo.
AV zadužio zemlju 100 milijardi evra, ali će vraćati članovi i botovi koji su to omogućili
Od uključenja posle Kraljeva do Vranja, autoput košta 1260,00 din. U Austriji 11,5 eura vinjeta 10 dana, Slovačka godišnja 50eura, Češka 60€, Švajcarska godišnja 40 franaka…
Kao autoput nije bezbedan,
Lupate gluposti o čak znate da su vozila SNS-a
Ma nemoj
Koje god vozilo prođe ko zna odakle to je SNS vozač to niko normalan ne može da razume.
Treba zatvoriti sve mostove zao što nisu bezbedni a oni koji su stari preko 50godina oni su ok za saobraćaj.
Vučić se hvali da je otvorio autoput. A ne kaže da je plaćen 26,5 miliona evra po kilometru. Toliko ne košta ni svemirska pista.
Ali bitno da su makaze zlatne. ✂️🇷🇸 #autoput
DA SE PROVERI SVAKI KO NIJE ČLAN SNS DA SE VRATI NAZAT JER TAJ. PUT NE POSTIJI KO VIDI NEKOG POSLANIKA OPOZICIJE DA GA ISKLJUČE DA IDU STARIM PUTEM DA IM SE JAVNO SAOPŠTI DA NEMOGU DA IDU AUTO PUTEM BLOKADERI KOJI SU SNIMANI I OPOZICIJA SAMO MOGU STARIM PUTEM NJI NIHOVA PORODICA KOJA IH PODRŽAVA I SVI DA DOBIJU DO KRAJA GODINE OTKAZ KAO PROFESORI I NASTAVNICI
Jovane,ti si pravo oličenje onoga što dobiješ bez toga početnog slova u tvom imenu a prema tome ti je i takav komentar.
putevi nisu za koze nego staze preko sume .Neznaju na raskrsnicama kruznih tokova ko ima ptednost pa krivi putevi
Tako će i biti :
Oni koji brinu o sebi i drugima neće koristiti put – ovi koji veruju u bajke AV moraće ovim putem !
Onda ih zabeležiti i sutra SNS vozači da vraćaju dugove i “ proviziju njihovog šefa u svaki metar puta “ !!
Maco baš si ti jedan glupi naprednjački bot. Autoput ne prolazi pored Ovčar Banje. Ti sa svog prozora to ne možeš da vidiš budalo lažljiva.
NEZNAM KO JE GLUP ILI KO NE RAZUME.JA SAM REKLA DA GLEDAM NA PUT KOJI PROLAZI KROZ OVCAR BANJU A VALJDA SVI ZNAMO DA AUTO PUT NE PROLAZ.CITAJTE SA PAZNJOM A NE SA MRZNJOM.
Maco pravi si „Caci“, ne znam se pise odvojeno
Maco, kuco, idi nadji nekog mačora da ti otvori oči.
Misli na intezitet saobracaja u Ovcar Banji pre i posle otvaranja autoputa
A Vi ste jedan nepismeni blokaderski bot. U postu Mace se kaze da ona sa svog prozora vidi da je znatno smanjen promet magistralom. Potom zakljucuje da je onda logično da je ta razlika prometa na auto-putu…
Nepismeni blokader, put kroz Ovčar banju, ne auto put.
Ne morate ni iz kuce da izlazite ko se plaši……
Нормално даје небезбедан кад су га радиле фирме које су експлоатисаle kamen
Ja i ne izlazim nidje iz kuće sve doklen ovi ne sidju sa vlasi.
hahaha, ali gvozden jajara….jajarcina
Biser nad biserima da snsovci idu da prave gužvu na ne bezbednom auto putu. Nek idu i kroz tunele tamo amo!
Kakvi ste vi debili
Ja ne znam da li SNS išta radi normalno
On je siguran za upotrebu? Ma, mnogo ste smešni.
Da nije smešno bilo bi žalosno!
Zajašite kontejnere pa idite preko planine.Kakvo zlo u ljudima!
Da li se neko od starijih ljudi seća kada se 1974. urušio tunel na magistralnom putu Čačak -Užice u Jhelen dolu? Odjednom i u čitavoj dužini!
Svaka čast. Idemo dalje do Užica pa prema Crnoj Gori i prema Srpskoj Republici. Ko nigde ne putuje taj je protiv. Idemo do Budve za 5h vožnje. Samo napred SRBIJO.
Ali ovo „Milun šalje po 50 vozila …“pa nije valjda tolika dijabola i toliko oboleo …daj bre ljudi ko hoće ići će ko neće_neće
Nema ništa gore od ovih što nisu botovi a brane ovo.
Da bi se isplatio put ako je računica tačna, njime mora da prodje 600 000 000 putničkih vozila. A za bezbednost da ne govorimo. Nije to ništa, pa šta i tako to.
putevi nisu za koze nego staze preko sume .Neznaju na raskrsnicama kruznih tokova ko ima ptednost p.a krivi
…….vi putevi posaljite komentar mrzosrbci
putevi nisu za koze nego staze preko sume .Neznaju na raskrsnicama kruznih tokova ko ima ptednost p.a krivi
…….vi putevi posaljite komentar mrzosrbci lazete nisam ni komentarisala .
Ko neće neka ide magistralom
Predlažem da svi objekti koji nemaju upotrebnu dozvolu da se zatvore i isele. Kada bi se ovo sprovelo zatvorile bi se sve kanalizacije i oko 70 pošto objekata u Srbiji . Pametnom dosta.Ovo da se dovede u red treba mnogo vremena i para.
Ko voli nek izvoli a ko se plaši tunela, klizišta i pravilnika koji je ukinut neka se vozi kroz OK klisuru bar ce biti manja gužva na auto putu. Prošao sam u 19,30 časova i nisam video više auta na našim auto putevima.
Само стриктно поштовање устава, закона, правилника и прописа може смирити незадовољство народа. Селективна примена ће још више разбуктати незадовољство.
“Rejting” Aleksandra Vuċića – iliti zašto beži od raspisivanja izbora
Beograd 26,9 % ( od čega 2 opštine ispod 20%)
Srbija 31,4 % ( od čega ni u jednom većem gradu nema iznad 30%)
Neka vozi ko hoće,ako neće neka ide i dalje magistralom.Ali,ako se desi ili kada se desi neko sranje u tom tunelu, nemojte kriviti druge što su Vas upozoravali,krivite jedino sebe.
Neka vozi ko hoće,ako neće neka ide i dalje magistralom.Ali,ako se desi ili kada se desi neko sranje u tom tunelu, nemojte kriviti druge što su Vas upozoravali,krivite jedino sebe.
I gojkovicka je garantovala za nadstresicu pa izginuli neduzni! Strah je velik sa ovom ne sposobnom gulumentom!
Videćemo šta će se dešavati u tunelima ….danas je u N.S.poginuo policajac ’85 godište dok je regulisao saobraćaj …stajao čovek na zausravnoj traci i kamion naleteo
Videćemo ovo „sve bezbedno isključivo bezbedno “ bez potpisa ,bez pečata ,bez pravilnika teraj Miško sve je bezbedno
Bezbedno da ne mož biti bezbednije
Kolika je bnevnica za strah.
Hit si Saša …kolika je dnevnica za pretrpljeni strah da se vidi da li je isplativo
Botovima se usmrdeo parizer na ovoj vrućini pa su provrečali i oni.
Ne znam samo ko od koga prepisuje . Tako i Kurti salje svoje clanove i pripadnike bezbednosnih sluzbi da setaju po setalistu u severnom delu K.M. kako bi izgledalo da u severnom delu zivi veliki broj Siptara .
Sto da se ne provozamo putom kad su dali 2000 din. za gorivo.
Naravno da nema putnika ko će da ide za Požegu mislim nije to put za Beograd kako ste tako kvarni što SNS im kao plaća gorivo da se voze evo nek plate meni voziću se ceo dan.
Najpametnije napisa Rale koliko je ljudi poginulo na Ibarskoj magistrali ja znam mojih 45 godina da je sedmično ginulo najmanje pet ljudi i šta sad ne valja vam evo vozite se magistralom
Kakvi ste vi bolesnici i bednici,za vas je sokak blatnjavi džudžubejci
Valjate gluposti,koliko bolesnika!!Sad sam prosao auto putem,svaka cast!!!
Ma nemoj, a sto mu se ruši plafon u tunelu to nikome ništa. Ne bi to ja isla tim tunelima pa da mi plate.
Bože koji bolestan narod, vama izgleda nema ni lijeka ni pomoći crkavate u međusobnoj mržnji
Šta nas briga, nestajemo kao narod. Vučić i njegova svita samo ubrzavaju postupak. Ma, koji Hitler, koji Tito, ovaj je baš rešio da nas uništi.
Strucni ljudi, inzinjeri i projektanti, upozoravaju da je ta deonica nebezbedna.
Kraj price, koga zanima sta govore sendvicarski botovi?
Srbija nezadrživo ide napred.Sine tatin
U odgovorima sve kurton, do kurtona. Tolimo mrznje da covek nevpoveruje. Potpuno ludilo. Od sega pravimo pricu i svadamo se. Vredenje na najnizem mogucem nivou.
Zaboravili ste na Jolovica koji je vodio bitku za ovu trasu autoputa. Raic i Rados organizovali zestok napad na njega trazeci njegovu smenu i podmecuci da hoce da porusi 13 kuca i hladnjacu u Krstacu i Djeracu. Branili ga Dragoljub Matijas, Brane i Milisav. Vi iz Ozona necete da ga pominjete u pozitivnom smislu a ovaj iz GZS da se dosteio vec bi ga popljuvao. On se borio da autoput prodje sto blize Guci ali nije dao da ide preko Velesa a ova dvojica da ide kroz Kablar prema Vodovodu i Pozegi sto dalje od Guce. Bilo ne ponovilo se.
Inat pojede Srpski rod.Kakav narod, takva istorija, a takvi i rezultati.
VIDEX ne lupetaj,ti gradjevinac podložna muvo režima.
Sto brukas profesiju,ti treba da
znaš kao gradjevinac.Pravila u građevinarstvu.
Kako se prave državni mega projekti.
Za auto puteve se uzimaju strane
kompanije koje se isključivo bave
po inostranstvu nadzorom.
Auto put,sa tunelima je projektovanje uradila Kineska firma koja je i izvodila radove.
Constantno klizanje dnevno 0,1mm,koliko je to godišnje.
To je procep od 36 cm,
Onaj pametnjakovic,šta je to 0.1mm
Poznato je da je tu i zemlja rastresita,pod stalnom erozijom.
Da su naši izvodili radove,mislim na inženjere,sigurno bi prprojektovali u korist kvaliteta.
Kinezi su samo sto pre napravili
da bi završili auto put.
Volim svoju zemlju! ŽIVELA SRBIJA!!!
Put ima nedostatk,jer pocetna tacka uspona trebala je da najmanje,uspona da krene,
najmanje sa nekoliko kilometra.
Pitanje zimskih I letnjih,temperature.
Da je se tako uradilo,problem je sto bi
cena kostania bila sigurno,dosta veca,Ali bi
zato voznia bila bezbolnija,za motore.slepera i automobila.Sobzirom da su
automobili u SRBIJI izrobovani.
Šta nas briga, nestajemo kao narod. Vučić i njegova svita samo ubrzavaju postupak. Ma, koji Hitler, koji Tito, ovaj je baš rešio da nas uništi.
Zaboravi li ste na kralja
Aleksandra.
Na pocetku rata,sta nam je sve Hitler nudijo.
Nije samo kaputilata,Jugoslavija I
Srbija,cela Evropa osim Italije,Spanije I dela Rusije.
Nemci su nudili civilnu vlast nekome od prestavnika Srba,Ali raspolozenje Srba nije bilo da Bude Ljotic,otvoreni simatizer Hitlera.Ponuda je bila za generala Nedica,sto je u pocetku Nedic odbiao.
Ali na pretnju okupatora da ako ne prihvati,da ce Srbiju podeliti sa Ustasama I Bugarima.To je bila
Hitlerova okupacjona politika.
Okupacjona saveznocka bila
sa Titovim partizanima.
Nedic je bio Srbin,Tito
je bio patoloski Srbomrzac.
Pametan sluša struku koja nije potpisala da je tunel bezbedan .A glupi neka se voze svaki dan.
E bože svašta kome to treba nama treba sigurnost i da funkcionišu zakoni
Vecu glupost u zivotu nisam cuo
Neorganizovana i nekulturna „drzava“ sacuvaj Boze.
Prebiranje počelo….jedni na putu ka istini, drugi u lažima žive, za laž se bore, laž prenose i promovišu kao istinu za malo prokletog novca. Život je svuda u svetu daleko od idealnog, pa tako i kod nas. Da znate duhovnu pozadinu istorije sveta, drugačije bi živeli. Vreme brzo prolazi, život je kratak. Iskoristite vreme čineći dobro i uklanjajte se od zla. Oni koji su duhovni, neka rade na sebi uz Božiju pomoć, radi očišćenja duše.
Nama nevalja nikako, kad.su losi putevi kukamo ,.kad ih imamo uopste ni tad nevalja. Generalno nisam ni za ove sad a nevidim ni druge bolje koje bih voleo da dodju. Zato bi iz svakog okruga iskljucivo sa sela izabrao prave domacine koji su napravili sve sto imaju sa 10 prstiju i njih postavio u vladu. A za koruptivne aktivnosti bi bila min kazna od 10 do 15 god bez uslovnog otpusta. Za.izdaju bandera kao primer. Uveo zakon o stranim agentima, da vidimo ko i odakle prima novac. Doduše tesko bi se i tad nesto promenilo , zato sto je skoro sve prodato, od izvorista, rudnika, šuma itd tako da sretno nam bilo..