Prethodni članak
Počinju radovi na mostu na starom putu za Kraljevo
Objavljeno 18/03/2026
U selu Trnavska Baluga, u opštini Čačak, počinju radovi na popravci mosta preko reke Karače, saopštilo je JP „Putevi Srbije“.
Radovi će početi sutra od 8 sati.
Očekuje se da radovi potraju do 30. aprila.
Saobraćaј će se odviјati naizmeničnim propuštanjem vozila, regulisano semaforskom signalizaciјom.


































Popravite devijacije na putu.Tolike godine stoje, predstavljaju opasnost za vozace, nigde nema znaka upozorenja da je put deformisan. Neodgovornost na maksimumu. Agencija za bezbednost saobracaja sluzi samo za privatnu korist. Da ima kakve koristi od te agencije, ona bi dala nalog da se put zatvori delimicno, pa bi to nateralo odgovorne da put poprave, saniraju. Imalo bi efekat pritiska od strane firmi, svih vozaca na odgovorne za odrzavanje puteva. Ali kod nas sva ta tela sluze da se uhlebe pojedinici, napisu procedure koje ih stite i obezbedjuju posao udaranja pecata, izdavanja potvrda i slicne birokratske poslove. Mi placamo sve dazbine prilikom registraciji vozila, veoma skupu akcizu na gorivo, a onda svoja vozila lomimo i ostecujemo na drumovima koje drzava/opstina ne odrzava.Tipicno za vlast odvojenu od naroda u nedemokratskim koruptivnim drzavama
Putevi u Čačku su ocajni, povec od ulica po centru, to je uzas kuda vozimo. Nista se ne ulaze, ali se zato krade na max. Ja ne znam cemu sluzi Gradac, osim da otima pare narodu.
Katastrofa je ceo stari put Ča-Kv a pogotovo na prilazu Ča! Ono nije normalno,a za biciklističke staze do stranačkih simpatizera ima asvalta!!! U gradu je takodje očaj,nema ulice a da nema rupe… sem nove kod stare mlekare i to je 300-400m novog asvalta!