ФТН се оградио од продекана Милоша Папића
Руководство Факултета техничких наука у Чачку, у саставу који не укључује продекана за наставу, овим путем обавештава јавност да се ограђује од свих поступања и изјава које су могле довести до нарушавања достојанства студената, дестабилизације рада и угледа институције, као и нарушавања принципа академског понашања.
Повод за ову реакцију су озбиљни наводи изнети од стране студената и пренети у појединим медијима, који се односе на непримерено понашање продекана за наставу у просторијама Факултета, без претходне координације са остатком руководства.
Факултет техничких наука остаје чврсто посвећен очувању безбедног, достојанственог и професионалног окружења за све чланове академске заједнице. Сматрамо да је свако поступање које може бити протумачено као притисак, провокација или угрожавање слободе изражавања студената неприхватљиво и супротно вредностима за које се залажемо.
Факултет од јануара подржава захтеве студената што је изгласао на седници Наставно научног већа.
У том смислу, Факултет изражава спремност за отворени дијалог са студентима и свим актерима у циљу проналажења одрживог решења у интересу целокупне институције.
Јавност ће бити правовремено информисана о свим наредним дешавањима.
Декански колегијум (без продекана за наставу)
Funkcioner SPS Miloš Papić na silu ušao na fakultet i vređao studente
_______________________________________________________________





































Onda odmah urucite otkaz Milošu Papicu!Takav profesor ne treba da radi tu gde radi,jer je sam pokazao da je spreman na sve.
Ahahahahhahahha eeee Miki! Vidi ovo! Vidi sta su ti uradili od pesme!
To je pravi odgovor , na neprimereno i bahato ponasanje prodekana za nastavu, sledeci korak je smena.
ako sam posle ovoga ne podnese ostavku rukovodstvo fakulteta treba d amu uruci otkaz. „gradski lik“ nasilnik. Strasno
Sta cekaju kolege iz SPS znajuci da je pretio i opruzio studente za obijanje kabineta a to se nije desilo? Ovr treba i oni da se ograde….Nije problem sto je „upao“ na svoje radno mesto, problem je sto je bio bezobrazan prema studentima kojima sutra treba da predaje….Nasilje ne prolazi..a on je hteo neki politicki poencic…
Ima li neki snimak ko je kome sta pricao ili treba da verujemo i jednoj i drugoj strani?
Vecina studenata su dobra i fina deca, ali medju onima koji sebe smatraju nekim nosiocima blokada ima nekoliko onih koji svojim ponasanjem pokazuju da su isti kao ovi na vlasti, studenti treba sto pre takve da sklone u stranu, jer im samo nanose stetu. Ako je ovaj iz teksta naleteo na takve i ako je krenula rasprava i ako su pale i neke pretnje, onda su tu obe strane krive.
Papicu, odakle ti cetiri stana, jel od plate!?
NEUPUCEN!,au sto si ti pametnjaković.
I pre ovog incidenta,zna se
ko je Papic.
Magup da skrene pažnju.
Profa se preigrao,umislijo da je načelnik golog otoka.
Vrati se u školu da naučiš pravopis. Kamo sreće da si imao valjanog profesora kao što je Papić, ne bi se sad brukao tako nesrećo.
Ima snimak sa nadzornih kamera
Prdekanu je mesto u prdekani.
Auuuu znaci ovo je bas kraj. Kada se kolege od tebe ograde a ti si kao neka vlast, znaj da je to kraj.
Nego, jel SPS pomoaze za Miting u Nisu? Jel mogu da skupe 20 ljudi, sekretar, poslanica, muz direktor, jos jedan direktor, vecnik, odbornici i tako dalje ?
Tesko da moze da skupe, ali su zato sve zaposlili i ugurali gde su stigli
E moni Caciji, sta ste docekali
Vreme je da nemamo politicare. Oni su unistili sve
Nama trebaju ljudi od znanja, koji su neke skole izucili.
Ne neki politicari koji nista ne znaju da rade. Tome se mora stati u kraj
Исти тата из млађих дана „љуби га мајка“. Не пада ивер далеко од кладе, политички ангажован серо*а да се смени и истера са Факултета, није он за ту причу.
Videcete na izborima.
Нити је био неки ђак,ни студент,преко везе се запослио захваљујући тати који је исто био преварант,али на овом факултету, који је у ствари виша школа,увек је било пуно политике а не студирања.
Kako se ljudi glupo iskompromituju za malo medijske paznje i mesto u stranci treba da budes spreman da skocis na svoje komsije,prijatelje,sugradjane.Sramota sta je ovo drustvo dozivelo i na sta su sve ljudi spremni da urade.
Sa večernjom skokom,pistoljem za pojasem.
Komunisti su večernjom skokom dosli na vlast!
Profesori su vecinom bili,sa Evropskih univerziteta.ptelazna nije bila dvojka ko danas.
Oni su uveli,netalentovanim cobanima za skolu,ocene;
kao sto je nula,minus jedan plus jedan,sve do dvojke da ponovimo neprelazna.
Iz razloga da pokušaju cobani da shvate na kom su koraku do prelazne ocene.Samo je na kraju godine moglo da polaze ko je imao dvojku.Tada se slićno kao i danas umesala,drzava!Pardon ne drzava vec partija.Tada kao i danas,a posebno ovih nekoliko meseci,partija je
sebe izjednačila,poistovecila sa državom.I ako u demokratckom lritikovanju kritikujes rad stranke,odavno okupirani mediji i sudovi te proglašavaju neprijateljem drzave.Papicu moras da znas da si jedan od primjera nazalost od vecine profesora bez znanja i jednog stranog jezika.Ja sam nepismen ali se trudim da bar budem obavesten.
Koliko znam engleski nam je bila uvek slaba strana,osim kod ovih mladih generacija.Koliko dam obavesten tvoj otac je potvrdno znao ruski.
Bio je mnogo vredniji naciji se izdavaštvom i da je ziv sigurno bi savjetovao da se neistrcavas,sto bi rekao narod bio je premazan.
Primer.masinski tehničar je za diplomski na bezbroj strana,imao za zadatak da projektu je,na livadi celicanu kapaciteta 150 tona.Od ulaska rude do gotovog proizvoda i svaki korak u postupku da definise koja linija gde su važne temperature,sta se desava sa kristalnom resetkom,itd,itd.
Danas pecenjaru se povjerava energetski sistem Srbije.
Ti pismeni,si mnogo vise odgovoran,od nas ne pi smeni!!!
Ili si svoju pismenost postigao,iz ambicije,ne iz ljubavi i bogom datog talenta.
Dali si se istrosijo,ili ti treba da kao pismen društveno odgovoran,ali partiji ne narodu,drzavi.
Tvoje obrazovanje sluzi da Papicu budes podguzna muva,ili sam sebi!
Odavno je Papic tema.
To znaci,ono narodno gde ima dima ima i vatre.
Papić je naučio bahatost i silu od svog mentora iz SPS Trnavca koji je sa njim najbolji ortak i partijski drug!! DVA xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx NEDOVRŠENE! xxxxx KOJU TREBA SMENITI ODMAH I ISTERATI SA UNIVERZITETA!.xxxxx KAO I TRNAVAC KOJI GA PISTAVIO U GRADSKO VEĆE!!!
Bravoooo..sve tačno rečeno! Papiću MARŠ ZAJEDNO SA ONIM TRNAVCEM KOJI SE ZATVORIO U KUĆU I NE SME DA IZADJE xxxxx SVI GA PLJUJU DOLAZE CRNI DANI I KARMA NA NAPLATU!!!
Ni kod nas u Domu učenika nije ništa bolje
@Miško Na šta tačno misliš? Nešto sam načuo da šou pravi Ivančica
Dom ucenika cveta od kada vam je tu Ivka. Jos da se poslanica vrati, pa vi ste najjaca ustanova u gradu, po kradu
Ljudi pricate o Papu koji je gradska faca, drug i prijatelj za primer. Da se neko ogradjuje od njega mora ozbiljno glup da bude. Ovi ĆACI su dno dna i tu nema dalje komentara, ali ko su ovi bre dodjosi da Papicu nesto u Cacku zabranjuju zahtevaju otkaz i slicno. Ovakvim postupcima cete ostati i bez ove podrske naroda koju imate. Tvrdim ali tvrdim a to ce vam i svi koji su odrasli u Cacku reci da je Milos covek za primer
Imam rec od 6 slova – Slepac
Otkaz i u zatvor ga poslati, cuj on faca, pa ne lici ninasta nesrecnik slepi
Ivančica i Žorž, to su srca dva, ljubili se ljubili, sve do pola 2. A Miško zaplaka…
Cekajte, znaci ili ovo da nema nista od toga da Papo jednog dana postane dekan?
Po ponasanju bi se dalo zakljuciti da je umislio da vec jeste dekan ili cak rektor, a mozda i ministar prosvete.