U skladu sa zakonom, ministar prosvete će na predlog Nacionalnog saveta za visoko obrazovanje u roku od 30 dana od dana prestanka rada ustanove, doneti akt kojim se obezbeđuje završetak studija studentima ove visokoškolske ustanove, naveli su iz ministarstva.
Zatvoren fakultet Miloša Stevanića i Vojina Jakovljevića
Ministarstvo prosvete je saopštilo da su doneta rešenja o oduzimanju dozvola za rad Univerziteta Megatrend i fakulteta u sastavu ovog univerziteta i to Fakulteta za kulturu i medije, Fakulteta za poslovne studije, Fakulteta za umetnost i dizajn, Pravnog fakulteta i Geoekonomskog fakulteta.
Kako su naveli, razlog za takvu odluku je činjenica da je proteklo godinu dana od konačnosti rešenja o odbijanju, odnosno odbacivanju zahteva za akreditaciju ovih visokoškolskih ustanova, jer nisu podneli zahtev za akreditaciju visokoškolske ustanove i studijskih programa najkasnije godinu dana pre isteka roka važeće akreditacije, a prethodno važeća akreditacija im je istekla.
Troškove završetka studija za zatečene studente, u skladu sa uspostavljenim obligacionim odnosima između studenata i navedene visokoškolske ustanove, snosi visokoškolska ustanova kojoj je oduzeta dozvola za rad, navelo je ministarstvo.
Visokoškolska ustanova kojoj je oduzeta dozvola za rad može podneti zahtev za izdavanje nove dozvole za rad po isteku roka od godinu dana od dana dostavljanja rešenja o oduzimanju dozvole za rad, ističu iz ministarstva.
Univerzitet „Megatrend“ ostao je bez dozvole za rad, ali u decenijama za nama odštampao je na desetine hiljada diploma.
Te diplome, najviše su završavače u rukama političara u Srbiji ali i u regionu. I nije samo u pitanju Megatrend, već desetine raznih fakulteta. Koliko je to postao ozbiljan problem svedoči primer Bosne i Hercegovine i Crne Gore, gde je u toku masovna istraga oko porekla diploma, a izmenama zakona predviđeno je da onaj ko ima u rukama lažnu diplomu može završiti u zatvoru do pet godina.
Ni čačanski političari nisu bili imuni na diplome sa privatnih fakulteta i najveći broj poseduje upravo te diplome. Kako su stečene čekaće promenu vlasti, jer su radikali i omogućili devedestih godina osnivanje privatnih fakulteta i izjednačavanje sa državnim.
Diplomu Megatrenda poseduje direktor Turističke organizacije Vojin Jakovljević stekao je diplomu diplomiranog menadžera (240 bodova) na Fakultetu za menadžment u Zaječaru, Univerzitet Megatrend.
I pomoćnik gradonačelnika Miloš Stevanić je završio Megatrend, smer odnosi s javnošču i to sa ocenom 7,03.
Direktorka za KOD „Kosta Novaković” Vesna Nikitović stiče diplomu „Inženjer organizacije” na Višoj poslovnoj školi u Novom Sadu 1996. godine, u 36 godini života i sa tom diplomom postaje direktor 2010. godine. Kasnije (2016.god.) stiče diplome strukovnog ekonomiste (180 bodova) na Univerzitetu „Džon Nezbit” („Megatrend”) i diplomiranog ekonomiste („Megatrend” 2017. godine). Interesantno je da diplomirala 2016. i 2017. godine pre dobijene dozvole za rad fakulteta koje su ih izdale.


































Moze li nesto detaljniji tekst o diplomi Dusan Radojevica Pajsera? Hvala unapred!
Pajser je zavrsio u Tutini i to vrlo povoljno.
Tu mašimo, nema fakultet u Tutinu. Pajser je završio Tehnečki fakultet u Čačku, master inženjer. Tu je tačan, ali nije tačan u glavu! Nije mu mesto sa takvim likovima ali duboko je zagazio
A posle isao na master u Cacku, i jedva ga zavrsio kako kazu, posle 6 godina. Master radis 6 godina?
To je to, sve je jasno
Nije bitno kada ste zavrsili studije i gde vec da li znate da radite taj posao, a master drzavnog fakulteta nije lako zavrsiti i o fakultetima komentarisu najvise oni koji nikada nisu ni krocili na isti.
Шта сте очекивали од ћација,да су паметни,него нека овај народ види хоће ли образовне људе или ћације,ФУЈ СНС!!!
Zatvorite, svi smo mi srbija, pustite te podele, nek ide zemlja napred, neka se politicari bore u skupstinu srbije za bolje svih nas
REDOVNI STUDENTI SA 7…8..9.I 10..SU ZA VAS CACI…A MI ZA VAS STUDENTE PONAVLJACE IMA VAS PO STATISTICKIM PODACIMA NA DRZAVNOM FAKULTETU PREKO 60%. OD IKUPNO BROJA STUDENATA .VISTE STUDENTI SAMO NA PAPIRU ALI SADA STE ZANIMANJE,,STUDENTI KOKOSSARI,, SPECIJALNOSTI BLOKADERI..UZ TO ORIPADATE ELITI.ELITI IZ JRUGA DVOJKE.NISTE SRBI NITI POREKLOM SRBI IZ SRBIJE VEC STE POREKLOM DEDOVA KOMUNJARA I OCEVA KOJI SU DOSSLI U SRBIJU POSLE RATA 1945 GODINE OKUPIRALUSTE BEOGRAD I RAZGRABILI ORIVIKEGIJE KOJIMA STE OPLJACKALI SAMO SRBIJU.NAKRAJU MI NAIVNI SRBI DOVELI SMO TU ELITU KOKOSSARA 5 OKTOBRA NA VLAST .ELITNO 12 GODINA VLASTI UNISSTILI STE SRBIJU.NAJURILISMO VAS NA IZBORIMA 2012 GODINE.GLASALI I GLASACEMO PONOVO..ZA VUCICA ZA SNS.ZA SSAPICA BUDUCEG PREDSEDNIKA SRBIJE A PREDSEDNIK VLADE VUCIC.ZA CENZUS 5%. DA VAS 21,%. GLASACKOG TELA NAJURIMO IZ SVIH DRZAVNIH INSTITUCIJA.NAS NAROD…SELJACI+RADNICI+PENZIONERI==.S.R.P…77,9%. GLASACKOG GELA DOLAZIMO OKTOBRA NA IZBORIMA 2026 GODINE UBEDLJIVOM POBEDOM DOLAZIMO NA TOTALNU VLAST …ZADNJI ALI YBRZANO RADIMO NA ZAKONIMA KOJE CEMO ICI NA REFERENDUM PO PITANJU AYTONOMIJI SSKOLSTVA ,AUTONOMIJI I BIRANJU SUDIJA,ZAKONU O RUSSENJU LEGLO KOMUNJARA GENERAL SSTAB I SVE SSTO JE KOMUNISTICKO OSTALO U SRBIJI BICE IME ZATRTO I PORUSSENO.I ZAKON O GEJ BRAKOVA I GEJ PARADA.KO DOBIJE VECINU U SKUPSSTINI BICE VERIFIKACIJA REFERENDUMA I SVECE BITI POD KONTROLOM.SVE U SSKOLSTVU SUDOVIMA I POLICIJI,DRZAVNOJ ADMINISTRACIJI ZAMENICEMO SRBIMA IZ SRBIJE POTOMAKA DEDOVA RATNIKA BORACA SA SOLUNSKOG FRONTA ..ZNACI SRBIN STO POSTO 100%.A NE KOKOSSARE IZ DRUGIH DRZAVA JUGOSLAVIJE..
A taman su započeli master studije…šta će jadni sad? Kažu da će biti i provere diploma…šta lratkpg broga nakrao se dovoljno. A i ovaj Stevanić…kupio od Uspona stan nova gradnja šo 800e za kvadrat. Kažu u sivoj fazi, sam lepuo parket a Trifunović mu lepuo pločice
Pitanje za sns cacak? Jel vas malo sramota ko su vam direktori i gradu? Bar malo?
Jel nemate ljudi ili namerno ovakve postavljate? Q
U politicke funkcije ne ulazim, ali u direktorske, to treba da se zna ko to treba i moze da bude !!!!
Jakovljević,zvali ga kolege u srednjoj školi djavo.
Koji dripci upravljaju našim životima.
Bravo za text.
Samo kada bi znali koliko je Dule Mufta na njegovoj Akademiji falsifikao diploma i kome sve…
Upišem ja te, sad već daleke 2007/8. godine Akademiju za poslovnu ekonomiju.. Roditelji nisu mogli da mi plaćaju fakultet u Bg,kriza, nemaština bila, a ovde davali na mesečne rate školarinu,a u svom gradu sam.. Nemam pojma gde sam došla, pravo iz srednje škole,dete.. Nakon mesec dana sam uvidela da je tu politika umešana na max, da je Mufta u dilu sa raznim „bitnim“ ljudima tad, da desetke dobijaju ljudi koji se nikad nisu pojavili na predavanjima. Malo po malo, priključuju se neki stariji ljudi, žene sa raznih šaltera tad.. Napustim ja to iste godine, šta mi znače sve desetke kad je kredibilitet nula ALI moram reći da sve te ljude – studente u kasnim tridesetim, sad vidimo kao ljude na čelu raznih državnih organa.
@Stomatolog
Nije Mufta falsifikovao diplome, on je izdavao legalne diplome svoje Akademije. Nisi kod njega mogao da kupiš diplomu bilo kog fakulteta, samo dođeš i studiraš na njegovom fakultetu.
Pa tu diplomu i dobiješ.
Predlažem da mindžament fakultet počne ponovo sa radom a da Stevanić drzi katedru iz pljačkaške ekonomije i osnove kombinatorike i lopovluka. Može da napravi i udžbenike iz te oblasti.
Jadan je nas Cacak kad se kupljene diplome pitaju !
Ovi su sića za Bratuljevića on ima međunarodnu diplomu Beranskog univerziteta.
A do juce Bratuljevic bio cuvar u podti?a otac mu se prevrce u grobu
Karma je cudo.
Menjam diplomu stečenu na Beogradskom univerzitetu sa prosečnom ocenom 9.5 za diplomu stečenu u Putincima,Dojkincima ili Gadžinom Hanu uz moju doplatu. Ista mi je potrebna radi klinčenja i ličnog napredovanja.
Pa i Bratislav Simović, odbornik i predsednik GO Dveri ima Ćavi diplomu, em je i vanredni profesor kod Dula Mufte…a ima ih još u Dvetima…a za studente je…Ej Srbijo, međ šljivama
KAKO STOJE STVARI OVA DVA ŠKOLSKA DRUGA ĆE USKORO NA SPECIJALIZACIJU. SAMO ĆE MORATI DA PONESU I PO ĆEBE. TAMO JE MALO LADNJIKAVO.
A sta je sa diplomom tapetara Trifunovica i njegove partnerke Cece?A sto se tice stana dobijenih od uspona i lubenicar Parezanovic je dobio stan od 105m2.
Dobio stan? Nije Uposn tako darezljiv da odmah znate
Ako je neka kupovina bila po nizoj ceni ok, ali da daje stan tesko
Pitanje je, odle pare njima kada rade svi za plate od max 150.000 dinara?
Ovaj veprić ima diplomu mesara
A sta je sa gradonačelnikovom diplomom,zavrsio za metalostrugara…sad je mozda i akademik…
A sta je sa rundom iz Gradca…sta je ono veselo završilo
Čuj ćebe?…i četkicu za zube.
A sapun će morati da stave na dužu kanavu, pa oko vrata. Mada, možda i vole da se saginju…
Kakva ln gava glava.
Šta bi sa onim stručnjakom Bojovićem iz Gradca i on je završio pod stare dane neki šugenzi gugenzi u nekom selu.
Pustite vi fakultet i te fore. Prvo da im se proveri da li su srednju završili. I tu su mi nešto sumljivi.
Tačno tako. Da vidimo kad i gde su slavili maturu…
Vojin Jakovljević je celog života bio to što je sad. Samo kao dečak malo blaži oblik. Đavo ga zvali imao spojene obrve, voleo. Gde će on i njemu slični da žive kad ovo sve prođe to je pitanje?
Да сте их мнооого уплашили.
Неко је продавао дипломе, други су их купили за новац.
Риба као роба.
Dozvola za rad i akreditacija nemaju nikakvu „tezinu“ ako se sve diplome tog ili bilo kog drugog fakulteta koji ih dobije dovode u pitanje. S tim u vezi glavni problem ne lezi u posledici, nego u izvoru.
Žalosno je što do sada niko ovo nije proverio,nema sistema,vrwme prolazi a mamlazi se nakrali.
Komentari ko komentari a većina pravopisa ne zna. Koje ste vi škole završili? Prvo počisti pred svojim vratima…
#lektor
KO brine o pravopisu,gramatici. Prosecan gradjanin/uh,bolje reci zitelj /ove nase gedzovanije ima zavrsena dva razreda srednje skole I kupljene knjige za treci.Ali zato su za psovke,uvrede,pretnje svi doktori nauka.
O kojoj zemlji je reč? Srbija i provere diploma-meni nespojivo.Možda CG, Albanija, Makedonija ali banana Srbija nikako.
Da li je moguce da u ovom Cacku ima toliko obrazovanih lludi kojima je svejedno ko im upravlja Gradom
Ovde je najpopularniji taj dule Mufta (valjda što je najbliži) premda nije za odbaciti ni ovaj malo dalji, Brković iz kg (doskoro je on sa ~ 100 diploma vodio no sad ga ovaj grebić prestiže)
U svetu nije čudno da neko završi faks posle 30 ili 40 godine života…tamo se sve plaća.Ljudi rade,zarade i nastave školovanje,bez kupovine diploma.Nemoguće je !!! U Srbistanu je drugačije..na žalost.
Samo potpuna lustracija rešava sve probleme u Srbiji. Sve političare i zaposlene javnom sektoru proveriti: kada je upisao a kada završio faks ili višu školu, ispitati koje je ispite imao i koje je ocene imao, gde se nalazi zgrada faksa ili više škole, ko mu je predavao koji predmet, u kom je semestru imao predmet,kako je polagao usmeno ili pismeno, da nabroji 5 kolega koji će posvedočiti da je studirao sa njima, proveriti indekse a pojedince po nešto i propitati. Što kaže moj kolega, doneti zakon za ove koji su kupili diplome i dati im rok od mesec dana da se samostalno povuku sa položaja i funkcije-posla bez kazne videli bi kakav bi stampedo nastao. Bez ovoga nema nam napretka već idemo u propast. Ne može neko vanredno da završi fakultet koji traje 4 godine za a da niko iz okruženja da to ne sazna. Lično znam osobe koje su kupile diplome a da faks nisu ni videli i sada primaju plate sa VSS. Sve može da se proveri samo ako se hoće.
Ko da proveri ? Zaposleni u MUP-RS ,velika većina poseduje diplome privatnih fakulteta,tužilaštvo takođe ,pomirite se sa tim i plivajte avi zajedno u ovom akvarijumu od Srbije…
Činjenica stoji da je gomila mućkala sa diplomama ali je i činjenica da gomila profesora radi na državnim univerzitetima i privatnim sa istom kriterijumima. Isto tako stoji da je nešto lakše završiti privatni faks ali ih ne treba potcenjivati.Diplome su im validne i tu se ništa ne može.Na kraju od početka opstrukcije rada drzavnih fakulteta ogroman broj studenata je upravo prešao na privatne fakultete i biće u svakom pogledu ravnopravni sa ostalima kada dobiju diplome kao i svugde u svetu.Uostalom ko hoće da uči neka uči.
Baš bih volela da naša sadašnja direktorka pokaže javno svoju diplomu, kao i postignute rezultate. Pa da uporedimo sa pravom direktorkom…
A gde je dosao do diplome bez ucenja Stefan Petrovic, zaposlen takodje u opstini? Zavrsio treci stepen u Masinskoj i preko noci fakultetski obrazovan …
I sad kazu ide u Mrcajevce da bude direktor.
To je taj kadar spa cacak, sramota velika
Stevaniću se vidi da je završio Odnose sa javnošću – kako lepo i tečno psuje kada mu tatu gađaju jajima.
Većina privatnih srednjih škola i fakulteta u Srbiji su čista kupovina diploma. Džaba i provere, oni su izverzirani u poslu i sve se odradi papirološki kako treba a ocene su poklonjene. Nekad se i odmakne neki propust jer su toliko bahati da smatraju da im niko ne može ništa jer plaćaju mito ljudima na vlasti…
Toje kod nas urodjeno da ljudi kupuju diplome. Toje jos od vreme komunista. Imam 90 God pa znam. Komunisti posto nisu imali ni osnovnu skolu onda su 4 god osnovne skole zavrsavali za godinu dana a veliku maturu za dve godine. Posle su ko veliki partiski rukovodioci svake dve godine zavrsavali po jedan fakultet tako daje uglavnom svaki rukovodeci komunista imao po pet do sest fakulteta. Toje tako ostalo kod nas. Koliko volimo da ucimo vidise da pola Srbije podrzava blokadere a tosu studenti koi nece da uce. Pljuju na studente koi oce da uce.
Čekamo obojicu u Padinjaku!
Četiri SNS „radnika obezbeđenja“ čuvaju distribiciju u Arilju da slučajno ne uđe neko sa državnom diplomom, a Visoka selo sedam dana nema struje!
Dveri !? Nakupilo se para,
od rezima,Srba mučenika iz
inostranstva i ambasada.
Koliko je seljacki ambicjozan,kavana,kavana.
Zar to prilici diplomi,Srpske književnosti !?
Tribine,tribine,kalendari,kalendari, za crkve i manastire.Pare,pare!!!!!!!
Grabi,grabi,samo grabi!!!!
Svaka zivuljka,nemoze da sakrije svoj trag.
Vrati konju glavu miloše,vrati konju glavu miloše
Ljudi, nije diploma merilo znanja. Moze neko da ima tu kako kazete a da radi i dobro i odgovorino i da je strucan isto tako neko da ima sve super i da je nikakav strucnjak
Sve je do coveka, ali ovi gore pomenuti su pored te skole i losi strucnjaci i to je problem veliki.
Diploma ti ne daje znanje, daje neke druge stvari.
Znanje se stice radom i godinama.
Gde su Trnavac i Ostoja u ovoj grupi obrazovanih,Leposavic i Nova Varos,strasno.
Поднеће захтев за акредитацију и појео вук магарца. Врана врани очи не извади. А колико из Брчког диплома имамо у Србији, преваранти раде као наставници у школама, дно дна.
Svi privatni fakulteti služe za isto-Fabus,Edukons,F@M,Singidunum…To sve treba posaditi.
Камо среће да се све дипломе провере. Можда се изненадите кад видите да и они који нису крезуби и припадају кругу елите из двојке где су све стекли дипломе. Хаааа,хааа.
Sramota sta se kod nas radi samo ko ima pare i leze moza da zive sramota nemamo zakona.Cabe ih hvataju to samo radi reda nar dana i pare odrade zavrseno sve.Sta reci svuda korupcija u sudstvo policiji sad krenulo i po bankama nikad gore nije bilo nemomo zakona.Razumem presednika za nesto ali ne razumem zasto zakon ne vazi za sve isto.Dokle vise ovako?????????
Sve ste unistili bagro jedna
Molim kentatore da im ne tepaju: caci
Oni su cacad….
Ima jedan intervju,redovnog profesora na medicinskom fakultetu, od pre nekoliko godina.Kaže,dajte 15-20 pitanja, studentu,na državnom,i studentu,na privatnom fakultetu.Neka urade, i videćete,sve će vam biti jasno.
ŜKOLA UČENIKA U PRIVREDI.JE NOSILA Ẓ̌IVOT. SADA ROBOTI UMJETNA INTELIGENCIJA.Moẓ̌e li robot štrapati ili biti rabadzija. Sve je to zajebancija.
Vecina privatnih fakulteta je otvorena za vreme vlasti DS DSS I SPS.
Nijedan ne prodaje znanje vec diplome.
I drzavni su previse spustili kriterijume
Studenti sa drzavnih otisli u inostranstvo a nama ostali sa privatnih.
Nazalost u ovoj zemlji smo svi caci
Kudravi iz Gradca je jako davno završio fax pa ne može da se seti ni jednog predmeta a ni profesora. I kolege je zaboravio. Da je znao koliko je lako završiti fakultet i srednju bi završio, izjavi jedne prilike posle par boca piva ispred seoske zadruge
Caciji su mnogo pametniji nego svi vi zajedno i to će vas boleti do kraja vaših zivota
Tek kad se poniste lazne diplome, a odgovorni i na tim „univerzitetima“ i u ministarstvu prosvete(citaj SPS ekipa), moze doci do postepenog ozdravljenja. Prosuli smo seme korova u drustvo i sad se ne mozemo praviti da ne znamo ili da je to seme plemenitih, rodnih biljaka.
Jadni ste svi kako komentarišete,gledajte svoju kuću i dvorište,ovo su komentari nezadovoljnih svojim ẓ̌ivotom,iskompleksiranih osoba,strasno.
Ovo su bote komentari poštenih ljudi,ti si ćaci vnogo
Kada smo za predsednika imali“ bravara“, sva vrata su bila otvorena a lopivi pod bravom. A sada obrnuto.
Na žalost, fakulteti su nam puni teorije i to zastarele, bez i jednoga dana prakticnog rada. Mislim prvenstveno na fakultete i srednje skole koji se skoluju da aktivno rade u privrednim i drustvenim delatnostima.
A zanati su takodje uskraceni za mnogo više prakticanog rada. A lekari da i ne govorim.
Ja zavrsila fakultet, a zinula sam u onu knjigu KUF I KIF, u aplikaciju SEF I CRF, u aplikaciju e-pirezi , ne znam da napravim fakturu ili bar pravilno da popunim one rubrike na postojecoj maski na kompu. A onaj zavidni deo zenske populacije, iza ledja, prevrće očima i zblaznjava se na moje neznanje sa diplomom dipl. ecc., stecenoj na državnom univerzitetu o roku sve završeno.
resenje je jednostavno.u drzavnom i javnom sektoru mogu se zaposliti lica koja su zavrsila drzavne fakultete.drzava ima pravo da izabere najjjbolje.svake druge godine provera znanja svih zaposlenih.u drzavnom i javnom sektoru mozete raditi najduze 8godina.zaposleni sa privatnih fakulteta u javnom i drzavnom sektoru dobijaju otkaz.sami su izabrali da sluze privatnom a ne drzavnom i javnom sektoru. pozvati ih na proveru znanja,ako se ne odazovu,ponistiti diplomu,i da vrate pare kojim su prevarili drzavu uz zatvor od jedne do pet godina.i odmah zatvoriti sve privatne fakultete,i drzavne(pravni u kg.)za koji se dokaze da su se bavili trgovinom diploma.
Stevanicu,kad će ispred opštine, cacilend.
A kao na drzavnim fakultetima se ne kupuju diplome ma dajte isto ko I kada ljudi zakazu operaciju kod eminentnog strucnjaka u drzavnoj bolnici od istog ne dobiju tarifu😭🤣😭🤣
Budaletino,zar je bravar,znao da svira klavir.
Zar je bravar,znao da igra valcer.
Zar je bravar znao da se ponaša u svim klasama društva.
Zar je bravar,znao da podrži ustav,koju je Srbiju
uveo u sankcije i ratove.
Od Drinske Banovine,Drinom podelijo Srbe.Kosovu i Vojvodini dao autonomije.
Budale komunističke,nije ni čudo sto jos niste shvatili,sta vam je bravar ucinijo.
Opljačkao Srbiju,izgradimo
ustasama naftovod.Sve Srbe
koji su se prezivali na IC,preko noci dobili nove lične karte,umjesto IC,
prezivali se na SKI.
Srbiju ste vi Titoisti opljačkali.
Nema kraja vasim zlodelima prema Srpskom narodu..Za vreme,aktivnog bombardovanja,cast pojedincima,dok se narod krijo po podrumima,vi ste pravili zabave.
Dali ste vi uopšte ljudi.
Pod okriljem diktature i straha, ziveli,na lovorikama nacijonizalice.Samo jos vazduh i sunce sto niste nacijonalizjovali u Srbiji i sve preko mrtvih Srba,domaćina i inelektualaca.ziveli,
Gde je sad Srbija,bombardovana,ponizena,osiromašena,deca se iseljavaju,a vi po starom komunističkom receptu,preko noci,Kinezi postaju državljani.Pedeset godina je malo ,da se razotkriju Vasa zlodjela,u ekonomiji,istoriji,kulturi.
A šta je sa FABUS diplomama, fakultet je kasnije menjao ime? Pa poznajem BAR deset ljudi sa kupljenim diplomama, svi znaju da su štampane i prodavane kao toalet papir?!
Mogu li ja da kupim diplomu,nemogu više da budem SSS,želja mi je uvek bila da budem doktor.Kasnije ću specijalizaciju dok se malo uhodam i steknem iskustvo.Hvala unapred.
Milosu bas treba fakultet, on je bas ugrozen pa mora da radi u frimi za 100 000 platu covek napravio kes i kapital za malo godina a diplomu moze da pocepa on ce uvek imati da napravi kes, nego su ljudi glupaci na cijim grbacama je on zaradio pare od obicnog naroda koji mu je pomagao za neku sicu.
Isto vazi i za onog kepeca guzonju , kako su oni usli u kapital i u lovu a tri ciste u glavu nemaju kakvi ljudi su profitirali smahotres !
Ima jedna u sluzbi urgentne medicine kojoj je diploma izgorela u pozaru u Sarajevu..nema je u arhivi bolnice….
Ma i na drzavnom se kupovalo isto Visa poslovna BG,Defrktologija BGitf ,a tek drugi fakulteti u drzavi. Pa i u vreme Tita se kupovala diploma.Sta bi sa mnogim aferama drzavnoh fakulteta,pravni KG….