Srbija se smeje kako izgleda teren na Gradskom stadionu
Sportski centar Mladost već godinama angažuje privatnu firmu koja bi trebalo da održava travu na gradskom stadionu. To je inače ranije bio posao radne zajednice FK Borac koja je uspešno obavljala povereni posao decenijama.
Privatnoj firmi to godinama ne ide od ruke pa je teren SC Mladost nekoliko puta bio suspendovan a Borac je morao da igra utakmice na okolnim stadionima.
I taman kada smo mislili da se situacija stabilizovala, Srbija je danas imala priliku da vidi kako izgleda naš gradski stadion, odnosno teren.
Doslovno, fudbaleri Borca i Mačve, utakmicu su igrali u blatu.
Po oceni sportskih urednika, ovakav teren ne bi mogao da prođe ni u popularnoj „beton“ ligi, a kamoli profesionalnom fudbalu u našoj zemlji.
Bilo bi zanimljivo da Čačani saznaju koliko ih košta ovakvo neodržavanje stadiona i ko kontroliše privatnu firmu.



































Sad ce to nova uprava da resi
E pa i ne treba im više 🤣🤣🤣🤣 Zajedno sa velšobnom upravom staraca i propalih sportista na okupu, adio iz Borca. Vas neće niko oterati, otići će te sami. Ušli ste teatralno na velika vrata sa lopužom koji vas je doveo. Doveli ste Pirga, njonja od trenera koji nije ni za rekreativni fudbal, zajedno za debelim pomoćnikom Sinišom koji se jedva kreće po teretnu. Sve je to plan svemoćnog maga Stevanića koji je pokušao da malo vine svoju stranku, dovodeči propalu furiju u Borac. Ali dođe kraj i tome, ne kao iznađenje već kao kazna koja kao realnost stiže ubrzo, na pragu 100-godišnjice kluba… Vidiš, nikome ništa nije obećano, već viša sila pravi planove. Tako je na svim poljima!!!
Astrolog sram te bilo!!!Vrv te lopta nije na fizickom pogodila izmedju dce vatre!!!!
Astrologu bravo za komentar. Svaka reč ti se pozlatila. Gađaš bagru pravo u srce. Fuj bednici zajedno na čelu sa najvećim bagrom i lopužom Stevanićem. Fukaro dolazi ti kraj vladanja. Nećeš polako izaći iz Uprave Borca već ćeš trčeći sa tim tvojim stadom ovnova istračati
te da vas niko više ne vidi. A vi ovnovi-ĆACAD što vam je dao titule, pokrijte se ušima jer sav talog i ološ iz sfere sporta skupio je u toj kobojagi upravi. Marš iz Borca,jadnici. Dozvolili ste da vas jedan maloumnik postavlja na po njemu bitna mesta, zajebali ste se. Provlačite se kroz blato kao i vaši fudbaleri, onomad na utakmici. Ljudske bede…
E kada bi proverili u zadnjih deset godina koliko su fals racuna uradjenih u SRC Mladost i TOC u Cacku,zavrteli bu vam se od cifre u glavi ida su direktori nakupovali pi nekoliko nekretnina.
Ko kontrolise, pa zna se,zadrigla lopuza hoceju neceju,alavo govedo,u svakoj kombinaciji,uzima procenat
Privatizovati klubove ni dinar iz budzeta!!!
Mili puzi primiče se guzi….
Kad se bude znao vlasnik kluba i kad ne bude mogao od stadiona da napravi gradiliste, mozda i budemo licili na drzavu. Kupovali su i firme ne zbog proizvodnje nego da bi napravili stanove, pokupili novac sa racuna ili vrednost robe na stanju. Narod mora da razume, da je nasa drzava lopovska, da nam drzavu vode lopovi i banditi i da se samo banditi smenjuju na vlasti.
E pa ko može da kaže, može mozak Stevanić. On kroji kapu i u sve je umašan kao i njegovi partijski drugovi. Uprava od 25 ljudi može da kaže, zašto je ovakva situacija. Došli su da reše kobojagi nagomilane probleme, ali ništa ne preduzeše. Samo su umislili da im je najveći uspeh bio da isključe Stanisavljevića iz kluba. E moje neuspešno društvo, mnogo ste se zaigrali. Doveli ste trenera za seosku ligu(a i to bih bio uspeh) da može da trenira. Upumpava vam Stevanić lovu:Šta je bilo? Gde su rezultati? Gde je presednik kluba? Gde je Sportski direktor? Da li još uvek bitira na relaciji Subotica – Čačak. Svi vi koji ste ušli u klub, debelo se postidite vaših godina (većina) a ovu drugu polovinu bezimenih i bezvrednih likova neću pominjati nek se pronađu sami. Pali ste na niske grane i dozvolili sebi da vas kao bezimene likove predvodi jedan maloumni bezveznjak koji misli da može doveka ovako. Koju vrednost ima taj lik koji komanduje svim životnim operacijama u Čačku. Svi vi koji ste pali pod njegov uticaj ste bednici i uskoro će te biti na smetlištu sportske istorije. Govorim o kadrovima Borca na čelu sa likom koji ne može da komanduje igrom na terenu. Sve dolazi, zasluženo. Karma je čudo!!!!
Gde je uprava cela direktori i sekretari??? Samo sam preda video da podrsi igrace i strucni stab,ostali se kriju po rupama,cekaju da oteraju Pirga zato sto ima smeta i da dobedu svog trenera 20 igraca da operu para jos i naravno teren da rekonstruisu da uzmu jos jedno 300-500 hiljada eura .. potroseno je do sada 2.000.000 eura i imamo najlosiji teren na balkanu a jezdo jefto ljustro i mikaca sa valjkom i kosacimom najbolji u sfrj
Novi direktor će verovatno biti iz Trbušana neki osnovac koji obožava folk muziku i fudbal.
I šta bi? Koja privatna firma je izvodila radove?
ZEMLJISTE GROBOVA NA GROBOVIMA SE NE IGRA FUDBAL NIT SE GRADI STADION PROKLESTVO
Jedino resenje je da se stavi vestecka podloga kao u Lucanima , Ivanjici i Surdulici , a pre toga oterati sve ove lopove iz kluba , jer umesto pare da se uloze u teren , lova ide u dzepove ljudi koji vode klub
Pa mi živimo u blatu, zašto bi nekome smetalo gde se igra fudbal. Uostalom, sad će veliki vodja da napravi stadiin od milijardu dolara, pa gledajte svežu travu.