Prethodni članak
Studenti iz nekoliko gradova pristigli u Kraljevo da podrže uhapšenog kolegu
Kako bi pružili podršku uhapšenom kolegi koji se tereti za nasilničko ponašanje tokom održavanja dva skupa suprostavljenih strana (građana okupljenih oko studenata i pristalica SNS-a), od pre nekoliko dana, kod ,,Auto moto“ u Kraljevu, studenti i građani okupili su se danas u 12 časova ispred zgrade Tužilaštva.

Kraljevačkim studentima pridružile su se i kolege iz Čačka, Kosjerića, Požege, Aranđelovca i Lučana.
Iako je dva sata ranije, nakon više od 24 sata provedenih u pritvoru, student pušten iz zgrade Policijske uprave, organizatori nisu odustali od okupljanja, jer, kako navode, u pitanju je još jedna evidentna represija nad studentima.
Ono što im je, prema rečima, Aleksandre, studentkinje Fakulteta tehničkih nauka u Čačku, posebno zasmetalo jeste podatak da se, kako kaže, niko ,,sa one druge strane“ ne tereti za slične prestupe, pogotovo ako se uzme u obzir da se očekuje da izjave u Tužilaštvu uskoro daju osobe u svojstvu građana koje su se tokom prethodnih vikenda zastrašivale studente.
Nakon skupa, studenti su organizovano krenuli u šetnju kraljevačkim ulicama, kada su i nastavili akciju deljenja nalepnica ,,Studenti pobeđuju“ uz razgovore sa građanima.
____________________________________________






































Trazili ste da institucije rade svoj posao,sad kad rade vi trazite da se pusti,svakako ce ga pustiti jad ga saslusaju i kazne za ucinjen prekrsaj.a to sto cete pobediti,tesko ili bolje reci nikad
Ti jos pricas……..
Sto hoces ti da mu zabranis da prica.
Krenuo je strmoglavi pad cacadi od caci funkcionera u sportu. Vaterpolo savez Soro X, Kosarkaški save Covic X
Došlo vreme da umišljena bagra odgovara za svoja nedela i iznete laži.