Prethodni članak
Još uvek nema računa za struju
Elektroprivreda Srbije još uvek nije dostavila račune za struju građanima Loznice, iako oni tvrde da su očitali brojila, samo ne kažu kada.
– Gradjani naselja Loznica pitaju Elekktrodistribuciju kada će nam stići računi za mart? Kada će biti očitana brojila za april? Zašto na reklamacijama ne mogu da izdaju kopiju računa i šta rade po pitanju ovog problema? Nemojte da demantujete da nismo u pravu jer smo živi svedoci da je ovo istina. Ako vi niste krivi recite ko je i ko može da reši naše probleme – navode u pismu meštani Loznice.
______________________________________________________________________





































Ja sam unapredio eps
Стигао рачун за април пре пола сата.
Skupite se i svi ispred EPSa!!!
Možda su rešili da se struja više ne plaća!?
Sto ne pitate Braca i njegovu agenciju za očitavanje ….
Briga i njih i Telekom, niko tamo nista ne radi, samo prosledjuju meilove kada neko prijavi kvar. A dodje 15 plata u 12 meseci, godisnjinodmor je 365 dana…parazitsme izmisljene firme